Grady Stiles – žmogus krabas

GRADY-STILESGrady Stilesas gimė 1937 metų liepos 18 dieną Pitsburge, Pensilvanijoje. Vyras pasaulį išvydo su įgimtu defektu, kuris vadinasi ektrodaktilija – jis turėjo neproporcingas galūnes. Jo plaštakos, kaip ir kojos buvo labiau panašios į krabo žnyples.

 

Kadangi tais laikais buvo populiarūs cirkai su įgimtomis anomalijomis pasižyminčiais žmonėmis, Grady tėvas privertė jį keliauti kartu su vadinamu “išsigimėlių šou” cirku, kur žiūrovams pristatydavo Gradį kaip “berniuką-krabą”.

 

Kai Grady Stilesas užaugo, vedė moterį iš to paties “išsigimėlių šou” cirko. Po vestuvių Grady pradėjo vartoti alkoholį ir tapo labai agresyviu girtuokliu.

 

Grady vaikystėje

Grady vaikystėje

 

Kadangi jis negalėjo vaikščioti, o judėjo rankų pagalba, jo viršutinė kūno dalis buvo fiziškai labai gerai išvystyta. Ilgainiui rankomis Grady pradėjo smaugti ir daužyti visus, kas jam dėl kažkokių priežasčių neįtiko arba nepatiko.

 

Neiškentusi tokio savo vyro elgesio, žmona sumokėjo net 1500 dolerių kitam cirko darbuotojui, kad šis nužudytų Gradį. Kai Grady mirė, neatsirado nei vieno žmogaus, kuris sutiktų nešti jo karstą per laidotuves, o jo paminklas ant kapo neturėjo jokio užrašo kuris informuoti kas palaiduotas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite