Kodėl žmonės vieni iš kitų „geria“ energiją?

Kraujas iš principo yra gyvybinė energija, kuri transformavosi iš šventosios dvasios, kuri irgi yra energija, tačiau subtilesnė.

 

Kiekviena gyva būtybė yra ta pati energija. Kraujo simbolis tas gyvybinės energijos kiekis, kuris žmogui yra duotas tam, kad jis pragyventų žemėje laimingą ir pilnavertį gyvenimą.

 

Kadangi žmogus išeina iš kvantinės „sriubos“, t.y. anapusinio, neišreikšto, pasaulio, jis ten pat turėtų ir sugrįžti, atlikęs čia, žemėje (išreikštų formų pasaulyje) tam tiktą misiją. Ir tam yra suteikiamas konkretus gyvybinės energijos arba (pranos) kiekis, kurį ir simbolizuoja kraujas.

 

Kraujas simbolizuoja žmogų, kaip energiją.

 

Todėl per krikščionių mišias taip pat geriamas Kristaus kraujas, primenant mums, kad mes esame energija ir valgoma duona, primenanti, kad mes esame išreikšta, o tuo pačiu – mechaniška apribota, turinti ribotas galimybes dėl 5 juslių diktato.

 

Kadangi esame apriboti, 5-iomis juslėmis, Dievas mums suteikė galimybes, nuolat maitintis papildomais jos kiekiais su viena sąlyga, jei mes prisimename kas esame tokie iš tikrųjų, kad esame ir holograminis Dievas, ir žmogaus apribotame kūne. Tada gauname papildomos energijos.

 

Kitaip tariant, tikėjimas Dievu garantuoja normalų gyvybinės energijos kiekį, reikalingą normaliam, pilnaverčiam gyvenimui.

 

Tai yra savęs, kaip visumos, kaip Dievo ir jo kūrinijos dalies suvokimas.

 

Tačiau didžioji dalis žmonių yra toli nuo tokio suvokimo, jie yra tolimi nuo paieškų, nes jų protas miega. Miegantis protas švaisto energiją, ieškodamas palaimos išoriniuose dalykuose. Žmogus, koks jis bebūtų, ir genetiškai, ir intuityviai ieško kelio į šviesą, juda iš skausmo į palaimą.

 

Tačiau miegančioj sąmonės būsenos jis palaimą, šviesą, vienybę, atskirtį suvokia kaip bėgimą nuo vienatvės ir daro tai agresyviai nes yra vedami baimės ir siekio išlikti bet kokia kaina.

 

Žmonės ieško vienybės arba palaimos:

 

– išorinių daiktų surogatų formose,
– idėjose,
– kituose žmonėse ir mano, kad geriausias būdas yra agresija.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Agresija gali būti ir paslėpta ir atvira, bet jos tikslas išprovokuot auką, kad ji savo noru atiduotų dalį savo gyvybinės energijos, nes:

 

– taip yra saugiau,
– kito dėmesys tai užpildo energijos trūkumą,
– kur dėmesys, ten energija.

 

Energiją mes privalome atiduoti. Energijos neįmanoma išsaugoti ar per daug sutaupyti. Ji turi būti naudojama 2 tikslais:

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

– asmeninio potencialo stiprinimui,
– harmoningiems, ugdantiems santykiams su savo aplinka puoselėti.

 

Vampyravimas atsiranda tada, kai pažeidžiama pusiausvyra tarp dviejų vektorių:

 

– „imti“,
– „duoti“

 

ŽMOGUI, KURIO SĄMONĖ MIEGA NIEKADA NEUŽTENKA SAVOS ENERJOS, NES JĄ IŠŠVAISTO IEŠKODAMAS PALAIMOS FORMOSE, KURIOS YRA LAIKINOS.

 

Jis išeikvoja save laikinoms formoms, nes yra pamiršęs, kas jis toks. Dalis žmonių energijos pasisemia iš gamtos, bet dalis žmonių energijos šaltiniu mato kitus žmones. Jie kuria strategijas, kaip tą energiją išgauti ir šiuo klausimu yra be galo išradingi.

