Nikolas Tesla – žmogus, aplenkęs laiką

EPISODE_TeslathinkerNikola Tesla – tai žmogus, kuris iš esmės sukūrė dvidešimtąjį amžių, jo dėka šiandieną turime elektros energiją, išsivystė žmonijos pramonė, tapo įmanomi kompiuteriai ir daugelis kitų įrenginių. Greičiausiai dar ne greitai žmonija pakartos analogišką technologinio progreso šuolį, koks įvyko Nikola Teslos dėka.

 

Jo dėka, galima sakyti žmonės išėjo iš urvų ir gavo šviesą, Teslą galima būtų sulyginti su Prometejumi, kuris atnešė žmonėms ugnį, nors ir ne visus savo užmojus jam pavyko įgyvendinti.

 

Nikola Tesla buvo garsus išradėjas, elektros ir mechanikos inžinierius, fizikas ir futuristas, gerai žinomas kaip kintamosios elektros srovės sukūrėjas ir propaguotojas. Taip pat Tesla turėjo fenomenalią, taip vadinamą fotografinę atmintį ir tokiu būdu sugebėdavo įsiminti net ištisas knygas. Be to jis buvo poliglotas ir mokėjo serbų-chroatų, čekų, anglų, prancūzų, vokiečių, vengrų, italų ir lotynų kalbas.

 

Biografija

 

Nikola Tesla (Serb. Никола Тесла) gimė 1856 m. liepos 10 dieną, Serbijoje (tuo metu Austrijos Imperija). Prieš emigruojant į JAV (1988m), Nikola Tesla studijavo telefoniją ir elektros inžineriją. 1988 m. būdamas JAV, Nikola Tesla pradėjo dirbti su Tomu Edisonu.

 

Tačiau Edisonas išgirdęs Teslos ateities viziją, dėl kintamosios elektros srovės suprato, kad Nikola Tesla yra jam pavojingas, kadangi pats Edisonas matė kitokią žmonijos ateities viziją, kurioje žmonija naudoja jo siūlomą, nuolatinę elektros srovę, kurią jis propaguodamas skelbė, kad ji yra daug saugesnę ir geresnę. Nors šiuo metu visiems gerai žinoma, kad nuolatinė elektros srovė yra daug pavojingesnė, nei kintamoji elektros srovė, bei nuolatinę elektros srovę yra daug sudėtingiau perduoti dideliais atstumais, tam reikalinga daug daugiau tarpinių elektros stočių ir tuo pačiu ženkliai didesnės infrastruktūros, iš ko mums aišku, kad Nikola Tesla buvo teisus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Vėliau dėl šių srovių vyko karas, taip ir pavadintas „Srovių karu“, kur Edisonas propaguodamas savo nuolatinę elektros srovę visokeriopai teršė N. Teslos ir pačios kintamos elektros srovės vardą. Тačiau vėliau Teslai viešai atlikus, vieną iš savų eksperimentų, su aukštos įtampos ir aukšto dažnio kintama srove, kada jis pats savo kūną pavertė laidininku ir laikydamas tiesiog savo rankoje žibančią elektros lemputę, visam pasauliui įrodė, kad kintama srovė yra saugesnė.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Netrukus, Tesla pats pradėjo derėtis su finansiniais rėmėjais ir pradėjo kurti didelę gausą įvairių elektros prietaisų. Tesla taip pat sukūrė ir už patentavo kintamos elektros srovės variklį ir transformatorių ir netrukus šiuos patentus atidavė George Westinghouse, kuriam jis tuo metu dirbo. Tesla taip pat yra gerai žinomas, dėl eksperimentų su rentgeno spinduliais, aukšto dažnio ir aukštos įtampos elektros energija, kuriuos jis vykdė būdamas Niujorke ir Colorado Springs, ko pasekoje jis taip pat sukūrė ir užpatentavo keletą elektros įrenginių, taip pat tuo metu jis dirbo prie radijo ryšio teorijos.

 

Vordenklifo bokštas

 

Taip pat pasauliui yra plačiai žinomas Vordenklifo bokštas (Wardenclyffe Tower, 1901-1917), kuris buvo pastatytas N. Teslos eksperimentams, kad Tesla įgyvendintų trans-atlantinį bevielį ryšį. Tačiau Tesla šiame bokšte labiau tyrinėjo visai kitą, jo rėmėjams visai neįdomią sritį, kaip perduoti elektros energiją dideliais atstumais, be laidų ir jau buvo pasiruošęs šį išradimą demonstruoti savo rėmėjams, tik verslo pasaulyje neatsirado tokių, ką tai sudomintų.

