Grybautojas Kauno miške aptiko senovės lietuvių piramidę?

piramidelietuvojeAr senovės baltai Lietuvos teritorijoje galėjo statyti piramides panašiai kaip tai darė egiptiečiai prieš tūkstančius metų? Nors tokių liudijimų istorikai neturi, tačiau jeigu tikėsime mūsų skaitytojo žodžiais, greitai gali tekti perrašyti istorinius vadovėlius.

 

Mūsų skaitytojas iš Kauno Valdemaras tikina, kad jam pavyko rasti viename Lietuvos miške tikrą piramidę. Nors kol kas šios piramides pastatymo tikslas nėra žinomas, Valdemaras tikina, kad pats bandysi atsakyti į šį klausimą. Žemiau pateikiame anomalija.lt redakcijai Valdemaro atsiųstą pasakojimą su piramidės nuotraukomis.

 

Sveiki. Nežinau ant kiek tai anomalija, tačiau niekada negirdėjau, kad senovės lietuviai kažkokiems tikslams statytu piramides. Vakar, liepos 31 d. nusprendžiau nuvykti į vieną netoli Kauno esantį mišką pagrybauti (pats esu kaunietis). Maršrutą susidariau per Google Maps (tam, kad nepasiklysčiau). Nors grybauju tose apylinkėse dažnai, niekada nieko neįprasto neteko pastebėti, tačiau taip buvo iki vakar.

 

Rinkti grybus nesisekė, tad nusprendžiau tiesiog pasivaikščioti po mišką. Paėjus maždaug 300 metrų nuo mano maršrtuto zonos, tolumoje pastebėjau kažkokį didelį objektą. Kai priėjau arčiau negalėjau patikėti savo akimis, priešais mane stovėjo tikru tikriausia piramidė.

 

DSC_20160731_012

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Iš pradžiu pamaniau, kad tai tiesiog taip keistai susiformavęs milžiniškas akmuo (piramidės aukštis tikrai virš 4 metrų), tačiau kai pastuksenau į piramidę peilio antgaliu supratau, kad piramidė yra tuščiavidurė.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kadangi ten niekas nevaikšto (jokio takelio ar kokių nors kitų žmonių buvimo požymių), piramidė buvo apaugusi kažkuo panašiu į samanas. Šiek tiek nuvaliau ir supratau, kad tai ne vientisas akmuo o taip sudėlioti megalitiniai blokai. Nežinau kiek vienas gali sverti, tačiau asmeniškai niekaip negalėjau pajudinti nors pats esu ganėtinai stambus. Manau vienas blokas tikrai sveria kelias tonas.

 

Ant vienos piramidės pusės buvo kažkokie keisti išraižyti ar išstuksenti rašmenys. Galima įžiūrėti kelias raides, tačiau žodžių visuma jau nutrinta laiko.

 

Neturėjau jokių su savimi įrankiu, tad rankomis pradėjau kasti prie pat piramidės norėdamas sužinoti ar tie megalitai giliai įkasti, tačiau prisikasti nepavyko. Jausmas, kad piramide dar stūkso kelis metrus po žeme.

 

Kol kas nenoriu išduodi paslapties kur stovi ši piramidė. Šios savaitės pabaigoje eisiu ten su kastuvu ir su kilnojamu savadarbiu traukimo lynu, kad galėčiau atidaryti piramidę ir pažiūrėti kas jos viduje. Net nežinau ko galėčiau tikėtis. Spėju, kad tai galėjo būti laidojimo vieta ar galbūt kažkokio baltų lobio slėpimo vieta. Apie visus įvykius stengsiuosi Jus informuoti.

 

Skaitytojas Valdemaras

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
10 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Snieguole

Galbut cia yra skaiciusiu “Anastasija”? Ji minejo dolmenus, kuriuose ateidavo mirti genciu vyresnieji ir ismintingieji, kad savo isminti (energetika) perduotu zmonems. Sakoma iki dabar galima ateiti prisesti prie ju uzduoti klausima ir bus jums atsakyta, Manau jog musu proteviai galejo statyti piramides tokiu paciu principu :) Egipto piramides taippogi panasiu principu pastatytos :) Juk tikrai proteviu drasios saugu mus lietuvelius :D

oho

ghost, neperskaitei, kad tekste parasyta jog skaitytojas atsiunte laiska ir nuotraukas?

nojus

Plotna lempa

oho

gal nebukit naivuoliu saika gerai? cia arba anomalijos chebra baikas del popiulerumo laido arba siaip eiline antis pasiziuret kiek naivuoliu tiki vejais, jau is pacio teksto aisku, kad bajeris, 2 kad butu toks statynys LT nepastebetas tikimybe lygi 0, 3 ten raso nevaiksciota tipo zmoniu, tai kur Jus ziurit zmones? visa papede nutrypta, praktiskai jokio augalelio salia nere, ir siaip cia kazkoks parkas ar pan su jaunais medziais ir foto jei ne feikas tai bent jau ne lt daryt, nesakau, kad netikekit stabuklais, bet bent jau nebukit akli.

Ghost

Ar nepagalvojai kad ta nuotrauka galėjo būti paimta ne to žmogaus, kuris, kaip tvirtina “Rado Piramide”?

Saulys

Va va idomu. As tikiuosi, kad nuotrauku autorius ne papuls ant didybes manijos kabliuko ir nepasidarys sekantis drakonas kaip is tos pasakos :-) . Jei radinys is tikruju istories reiksmes. Vel gi nenoriu buti skeptiskas taciau pagal nuotraukos masteli ir tas kas joje nufotografuota atrodo kad tai ne mazas akmuo. Akmenys gali buti nuo paskutinio ledynmecio. Tuomet nenustebciau kad tokios formos akmuo galejo tarnauti lietuviams pagonims kaip simbolis. Pasididines nuotrauka jokiu “siuliu” nematau. Lauksiu su kitais skaitytojais daugiau notrauku. Pvz: Paslaptingu zenklu, kurie dalinai nusitryne.

Eris

Keista, kad anksciau jos nieks nerado. Ir kdl ji nofotkinta ne visu dydziu. Briedas kazkoks

Gity

Istisus miestus senovinius tik dabar atranda, o tau cia keista, kad miske piramides nepastebejo

Autoriui

Kai atidarysite piramide, nuotraukas nusiuskite anomalijai, jeigu galėsite.

Hm

… iš tokių radėjų ir atradėjų daugiau žalos, nei naudos. Kodėl nepasiėmus su savimi patyrusio archeologo? Juk aplinkui kultūrinis sluoksnis, kuris gal būt vertingesnis net už pačią piramidę? Jei tai tiesa….

Marija

Jeigu tai iš tiesų kapas, tai gal neverta trukdyti ir bandyti jį atidaryti? Priminsiu kokie likimai buvo Tutonchamono lobio ieškotojų, visi mirė kaip musės nuo įvairių ligų. Tegu gal stovi ten ramiai ir tiek.

Anonimas

Pasiseke zmogeliui. Jeigu as kazka panasaus rasciau, laimes butu pilnos kelnes. Valdemarai butinai duok zinoti ka radai piramides viduje.

Taip pat skaitykite