 

Tai yra natūralus poreikis tų, kurie gyvena sapne, ribinėje matricoje, linijinėje logikoje ir suvokia save TIK kaip fizinius kūnus.

 

Jų valdžia yra jų juslės, kurias aptarnauja proto programos, skirtos vartojimui.

 

Vartojimas yra dvasinės palaimos atitikmuo, gyvenant apribotoje fizinėje logikoje.

 

Ji skirta tam, kad žmogus kauptų tol, kol suvoktų, jog tikroji palaima nėra susijusi su diskretiškų formų pasauliu, nes šiame pasaulyje viskas yra laikina, o laikini dalykai negali suteikti pastovios palaimos, kuri yra vienybė visko su viskuo. Kuri ir yra Dievas.

 

Liuciferis gundo žmones protu, kad jie ieškotų vienybės žiniose arba matricoje, tačiau mentalinės konstrukcijos, tokios kaip idėjos, religijos, filosofijos ar asmeniniai pasaulio suvokimo modeliai taip pat yra trumpo galiojimo.

 

Kitaip tariant, žmonės linkę gerti iš kitų žmonių energiją todėl, kad ieško palaimos laikinuose išorės atributuose ir prie jų prisiriša. Jiems neužtenka savos energijos, todėl provokuoja kitus, kad atiduotų savo energiją, mainais už kokias nors iliuzijas.

 

Tie, kurie atiduoda energiją taip pat galvoja, jog siekia laimės, palaimos, nes atidavę dsalį savęs kitam, jaučiasi saugiau, nors ir be jėgų.

 

Kaip laiku diagnozuoti vampyravimą

 

Silpną vampyraujantį žmogų visada lengva atpažinti iš kalbos. Jis būna nuskriaustas, dejuoja, aimanuoja, vaidina pasaulio sąžinę, viską žinantį, nuskriaustą teisuolį, kuris tik vienintelis suvokia kaip viskas turi būti, o kiti, jo nuomone, daro viską neteisingai ir skaudina Dievą.

 

Jam visi, visada privalo kažką duoti už dyką. Jis visada ką nors turi teisę gauti nemokamai, veltui. Jis visada stengiasi žaisti morale ir sąžine (jo paties išgalvota), apeliuoti į privalomą pagalbą artimui ir t.t. Ir, jeigu susitinka potencialiai stipresnį žmogų už save, iš kurio nori kažką gauti veltui, įvelia jį į savo nešvarius žaidimus, į savo išgalvotų stereotipų ir baimių voratinklius, siekia bet kokia kaina išgauti pažadus, o paskui apeliuoja į sąžinę, gąsdina, grasiną, bando visaip paveikti, nuolat primena kokias nors „klaidas“, „nuodėmes“, lipa ant įvairiausių skaudulių.

 

Vampyrui svarbu ne pasiteisinimai, o reakcija į provokacijas.

 

Jie paaiškinimų ir pasiaiškinimų negirdi, jiems svarbus pats procesas.

 

Vampyraujantys žmonės visada stengiasi moralizuoti, auklėti, perauklėti, įtikinti, bausti, gąsdinti, gėdinti, pykdyti, erzinti, zysti ir visaip kitaip morališkai progresuoti savo aukas. Jų motyvas yra BAIMĖ.

 

Auka, jeigu jis yra pakliuvęs į pinkles, pirmame etape nesusivokia kas vyksta. Jam gali būti netgi įdomu žaisti naują žaidimą. Iš pradžių naiviai tikėdamas kokia nors pasaka, o paskui tiesiog neapsikęsdamas, dėl šventos ramybės, veikdamas arba reaguodamas į situacijas taip, kaip nori vampyras, atiduoda savo dėmesį ir energija tam, kuris dedasi draugu, o iš tikrųjų yra pats didžiausias priešas.

 

Inf. šaltinis: kvantinemagija.lt


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
MR.V

Daug visko privelta, be nk:)

grybaj

Po pirmos pastraipos vapse nuklydo nuo temos…

Taip pat skaitykite