8 prietarai apie kates, kurių jūs tikriausiai negirdėjote

katinasVisi žino prietarą, kad juodos katės neša nelaimę. Šis gyvūnas kaip joks kitas seniai apipintas įvairiausiais prietarais. Vienais lengviau patikėti, kiti atrodo visai neįtikinami, rašo Mentalfloss.com. Perskaitę šiuos prietarus iš viso pasaulio, jūs greičiausiai nebegalėsite į savo murklį žiūrėti taip, kaip anksčiau.

 

1. Nekalbėk prie katės

 

Nyderlanduose tikima, kad katės mėgsta platinti gandus, todėl gali netiesiogiai ar telepatiškai išpasakoti kaimynams jūsų tamsiausias paslaptis. Todėl žmonės stengiasi neaptarinėti svarbių dalykų, jei kambaryje yra katė. O kas, jei ji klausosi?

 

2. Jei katė laižo savo kailį, skubiai susitvarkykite namus

 

Japonai tiki, kad jeigu katė pradeda laižyti savo letenėles ir jomis prausti veidą, tuoj į duris pasibels svečiai. Gali būti, kad miauksės iš anksto tai žino, todėl nori gražiai atrodyti prieš svečius. Panašių prietarų yra ir kitose šalyse. Pavyzdžiui, JAV kai kur tikima, kad jei katė prausia ūsus – lauk ateinančio dvasininko.

 

3. Jei katinas nusičiaudėjo – laukia sėkmė

 

Italijoje išgirsti čiaudinčią katę laikoma sėkmės ženklu – tai reiškia, kad padaugės pinigų. Jei nuotaka vestuvių dieną išgirsta čiaudinčią katę, reiškia, kad santuoka nusiseks. Tačiau jei katė nusičiaudėja tris kartus iš eilės – jūsų popieriai prasti, tai reiškia, kad laukia nemalonumai.

 

4. Juodos katės nuskandina laivus

 

Juodos katės labiausiai apipintos įvairių prietarų. Viduramžių Europoje buvo tikima, kad juodas kates laiko raganos. Tačiau vieno prietaro jūs greičiausiai negirdėjote: jei juoda katė įeina į prisišvartavusį laivą, o paskui iš jo išeina – jis neabejotinai nuskęs artimiausioje kelionėje.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

5. Katės gali prikelti numirėlius

 

Graikijoje buvo tikima, kad jei juoda katė peršoks žmogaus kapą, jis prisikels kaip vampyas. Gali būti, kad ši legenda susijusi su Graikų mitologijos deive Hekate, valdžiusia visus vaiduoklius ir pabaisas, bet žmonės stengiasi neleisti katinams šokinėti per kapus. Na, dėl viso pikto.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

6. Jei katė susirangė lopšyje, laukia šeimos pagausėjimas

 

Nors pop kultūra kates pavertė vienišių simboliu, amišiai tiki, kad katė gali padėti porai susilaukti vaikų. Jei jaunavedžiai įkels katę į lopšį, moteris pradės lauktis vaiko. Tačiau jei katė staigiai iššoks iš lopšio, atžalos dar gali tekti palaukti.

 

7. Šlapios katės prišaukia lietų

 

Indonezijoje katės pasitelkiamos spėjimams apie orą. Jei žmonės nori lietaus – tiesiog apipila katę vandeniu. Manoma, kad už patirtą skriaudą katinas keršija prišaukdamas lietų.

 

8. Niekada nemuškite katės

 

Kalbant apie kerštą, dar vienas senovinis prietaras skelbia, kad jei spirsite katei, reumatas jums garantuotas. Tačiau jei jūs buvote toks blogas žmogus, kad nužudėte katę, jūsų siela jau priklauso velniui. Taigi, neskriauskite kačių.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite