Pamestą daiktą gali sugrąžinti ir magija

magija-pamesti-daiktaiKiekvienas iš mūsų nors kartą savo gyvenime yra ką nors pametęs. Tokiomis akimirkomis mes paprasčiausiai nusiviliame ieškodami pamesto daikto ir kartais atrodo, kad visos paieškos yra bergždžios. Tačiau būrėja Roma Vičienė tikina, kad specialūs užkalbėjimai gali padėti atrasti prapuolusį daiktą.

 

Kodėl daiktai prapuola?

 

Mūsų protėviai galvojo, kad, jeigu daiktas dingo, tai jis atliko savo funkciją ir daugiau nėra reikalingas. Bet yra ir kita nuomonė. Kalbama, kad dingusį daiktą galėjo pasiimti naminukas (namų dvasia ar energija). Jeigu jūs jį įžeidėte ar neįtikote, jis pasiims tai, kas brangiausia namuose: tai gali būti tiek brangenybės, tiek buitiniai prietaisai arba rūbai. Juk tikriausiai kiekvienam pasitaikė atvejai, kad prieš akimirką ant stalo gulėjęs daiktas, staiga kažkur išnyko, tiesa?

 

Bet būna ir tokių žmonių, kurie pastoviai ką nors pameta. Jie užmiršta skėtį arba pirštines visuomeniniame transporte. O palikti mobilųjį telefoną prekybos centre – įprastas reikalas.

 

Tokiais atvejais viskas kur kas rimčiau. Reikalas tame, kad žmogus gali turėti neigiamos energetikos antspaudą arba net pagadinimą, kuris daro jį išsiblaškiusiu ir sumažina atsakomybę už vertingų daiktų išsaugojimą. Įsitikinti, ar tikrai žmogų nužiūrėjo, galima pagal tam tikrus požymius.

 

Pavyzdžiui: jo elgesys stipriai pasikeitė. Jūs žinote, kad anksčiau jis nieko nepamiršdavo ir nepamesdavo, o paskutiniu metu tai atsitiko net keletą kartų. Nes, jeigu jis jau nuo vaikystės taip elgiasi, tai, greičiausiai, tiesiog nenoras imtis atsakomybės. Chronišku išsiblaškymu gali pasireikšti ir giminės pagadinimai, kurie pereina iš kartos į kartą. Specialūs užkalbėjimai gali padėti išspręsti iškilusias problemas. Svarbiausia teisingai įvertinti, kas iššaukė tuos praradimus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Užkalbėjimas, padėsiantis grąžinti pamestą daiktą

 

Jį galima naudoti buitiniams prietaisams, rūbams ir papuošalams. Jeigu jūs tikrai žinote, kad reikalingas daiktas randasi namuose, bet niekaip negalite jo rasti, tai paprašykite pagalbos savo naminuko. Jums prireiks baltos juostelės arba virvutės, kurią reikės aprišti apie bet kokią kojelę: lovos, kėdės ar stalo, kalbant tokius žodžius:

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

“Ratą uždarau, pamestą daiktą susigrąžinu (galima pasakyti kokį). Tėveli Naminuk, patalkink atrasti dingusį daiktą.”

 

Tam, kad naminukas padėtų jūsų paieškose, atokioje vietoje padėkite saldainį, ir būtinai pasakykite, kad tai asmeniškai jam. saldumyną reikėtų stebėti kad niekas iš namiškių nesusigundytų jo paimti. Po to, kai daiktas atsiras, saldainį galima paimti ir būtinai padėkoti.

 

Užkalbėjimas pagadinimo nuėmimui

 

Jeigu jūs išsiaiškinote, kad išsiblaškymą iššaukė pagadinimas ar neatsargūs žodžiai, naudokite šį metodą.
Jums reikės bažnytinės žvakės ir raudono siūlo. Atsisėskite priešais degančią žvakę ir sukalbėkite “Tėve mūsų”.

 

Po to paimkite raudoną siūlą ir patalpinkite tarp delnų. Pakelkite delnus prie lūpų ir pašnibždėkite tokią frazę:

 

“Visas savo nesėkmes šiam siūlui perduodu, o nuo savęs pagadinimą ir nužiūrėjimą nuimu. Amen.”

 

Veliau jums reikės padegti siūlą nuo žvakės ir kol jis degs, kalbėti:

 

“Visą blogį sudeginu, daugiau daiktų nebepametu.”

 

Tikim mes ar ne, magija daugiau ar mažiau lydi mus visą gyvenimą. Jeigu jūs žiūrėsite atsakingai į atliekamus ritualus ir užkalbėjimus, tai jų pagalba apie pametamus daiktus pamiršit visam laikui.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite