Nekrotinis ryšys arba kai mirusieji tempia į kapus gyvuosius

nekrotinysNekrotinis ryšys – tai nevienareikšmiškai susidariusi situacija, kai jau miręs žmogus tempia su savimi vieną ar net kelis dar gyvus esančius.

 

Nekrotinis ryšys susidaro kai prakeiksmo, “porčios” apeigų metu gyvojo žmogaus egregoras pririšamas prie mirusiojo asmens egregoro.

 

Nekrotinis ryšys tai ne tik prakeiksmo bet taip pat ir aplaidumo per laidotuves pasekmė.

 

Kaip gyvas žmogus pririšamas prie mirusio?

 

Laidotuvių metu kai vyksta kažkokio asmens prakeiksmas, dažniausiai aukos nuotrauka, daiktą arba voltą (tinkamai paruoštą vaško ar molio lėlę) palaidoja vardiniame kape. Vardiniu kapu vadinamas toks kapas kai sutampa aukos ir jau palaidoto žmogaus vardai.

 

Pavyzdžiui, aukos vardas yra Petras, tai vardiniu kapu bus betkokio Petro kapas. Dar stipresniam poveikiui nereikia net kad sutaptu vardai – nuotrauka dedama mirusiajam į karstą. Žinoma viso ritualo metu kalbamos tam tikros maldos, atliekami nesunkūs veiksmai, stiprinantis ir mentaliai jungiantys poveikį. Nekrotinio ryšio pasekmė visuomet viena – mirtis.

 

Dar vienas svarbus dalykas tai žmonių aplaidumas per laidotuves. Sakykime, nukrito piniginė. Jokių būdų negalima jos kelt kad ir kas ten būtu. Pinigus jus uždirbsite, o sveikatą prarasite galutinai. Gyvybę taip pat. Negalima nieko dėti mirusiajam į karstą, kas siejama su jo gyvais giminaičiais. Tad gerbiamieji, nedarykite klaidų net sunkiausiom minutėm.

 

Kaip apsisaugoti ir nutraukti Nekrotinį ryšį?

 

Paprasčiausias būdas užsakyti Šv. Mišias už mirusįjį su kuo ta apeiga arba aplaidumas buvo siejamas. Čia jei miręs buvo katalikas.

 

Jeigu stačiatikis – pakviesti batiušką prie kapo, tegul atgieda taip vadinamą litiją, arba galima atgiedoti ją patiems, nes Stačiatikių Bažnyčios Kanonų Teisė leidžia pilnai patiems melstis už mirusįjį be kunigo įsikišimo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jei miręs asmuo buvo judėjas – tegul susirenka Minjanas ir prie karsto sukalba Kadišą. Taip pat nepriklausomai nuo religijos būtina paduoti septynias išmaldas.

 

Straipsnio autorius: Aleksejus Šiškariovas, facebook.com/magosalonas

Rekomenduojami video:


Taip pat skaitykite