Sena čigoniškos magijos paslaptis

drag-me-to-hell-2Tikriausiai, daugumą gatvėje yra susistabdžiusi čigonė. Paprastai jos siūlo paburti, o kartais sako, kad esate užkeiktas ir siūlosi panaikinti užkeikimą. Paprastai viso to tikslas yra pinigų išviliojimas. Tačiau ne visada…

 

Sena stora čigonė susistabdė jaunuolį ir kažką jam pašnibždomis kalba. Štai, vaikinas jau siekia kišenės… Situacija pažįstama, o štai ką papasakojo Laura V.: „Į parduotuvę, kurioje dirbu, užėjo trys čigonės.

 

Jos buvo žemo ūgio, ilgais margaspalviais sijonais. Tačiau jos atrodė išdidžios, ėjo kiek užrietusios nosis. Priėjo prie manęs. Aš kaip ir visuomet tokiais atvejais paklausiau, ką parodyti, kas jas domina“. Toliau Laura negali pasakojimo tęsti be ašarų.

 

Čigonės paprašė atsigerti vandens, o po to pasakė, jog Laura neseniai susipyko su savo vaikinu. Iš tikrųjų dėl kažkokios keistos priežasties ji susiginčijo su mylimuoju. Ir ji dėl to labai apgailestavo, tačiau jis nepriėmė jos atsiprašymo. Po šių žodžių Laura jau buvo transe, viskas lyg plaukė jai prieš akis.

 

Tamsiaodės viešnios paprašė atiduoti joms auksinį žiedą, kurį Laura mūvėjo. Ji buvo pasirengusi padaryti tai, ko buvo prašoma, nusiėmė žiedą nuo piršto. Tačiau kažkokiu būdu netikėtai šalia atsidūrė parduotuvės savininkė. Ji čigonių paprašė išeiti iš parduotuvės. Tuomet viena jų, su neapykanta pažvelgusi į parduotuvės savininkę, tarė: „Tavo parduotuvė sudegs, o tu nuskursi! O tu, – tada ji pažvelgė į Laurą, – liksi viena ir sudžiūsi iš vienatvės!“

 

Ir iš tikrųjų, po kelių dienų, kai visi pietavo, užsidegė elektros laidas ir parduotuvė, kuri buvo atskirame pastate, sudegė beveik visiškai. Laura prarado darbą. Bet tai ne pats baisiausias dalykas. Ji greitai susirado naują darbą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tačiau ją ėmė kankinti nemiga. Ir nei vienas vaikinas nekreipė į ją jokio dėmesio. Visa tai truko trejus metus, kol nepanaikino kerų. Kai aš paskambinau keletai raganų ir būrėjų ir pasakiau, jog mane prakeikė čigonė, visos jos atsisakė su manimi dirbti.

 

Į klausimą „Kodėl“ viena jų atsakė: „Nes noriu dar pagyventi“, o kitos pasakojo apie kažkokią ypatingą čig onišką magiją, su kuria sunku dirbti. Tuomet ėmiau ieškoti literatūros šia tema. Mano nuostabai, nieko konkretaus rasti nepavyko. Nejaugi iš tikrųjų tokia stipri ta čigoniška magija? Supratusi, kad šio klausimo niekur literatūroje nerasiu, nutariau susisiekti su čigoniškos magijos aukomis. Prie moters, kieme vaikščiojusios su vaiku, priėjo čigonės.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Viena jų, prisistačiusi žymia būrėja, pasakė, jog vaikas yra stipriai prakeiktas. Po to persigandusi moteris pati nuėjo namo ir atnešė čigonei visus pinigus. Jų žodžiais, įgydama šiuos pinigus, ji pasielgė labai blogai ir nuo blogio išsivaduoti gali tik atiduodama visus pinigus. Ir moteris tamsiaakėms „gelbėtojoms“ išnešė daugiau nei 20 tūkstančių dolerių.

 

Taip pat pasielgė ir viena mokinukė. Čigonės pasakė, kad jos mamai atsitiks nelaimė. Vaikas neiškentė, atsivedė čigones namo ir atidavė joms visas šeimos santaupas. Gintautui, pridegusiam čigonei cigaretę, ji pasakė: „Oi, kaip tu kentėsi! Tave prakeikė!“ Po to padavė jam adatą ir pasakė: „Laikyk, ji užkalbėta. Jeigu pajuoduos, tu užkeiktas“.

 

Ir iš tikrųjų, adata pajuodavo. Viskas baigėsi tuo, jog Gintauto piniginės turinys perėjo į čigonės rankas. Įdomiausia tai, kad ir teisėsaugos organai nenoriai komentuoja panašius atvejus. Praktika rodo, jog ir policija nenori turėti reikalų su šia gyventojų kategorija. Suvokdami, jog problema slypi ne vien psichologijoje, dėl čigoniškos magijos klausimo kreipėmės į specialistą. Štai ką sužinojome iš vieno burtininko.

 

„Tokie atvejai gerai žinomi – jų pilna. Siūlau visus čigonus suskirstyti į dvi kategorijas: aktorius ir burtininkus. Čigonė-aktorė žiūri į žmogų. Liūdnam galima “išpranašauti„ ligą, mirtį, nuostolius. Linksmam – sėkmę. Jaunam – vienatvę. Senam – problemas su vaikais… Tik nereikia sakyti, kad čigonai geri psichologai. Čia svarbu patirtis – jei užsiiminėsi “pranašystėmis„ keletą metų, tai tokiu “psichologu” gali tapti.