 

O ką gi gali sudominti bevielės energijos perdavimas dideliais atstumais, juk tai energetikos laisvė žmonijai, kurios dėka būtų galėjęs, bet kuris žmogus žemėje turėti nemokamą elektros energiją, ją naudoti tiek namie, tiek jos pagalba galėjo tapti varomos įvairios transporto priemonės – pasaulis be naftos, anglies ar dujų, tiek ir visa pramonė.

 

Juk nėra laidų, nėra ir kontrolės, kas ir kiek elektros sunaudoja. Aišku šis Teslos siekis taip ir paskendo po storu sluoksniu dezinformacijos, pats Tesla dėl jo, tapo pavadintas pakvaišusiu mokslininku, kuris liguistai bandė šį energijos perdavimą sukurti. Tai tiesiog dezinformacija, Tesla ne tik bandė, bet sėkmingai tai ir padarė, tiesiog šio išradimo niekas jam nebūtų leidę įgyvendinti visame pasaulyje, tam labai priešinosi monetarinės sistemos atstovai, tame tarpe įvairūs pramonininkai ir bankininkai, kurių verslą tai būtų net sugriovę.

 

Juk įgyvendinus tokį išradimą pasauliui taptų nereikalinga nafta, anglis ir visos kitos energijos išgavimo formos, gamta to pasekoje taptų daug švaresnė ir daug mažiau užteršta, kas ir buvo tikroji šio genijaus svajonė. Tiek ir tada, tiek ir dabar, pasaulis dar nebuvo ir nėra pasiruošęs priimti tokias idėjas. Tai sugriautų ekonomiką ir nuvestų į bankrotą šios ekonomikos šulus, bei didžiules korporacijas, dėl kurių kaltės šiuo metu ir vyksta karai, kuriems ir vergauja visi. Kiek daug gero tai padarytų? Ar ne tiesa?

 

Tesla ir nemokama energija

 

Zero point energyNikola Tesla daug laiko skyrė, įvairių energijos gavybos būdų tyrinėjimui ir įvairiems su tuo susijusiems eksperimentams. Pasaulyje yra toli gražu ne vienas, netradicinis būdas gauti energiją iš pačios gamtos. Deja mokslo sritys, kurios susijusios su šios energijos gavimo būdais, dėl kažkokių priežasčių yra labai prastai ištirtos, gal dėl tos pačios priežasties, kodėl ir Teslai nepavyko įgyvendinti savo svajonės.

 

Tiesiog pasaulį valdantys verslininkai ir didžiulės korporacijos, nenori duoti žmonėms nemokamos energijos, kadangi žmonija taip išlįstų iš jų pančių, o jų verslas būtų pasmerktas žlugti. Greičiausiai dėl to, yra tiesiog nefinansuojamos tokios mokslo sritys, kurios tiria pavojingas verslui sritis, o jeigu kažkas vis dėl to kažką atranda ar net už patentuoja, tai tokie patentai superkami, o tokius išradėjus stengiamasi vienaip ar kitaip sunaikinti, sunaikinant pvz. jo reputaciją, finansines galimybes įgyvendinti tokį projektą, ar jie tiesiog kažkokių aplinkybių pasekoje iškeliauja anapilin ir t.t…

 

Nemokamos energijos gavimo būdai
Nikola Tesla žinojo ar tyrė keletą tokių būdų.

 

Žemės magnetinis laukas Žemės magnetinis laukas – Kiek vėlesniame gyvenimo periode N. Tesla yra pasakęs, kad jis vėliau suprato, kad pati žemė yra didžiulis energijos generatorius, šiuo principu, prieš apytiksliai 85 metus, buvo sukurtas, taip vadinamas Hendershot’o generatorius, kuris vėliau taip ir nepaplito, nes buvo kurtas pagal uždarą kontraktą, pasirašius informacijos neplatinimo sutartį, taip vadinamą NDA, o prieš pačią Hendershot’o mirtį, jo patentus kažkas nupirko ir kaip matome neleido jo išradimui paplisti. Nors tiesa internete klaidžioja įvairios hendershot’o generatoriaus versijos, eina rasti net labai tikslius aprašymus, bet greičiausiai jo konstrukcija buvo kiek pataisyta, kad ne funkcionuotų, o tiesiog būtų kaip masalas tiems kas ieško kaip išgauti energiją iš nieko;

 

