NASA: Apokalipsė įvyks po 30-ies metų

ag5JAV valstybinės agentūros NASA astronomai aptiko asteroidą, kurio susidūrimo su Žeme tikimybė labai didelė: dangaus kūnas pavadinimu 2011 AG5 gali įsirėžti į mūsų planetą 2040 m. vasario 5d., tai yra beveik po 30-ies metų. Apie tai rašo The Daily Mail.

 

Kaip pranešama, asteroido plotis – daugiau nei 140 metrų. Astronomai mano, kad dangaus kūno susidūrimo su žeme tikimybė siekia 1 iš 625, kosmoso mastais – neišvengiamumas. Vėliau ši informacija gali keistis.

 

Jeigu asteroidas 2011 AG 5 susidurs su Žemę, jis pražudys milijardus žmonių, tačiau visiškas žmonijos išnykimas vargiai tikėtinas. Palyginimui: asteroido dydis, kuris tapo dinozaurų išnykimo priežastimi prieš 65 mln. metų, buvo apie 14 km.

 

Kalbant apie AG5, mokslininkai kol kas dar tiksliai neišmatavo jo dydžio, jie galės atlikti tikslesnius skaičiavimus 2016 m., kai asteroidas priartės prie Žemės per „patogų“ stebėjimui atstumą.

 

Šiuo metu ekspertai ieško galimybių, kaip galima būtų išvengti asteroido susidūrimo su Žeme. Tarp galimų būdų – kosminės raketos panaudojimas, kuri gali užkabinti ir nutempti dangaus kūną paskui save į nepavojingą mūsų planetai orbitą.

 

Raketa taip pat gali tiesiog rėžtis į asteroidą, pakeičiant jo skridimo trajektoriją. Branduolinio ginklo panaudojimo galimybė taip pat yra svarstoma, tačiau tai gali sukelti papildomų problemų – AG5 suskils į daugybę smulkių skeveldrų, virsiančių meteoritų lietumi netoli Žemės.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Marytia

Šis asteroidas dabar jau paskelbtas kaip visiškai negrėsmingas.

Labai rimtai

O ar kas paklausė ko nori asteroidas?!?

to vaidas

Pasidomek kodel yra uzdrausti bet kokie atominiu bombu sprogdinimai kosmose. Kokios yra pasekmes

susidomejau

kokios?

Justinas Herbsman

neivyks,argumentas nes zinau.:)

ilona

turbut Vaidas jav nasoj buvo kad zino? nereikia jau tokiu zinovu but….

Vaidas

Ismintis ir zinios dar niekam neatnese gedos ar nelaimes.

Kovine Audrele

2012 metais buvo pranasaujama” pasaulio pabaiga”, O po 30 metu bus irgi “apokalipse”.. Ou mai gaš…

Vaidas

Nesijaudinkit del asteroidu. Kiek zinau JAV turi tiek branduoliniu uztaisu kad susprogdintu zeme apie 50 kartu. Tad jai ir butu gresme tokio dydzio kaip 14 km ar daugaiu, vandenilinis uztaisas isskaldys ji i daugybe daliu. Valdenilinis uztaisas yra apie 10 kartu galingesnis uz branduolini ir turi zymiai stipresnia sprogstamaja galia.

aa

Ar buvo nors vieni metai be tokiu pranesimu ?

Taip pat skaitykite