 

Kita kategorija – burtininkai. Dauguma mano, kad čigonai iš prigimties apdovanoti magiškais sugebėjimais. Dauguma jų dumia žmonėms akis. Jei tave gatvėje susistabdė čigonai, o tu nesustojai, tai nueidamas už nugaros gali girdėti šnabždesį. Patariu kišenėje ant krūtinės nešiotis veidrodėlį, atspindinčia puse pasuktą nuo savęs – tada tave nužiūrėti bus sunkiau.

 

Po susitikimo su šia publika reikia nusimaudyti po dušu (žiūrėkite, kad muilas neišslystų iš rankų – tai blogas ženklas), įsivaizduokite, kaip viskas, kas neigiama, grįžta atgal pas čigonę. Kodėl kai kurios būrėjos nesiima čigoniškų kerų? Vadinasi, tokios ir būrėjos. Juk dauguma jų žino vieną du atkeikimo būdus ir pačios visko bijo. Man pačiam neteko susidurti su čigonišku užkeikimu, kurio nebūtų galima panaikinti. Iš viso, pats rimčiausias užkeikimas, su kuriuo susidūriau, buvo turkų šamano užkeikimas.

 

Žinoma, geriau nesustoti susitikus čigoną. Tiesiog net nekalbėkite su juo. Jie mato, prie ko galima prikibti. Prie stipraus žmogaus paprastai neprikimba. Kai aš praeinu pro juos, jie prasiskiria ir nusigręžia. O anksčiau, kai čigonė prieidavo prie manęs, atsakydavau: „Aš pats moku burti“. Ir keletą kartų jos man atsakė: „Matosi, kad pats buri“.

 

Išmokykite vaikus, kad nebendrautų su šiais žmonėmis. Jeigu taip jau nutiktų, kad pagal skelbimą eitumėte pas būrėją, o ši pasirodytų beesanti čigonė, geriau pasakykite, kad palikote namuose pinigus ir išeikite. Tiesiog tokie burtininkai gali jums „prikabinti“ svetimą ligą. Mano praktikoje pasitaikė atvejis, kai mergina kreipėsi į čigonę prašydama, kad jos mylimasis nevestų kitos.

 

Ir burtininkė tai padarė – vis tik vaikinas vedė kitą merginą, tačiau jų vestuvių metu, bučinio metu dainuojant „karti karti“ jam plyšo širdis. Po to šio vaikino dvasia vis ateidavo pas užsakovę ir ilgai ją kankino. Man pavyko nuimti čigoniškų burtų poveikį, bet juk iš karto buvo galima kreiptis į specialistą. Niekuomet neparodyk, kad jų bijai. Taip pat geriau jų nepykdyti, neerzinti.

 

Jei teko konfliktuoti su čigonais, – kai jie įeina į parduotuvę ar nori užeiti į namus – iš karto, nieko nelaukę kreipkitės į specialistą. Kur kas lengviau kerų išvengti, kol jie dar nepradėjo veikti. O be to ir pigiau”.

 

Inf. šaltinis: eli.lt

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Atsiputusi

Nepergyvenk,gal siaip bobule kiema slaves ir cirskejo kad niekas nepadeda :D Kai tikiesi magisku dalyku tai ir
Randi juos kiekviename zingsnyje :)

edgaras

cigonisku burtu atsikratyti padeda blynai su kava arba sauja baltu centu.

Kažkas iš anapus

Magijai kaip tokiai daugiau nei 5000metų. Ją suvokti sunku todėl patogu tiesiog ignoruoti, bet deje magijai nereikalingas joks tikėjimas, ar dar kas, taip ramiau gyvenasi ir jautiesi situacijos valdytojas. Toks jausmas, kad jai pagalvosi, kad kažko nėra tai ir nebus, bet tam kas yra nebūtinas tikėjimas, tas kūrinys gyvena, bujoja ir tiek. Žodis bet koks turi savo kelią ištartas jis gyvena savo gyvenimą, neretai net pamirštame apie tai, o tas žodis ima griauti, ar priešingai kurti aplink žmogų situacijas, ar lemti to žmogaus ateitį. Čigonai ir neturi gal kažkokių įpatingų maginių užkalbėjimų, jie tiesiog linki, (kaip paprastai blogo). Rusiška magija… Skaityti daugiau »

as

beje-nebijau as tu cigonu,jos pacios spjaudosi per peti ,kai praeinu

as

kvailas straipsnio autoriau,negasdink jaunimo ir patikliu zmoniu,ir nereklamuok cia savo uzsakovu kazkokiu ,,burtininku,, {tokiu pat apgaviku ir vagiu ,kaip tie cigonai}

Cigonas

Cigonai vagys, ubagai

Jaunėlis

Mano,šviesios atminties, senelė sakydavo “jeigu tuo netikėsi,tai prie tavęs nelips jokie kerai,nužiūrėimai ar apkalbos”. Stengiuosi vadovautis šiuo patarimu ir kol kas sekasi. Jeigu pakalbėjas su kokia čigone imsi baidytis savo šešėlio,gero nelauk.

Anonimė

Kartą kai ryte ėjau iš namų viena jau sena kaimynė iš kitos laiptinės (aš jos nepažįstu, nors neatrodo ,kad čigonė) šlavė grindinį prie laukutinių durų ir atrodė kažkokia keista, kai aš praėjau pro ją ji garsiai kažką pradėjo šnabždėti, aš šiek tiek išsigandau ir gal kokiai sekundei į ją atsisukau ,tada nusisukau ir toliau nuėjau. Nežinau, gal man taip tik pasirodė, gal ji nei čigonė ,nei burtininkė, tačiau atrodė lyg man tai būtų skirta ir kažkaip labai nemalonu…

Taip pat skaitykite