Spinduliavimo energija (radiant energy) – N. Tesla teigimu, kas šiandieną ir šiaip visuotinai žinoma, žemę iš kosmoso pasiekia daug įvairių spindulių ir įkrautų dalelių ir galima sukurti šių visų dalelių surinkimo įrenginį, taip vadinamą energijos surinkėją (N. Teslos patentas, Tesla Radiant Energy Receiver),

 

Piramidės – Senovės Egipte naudotas energijos gavimo būdas, piramidžių pagalba. Manoma, kad Nikola Tesla suprato, kas buvo piramidės ir kaip jos veikė. O tai toli gražu visai ne kapavietės, o didžiuliai įrenginiai, skirti gauti energiją iš žemės ir kosmoso. Tokie statiniai kaip piramidės specialiai buvo statomi litosferos plokščių arba sluoksnių lūžių vietose (sprūdis). Tokioje pat vietoje buvo pastatytas ir Teslos eksperimentams naudotas Vordenklifo bokštas, kurio pagalba Tesla išradinėjo, kaip tolimais atstumais perduoti belaidę energiją ir akivaizdu, kad jam buvo pavykę suprasti piramidžių veikimo principą.

 

Teslos intuicija

 

Be viso kito, N. Tesla pasižymėjo, jeigu tai taip galima pavadinti, nepaprasta intuicija. Jis sugebėdavo surasti gedimus įvairiuose techniniuose įrenginiuose į juos net nedirstelėjęs. Nikola Tesla atkalbėjo, liūdnai pagarsėjusio laivo „Titanikas” savininką J.P.Morgan, plaukti savo laivu.

 

Be to buvo atvejis, kai N. Tesla užlaikė, pas jį viešinčius svečius, ko pasekoje jie pavėlavo į savo traukinį, o jų traukinys tą pačią dieną pateko į avariją. Taip pat Tesla matydavo ir labai vaizdingas vizijas, apie kurias buvo ne kartą pasakojęs aplinkiniams, jose jis matydavo įvairius pasaulius ir pačius įvairiausius žmones, galbūt ir nežemiškas būtybes, su kuriomis jis šiose vizijose sugebėdavo bendrauti ir net susidraugauti.

 

Tai daugiau panašu ne į intuiciją, bet į aiškiaregystės dovaną, gal dėl to jam pavyko padaryti tokį didžiulį technologinį šuolį žmonijos istorijoje, gal dalį technologijų jis pamatė savo kelionėse ir klausimas, kuo viskas būtų pasibaigę, jeigu jam nebūtų pastoję kelio, bet kokia kaina bandantys praturtėti ir valdyti pasaulį žmonės.

 

Juk egzistuoja ekstrasensų, teigiančių, kad tam, kad susisiekti su kitų, mums nežinomų pasaulių atstovais nereikia jokių technologijų, tai galima padaryti ir telepatijos pagalba.

 

Inf šaltinis: zulus.lt

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Justas

Ot dalbajovas atkalbejo ta jibana Bankinika JP Morgana plaukt tuo jobanu laivu. Deka Jo dabar jo ir Rokfeleriu su Rotsildais turime isteigta Federal reserva ir centrini banka .

agira

Pataisykite į “Prieš emigruojant į JAV, Nikola Tesla studijavo telefoniją ir elektros inžineriją. 1884 m. būdamas JAV, Nikola Tesla pradėjo dirbti su Tomu Edisonu”. Šis momentas buvo imtas iš wiki, ten dabar nematau datos, kada tiksliai studijavo jis elektros inžineriją, klaida tiesiog. Klaida ėjo iš mano straipsnio mano puslapyje, anomalija.lt čia nė prie ko. Tiesiog jie paprašė leidimo panaudoti kokią medžiagą iš mano puslapio jeigu norės. Rašant straipsnius, bandant iš kelių šaltinių sukurti savo istoriją visko pasitaiko, datą automatiškai matyt įpliekiau šio amžiaus :) Rašytas jis buvo prieš kelis metus.

agira

Blin čia nuo mano straipsnio ta klaida eina, mano puslapyje. Reiks pataisyti irgi :) Na tai tokiom datom minus 100 metų :)

Steel

gime 1856m. o emigravo 1988m. , neblogai pavare budamas132 metu dar ir emigruot sumaste kai daugelis dziaugias pusia tiek nugyvene :)))))

la.benas

“Prieš emigruojant į JAV (1988m), Nikola Tesla studijavo telefoniją ir elektros inžineriją. 1988 m. būdamas JAV, Nikola Tesla pradėjo dirbti su Tomu Edisonu.”

1988? RIMTAI?

Tadas

jie jau patys nepagauna ka raso

Taip pat skaitykite