Keisčiausios vestuvės pasaulyje: susituokti įmanoma net su delfinu

Kiekvienas iš mūsų yra unikalus, netgi dvyniai, kurie didžiąją gyvenimo dalį praleido kartu, yra skirtingos asmenybės. Svarbu pridurti, kad žmonės, rinkdamiesi savo potencialų gyvenimo partnerį, atsižvelgia į savo skonį ir asmenybės savotiškumą. Kaip ten bebūtų, daugelis žmonių netoleruos šiame straipsnyje aprašytų asmenybių pasirinkimo.

 

Tai yra ne tik neetiška, bet ir neprotinga. Jūs dar kartą įsitikinsite, kokie keisti kartais gali būti žmonės. Pramogų portalas oops.lt pateikia pačias neįtikėčiausias istorijas apie žmonių santykius ir jų meilės objektus.

 

Susituokusi su delfinu

 

Delfinai yra patys gražiausi ir protingiausi gyvūnijos atstovai. Tačiau, kokie jie bebūtų nuostabūs, tuoktis su delfinu yra tikrai siaubinga. Sharon Tendler – pirmoji moteris, kuri oficialiai ištekėjo už delfino.

 

sharon

 

Ši britų kilmės moteris jį pirmą kartą sutiko prieš 15 metų. „Vyro“ vardas – Kevinas. Sutuoktuvių ceremonija įvyko pietinėje Izraelio dalyje, Elioto uoste. Kaip romantiška!

 

Vedęs… pats save!

 

Liu Ye – Kinijos pilietis, kuris iš gausybės merginų niekaip negalėjo išsirinkti sau žmonos. Ilgai nesivarginęs, jis nusprendė, kad vienintelis žmogus, kuris jam tinka į žmonas yra … jis pats.

 

Liu-Ye-China-marries-himself

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Ir kaip jums šita idėja? Jis ceremonijai pasigamino netgi savo figūros iškarpą. Iš šalies žiūrint, ši figūra primena tikrą nuotaką (t.y. gyvą moterį), tačiau pažiūrėjus iš arčiau… Manau, kad nedaugelis vyrų išdrįstų save „aprengti“ moteriškais jaunosios rūbais.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Gyvatės nuotaka

 

Kaip iš lietuvių liaudies pasakos „Eglė žalčių karalienė“. Tik šį kartą pagrindinė istorijos veikėja indė Bimbala Das, kuri pamilo gyvatę. Jų meilės istoriją karūnavo vestuvės!

 

2006 metais įvykusios ceremonijos metu dalyvovo beveik 2000 svečių. Iš tikrųjų, lieka neaišku, ar ši gyvatė iš tikrųjų prašė Bimbala rankos, ar ne, tačiau faktas tas, kad gyvatė buvo „priversta“ susituokti su šia keista moterimi. Žmonės kalba, kad ši sąjunga visam kaimui užtrauks prakeiksmą.

 

Iškėti už Eifelio bokšto arba Berlyno sienos

 

Pasirodo, kad ir tai yra įmanoma. Iš dalies labai didelę meilę ir net sanuoką su gyvūnu būtų galima pateisinti, nes, vienaip ar kitaip, jie tau suteikia grįžtąmąjį ryšį. Tačiau ką mano tie žmonės, kurie pamilsta tam tikrus daiktus (pavyzdžiui, pastatą)? Tokiu atveju, jie atrodo dar labiau vienišesni, nei iki šiol.

 

eifelis-vestuves

 

Ši idėja dar kvailesnė, nei įsipareigoti gyvūnui, pavyzdžiui, šuniui. Gali būti, kad visa ši istorija išgalvota tam,kad šie žmonės taptų nors vienadiene žvaigžde, ir būtų įrašyti į pasaulio istoriją, nesvarbu, kokio kvailumo būdą pasirinksi…

 

Nuotraukoje viršuje matoma moteris, kuri ištekėjo už Eifelio bokšto, vardan didžiulės meilės. Niekas įsivaizduoja, kokie yra jų santykiai (meilė), ir kaip gaunamas antros pusės sutikimas? Kita moteris ištekėjo už Berlyno sienos (tiksliau jos likučių). Ji teigia, kad šį istorinį paminklą myli nuo vaikystės, kai pirmąkart pamatė per televiziją. Jų santuoka jau trunka apie 30 metų.

 

Vedęs savo mirusią draugę

 

26 metų Kinijos pilietis Zhuang Huagui vedė savo draugę Hu Zhao, kuriai tuo metu buvo 21. Likus 8 dienoms iki vestuvių, nuotaka buvo nužudyta vieno apiplėšimo metu.

 

ddd

 

Šis vyriškis įrodė savo beribę meilę, vesdamas ją net tada, kai ji paliko šį pasaulį.

 

Vyras, vedęs garvežį

 

Tikriausiai ne kartą teko girdėti, kaip labai vyrai myli savo automobilius, motociklus ir kitus įrengimus. Tačiau pamilti garo lokomotyvą? Ir tai yra tiesa.

 

strangest-relationships07

 

Joachiml ne tik įsimylėjo, bet ir vedė garvežį. Kadaise jis dirbo mechaniku, kai savo gyvenime sutiko šį lokomotyvą. Nenorėdamas, kad „nuotaka“ pavydėtų, Joachim metė darbą ir niekada daugiau nelindo prie techninių įrengimų.

 

Inf. šaltinis: oops.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anoniminė anomalija

Durnumo viršūnė…

Taip pat skaitykite