Mėnulio poveikis magijoje: kodėl ritualai ne visuomet suveikia?

magija-menulisMedikai ir mokslininkai jau seniai įsitikino Mėnulio poveikiu skysčiams ir tuo pačiu “vandeniniam” žmogui, jo nuotaikai ir sveikatai, skelbiama tinklaraštyje aguona.wordpress.com.

 

Mėnulio fazės lemia ne tik potvynius ir atoslūgius, bet ir kur kas subtilesnių, “eterinių skysčių” judėjimą, galintį suteikti mūsų veiksmams daugiau magiškos galios arba atvirkščiai, ją susilpninti ar kitaip paveikti.

 

Imantis kad ir pačių paprasčiausių magiškų ritualų, naudinga žinoti, kokiai Mėnulio fazei esant palankiausia juos atlikti.

 

Priešpilnis mėnuo paprastai geriausiai veikia daugumą žmonių. Mėnuliui esant priešpilnyje, jaučiamės energingesni, vyrauja optimistiškos nuotaikos, būname ne taip lengvai išmušami iš vėžių. darbai ir gyvenimas atrodo lengvesni nei įprastai.

 

Priešpilnio fazė palankiausia augimą, plėtrą, gausėjimą skatinantiems burtams bei kerams, padedantiems prisikviesti teigiamus dalykus į savo gyvenimą. Priešpilnis – palankus metas kai kuriems gydymo ritualams, jėgų atgavimui po ligos, poilsiui, taip pat niekada nepasikrausite energijos iš gamtos produktyviau, nei mėnesėliui artėjant prie pilnaties. prie pat pilnaties priartėjęs priešpilnis mėnulis – vykęs meilės burtų ir ritualų palydovas.

 

Pilnatis – turbūt įnoringiausia ir sudėtingiausia mėnulio fazė (bet palankiausia magijai), kada suintensyvėja emocijos, padidėja įvairių incidentų bei nelaimingų atsitikimų tikimybė, paūmėja ligos. Sunkiau tramdomi jausmai, daugelį kankina permainingos nuotaikos, būname irzlūs, todėl padažnėja barnių.

 

Tai gimimo ir mirties laikas – per pilnatį kaip jokiu kitu metu daug gimsta kūdikių, bet ir daugiau nei paprastai ligonių numiršta, jų ligai pasiekus kritinę fazę. Mėnuliui esant pilnam, daugelis žmonių yra azartiškesni nei paprastai, labiau linkę pasiduoti alkoholizmui bei narkotikams, azartiniams lošimams, persivalgymui, ar stačia galva pulti į aistringą meilės romaną.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kita vertus, pilnaties laiku paaštrėja intuicija, gali net atsiverti aiškiaregystės galios. Tai tinkamiausias laikas ateities būrimui, su gamta ar asmeniniu tobulėjimu susijusiems ritualams. Būtent per pilnatį visu gražumu pražysta ir labiausiai tinkami magiškiems viralams tampa vaistingieji augalai; pilnatis ypač palanki meilės gėrimų maišymui.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jei norite atlikti magišką ritualą, bet nesate tikri, kokia mėnulio fazė tam būtų tinkamiausia, pilnatis būtų nekenksmingiausias, neutraliausias ir universaliausias sprendimas.

 

Delčia pasižymi stipriomis traukimosi, nykimo, apsivalymo galiomis – tai idealus metas valyti organizmą, badauti bei atlikti aplinkos valymo, jos energetinio nuskaidrinimo, ritualus.

 

Šios fazės metu galite atsikratyti visko, kas bloga arba ko savo gyvenime nepageidaujate. Nerasite geresnio meto išvaryti iš namų piktą vaiduokliuką ar nusikratyti įkyraus vampyriškų giminaičių/kaimynų dėmesio.

 

Delčia sustiprina visus uždraudimo, apsaugos, užbaigimo, pašalinimo ir panašius burtus. Tačiau būkite atsargūs – ši mėnulio fazė taip pat yra ypač mėgstama juodosios magijos praktikuotojų, nes tai palankiausias metas jų ritualams.

 

Jaunatis žymi naujo ciklo pradžią. Tai “nulinis taškas”, be galo stiprus augimo, naujos pradžios impulsas. Jaunatis arba pilnatis – palankiausios fazės vaiko pradėjimui.

 

Norėdami kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ar konkrečią situaciją arba ketindami pradėti visiškai naują veiklą, burtų turėtumėte griebtis būtent šiuo metu. Jaunatis – kontempliatyvus, meditacijai palankus metas, kada ypač patartina apmąstyti, kas jums svarbiausia, kaip ir kodėl gyvenate, kas teikia peno jūsų dvasiai ir kaip jums geriausia tobulėti.

 

Jei nesate tikri, ar ritualą, kurį ketinate atlikti, tikrai reikia daryti per jaunatį, devynis kartus pamatuokite ir tik dešimtą kirpkite – jaunatis yra klastinga ir, jei ritualo tikslai nesuderinami su jos energija, gali suteikti jūsų kerams visiškai priešingą poveikį nei tikėjotės.

 

Šaltinis: aguona.wordpress.com

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Saulys

Menulio itaka zmogui buvo zinoma pagal piesinius uolose pries 25000 metu. Tada menulis glaustai siejamas su zmogaus vaisingunu. Buvo zinoma kad per28 dienas menulis pereina per visas savo fazes. Kaip teisingai pastebeta moters kunas per ta laika pasiruosia buti vaisingas. O kai vaisius nesiojamas po 90 menulio ciklu gimsta zmogus. Dabar isivaizduokit kad menulis tai milziniska matricos transliavimo stotis. Be abjo jos poveikis didziausias per pilnati…

Taip pat skaitykite