Kaip atsikratyti blogų įpročių magijos pagalba?

bad-habitTikriausiai, kiekvienas turime įprotį, kuris veda aplinkinius iš proto, ir norėtumėme jo atsikratyti. Tai net nebūtinai turi būti kažkas siaubingo (kaip besaikis rūkymas ar, neduokdie, alkoholizmas); galbūt tai paprasčiausia smulkmena, kuri juodai pakyrėjo; nedidelė nesąmonė, nuo kurios negalima atprasti nuo vaikystės.

 

Pavyzdžiui, nuolatos išsvaidome nešvarius skalbinius po visą vonią ir taip juos paliekame. Galbūt negalime liautis garsiai skalambyti šaukšteliu, kai maišote arbatą (su valgymu, manieromis prie stalo ir apskritai, virtuve susijusiais įpročiais greičiausiai galima įsiutinti tuos, su kuriais gyvename, šiam blogiui konkurentu gali būti tik netinkamas vonios kambario naudojimas!), o gal nuolat kramtome nagus ar pamirštame išjungti sandėliuke šviesą.

 

Kas tai bebūtų, to neabejotinai galima atsikratyti sutelkus valios pastangas; tačiau, žinia, atprasti nuo dalykų, kuriuos kartojai begalybę kartų, yra labai sunku. Todėl galime sau padėti (tik nemanykime, kad tada galime absoliučiai nebesistengti!) šiais paprastučiais kerais. Geriausia, žinoma, jei jų griebsimes ne anksčiau, nei išbandysime visas kitas priemones blogiems įpročiams išnaikinti.

 

Prireiks: kelių sausų, lengvai lūžtančių šakelių, juodai rašančio žymeklio, molinio vazonėlio ir juodos žvakės.

 

Palankiausia imtis šių burtų dylant mėnuliui, jei įmanoma, dar ir vidurnaktį (prieš pat einant miegoti). Ant kiekvienos šakelės užrašykite po netikusį įprotį, kurio norėtumėte atsikratyti (tuo atveju, jei tokių daugiau nei vienas).

 

Visus pagaliukus pasikiškite po čiužiniu savo lovoje (arba įgrūskite po šeimos nario, kuriam bandote padėti atsikratyti blogų įpročių – pavyzdžiui, knarkimo – čiužiniu). Kitą naktį – vėlęk vidurnaktį – įsitikinkite, kad esate vienas(-a), ištraukite lazdeles ir pasistatykite priešais save vazonėlį bei žvakę. Uždegę žvakę, tarkite tokius žodžius: “Mano/Jo(-s) įpročiai – šitos šakelės, šitos šakelės – mano įpročiai. Tegul jie išnyksta, išnyksta. Mano/Jo(-s) įpročiai – šitos šakelės, šitos šakelės – mano įpročiai. Tegul jos sulūžta, sulūžta.”

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Sulaužykite visas šakeles (perlaužkite kiekvieną mažiausiai į dvi dalis) ir sumeskite į vazoną. Jį pastatykite prie laukujų durų – kitą kartą, kai jūs pats – ar žmogus, kurio įpročius ginėte lauk – įeisite į namus, nebeatsineš su savimi seno netikusio papratimo”…

 

Inf. šaltinis: Facebook.com/magiskos.kortos.7

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
illuminati

ka cia knarkima gydyti kazkokia magija ? iskart imkites satanizmo, dede Liucijus jus mygom isgydys :D

kvailas straipsnis

Na, jei knarkimas yra iprotis, taika cia bepridursi. Kazkaip seniai jau itarineju, kad puslapi valdo nepilnametis.

Taip pat skaitykite