Kaip žmogaus vardas veikia jo likimą?

Vardas – nepaveldimas asmenvardis, skiriantis žmogų siaurame rate ar šeimoje. Vardas sudaro antroponimijos dalį, jis yra duodamas tik gimusiam vaikui. Mokslas, tiriantis vardus – antroponimika.Kai kada žmogus turi du vardus. Taip neretai būna, jei tėvai pageidauja jų religinės bendruomenės nepripažįstamo vardo (pavyzdžiui, Laima Marija, Audrius Jonas ir pan). Neretai ir oficialiuose dokumentuose įrašomi abu vardai. Iki Lietuvos krikšto XIV a. pabaigoje, lietuviams būdingi tautiniai vardai, vėliau populiarėjo ir nuo XVII a. įsivyravo krikščioniški hebrajų, graikų, lotynų, germanų, slavų kilmės vardai. Vardas sudaro antroponimijos dalį, jis yra duodamas tik gimusiam vaikui. Mokslas, tiriantis vardus – antroponimika.Kai kada žmogus turi du vardus.Ar jums patinka jūsų vardas? Jūs niekada nejautė jokio diskomforto ir nepasitenkinomo girdėdami savo vardą? Jei taip, tada jūs – laimingas žmogus. Šaunu, jei Jūsų vardas visiškai atitinka ir jūsų išvaizda, ir jūsų esamą personažą ir gyvenimo būdą, ir viska kitą kas susiję su jumis.
 
Tačiau daugelis žmonių yra nepatenkinti tuo, kaip juos tėvai pavadino gimus. Iš tiesų kartais žiūri į žmogų ir supranti, kad vardas ir pavardė nedera tarpusavyje. Arba vardas turi stiprią vibracinę galią, o štai pavardė per silpna tokiam žmogui ir atvirkščiai. Todėl pasitaiko, kada jau suaugęs žmogus nutaria pakeisti savo vardą arba pavardę. Teisinga tai ar neteisinga? Ar įmanoma pakeisti savo vardą, kurį suteikė jo tėvai, ir kokios pasekmes laukia tų, kurie keičia savo vardus, o tuo pačiu likimus.
 
Lietuvos įstatymuose numatyta, jog sulaukęs 18 metų asmuo, gali pakeisti savo vardą ar pavardę , kuri buvo įregistruota. Taigi, Jei jums nepatinka jūsų vardas, galite lengvai jį keisti. Tačiau, prieš tai darydami, Pagalvokite. Gal tai tik jūsų pačių užgaida, arba jūs tiesiog nusprendėte pasirinkti vardą savo mėgstamo aktoriaus, kurio personažas iš tikrųjų yra išgalvotas ir neraealus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Taip pat pagalvokite, ko tikitės ir ko laukiate iš savo naujojo vardo. Jei norite keisti vardą ar pavardę, jūs turite būti visiškai tikri, kad jums to reikia. Kartu su vardu gali pakeisti ir jūsų likimas. Gyvenimas gali pasikeisti ir deja ne visada į gerąją pusę.

 

Žmogaus vardas neša su savimi informacinį srautą. Taigi, keičiant savo vardą tuo periodu, kai naujasis, jūsų pasirinktas vardas dar neįsitesėjo jūs esate energetiškai neapsaugotas ir geriau tam tikrą periodą iki kol jūsų vardas bus neįsiteisėjęs vengti nepageidaujamų ar alinančių susitikimų nes ir visatoje egzistuoja sava „biurokratija“.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kaip gi pasirinkti teisingai vardą? Tam yra taikomi keli metodai: derinamas astrologinis žmogaus krepšelis bei taikomi numerologiniai algoritmai. Šiuo atveju jau reiktų kreiptis į specialistą, kuris galėtų pažiūrėti jūsų astrožemėlapį bei atlikti numerologinius paskaičiavimus. Tai būtų geriausias būdas vardui parinkti. Sakykim jei astrožemėlapyje matome, kad tam tikrų savybių žmogui trūksta, tai atlikę numerologinius paskaičiavimus galime parinkti tokias skaičių kombinacijas ir savybes, kurios pastiprins žmogų.

 

Tačiau pasirenkant tinkamą vardą taip pat yra ir liaudiškos rekomendacijos.

 

Pirma. Vardas rekomenduojamas trumpas, kad nebūtų galima jo iškreipti trumpinant. Pavyzdžiui vaikai labai mėgsta trumpinti vardus Evaldas – Eva, Rigardas – Riga, Ingrida – Inga. Šitaip trumpindami vardus aplinkiniai tarsi žmogui „apkerpa“ jo savybes ir galimybes.

 

Antra sąlyga renkant vardą tai vardas turi tikti prie pavardės, pavyzdžiui sąskambiu ar priebalsėmis. Jei vardas ilgas tai turėtų būti trumpa pavardė ir atvirkščiai.

 

Trečia sąlyga: vardas negali būti pasirinktas mirusio giminaičio garbei. Kai vaikas buna pavadinamas vieno iš vyresnių žmonių garbei, jis gali perimti savo tėvynainio likimą, gyvenimiškas situacijas. Susiedami vaiko vardą su mirusiojo žmogaus tapatybe, galime perduoti vaikui ne tik teigiamas charakterio savybes bet ir neigiamas. Taip pat gali būti, kad mirusiojo žmogaus garbei pavadinto žmogaus savybės visiškai nesutampa su jo gyvenimu būdu. Taip pat vaikui parenkant a.t.a. giminaičio vardą, gali būti uždėtas spaudas, pavyzdžiui atsakomybės už šeimos garbę. Toks vaikas nesamoningai stengsis “išlaikyti prekinį šeimos ženklą” ir tai bus spaudimas jam, nes pats jis negalės gyventi savo gyvenimo.

 

Verta pažymėti, kad kiekvienas žmogus yra individualus. Žmogaus vardas neš sėkmę tik tada, kai bus puikiai suderintas su jo vidinėmis savybėmis. Vardas – tai konkretaus asmens likimo raktas, talentas, tam tikri charakterių ypatumai, gebėjimas ugdyti savybes. Ne veltui laivams renkami skambus vardai-pavadinimai, juk jie turi ne tik pliūduriuoti vandenyje, bet ir irtis per bangas.

 

Straipsnio autorė: Ingrida PocciaMagijos Šaltinis

Rekomenduojami video:


Naujausius Seniausius Geriausius
Jovkute

O is kur visatai zinoma,kuom remtasi?

b

ne vardas žmogų o žmogus vardą per savo gyvenimą neša

Taip pat skaitykite