Šiandien trečiasis Anomalija.lt gimtadienis!

treciasisgimtadienisMums jau treji! Kovo 1-oji tai ypatinga diena portalo Anomalija.lt komandai ir skaitytojams, nes tai visų mūsų gimtadienis! Lygiai prieš trejus metus pradėjome su Jumis bendrauti interneto erdvėje ir net negalėjome pagalvoti, kad būsime Jums įdomūs tokį laiko tarpą.

 

Jau tapo tradicija per kiekvieną gimtadienį parašyti, kaip portalas keitėsi, bei kaip augo per paskutiniuosius metus, taigi ją pratęsime ir šį kartą.

 

Skaičiai, skaičiukai

 

Lankytojų skaičius nepaliauna mūsų maloniai stebinti jau trečius metus iš eilės. Per visą šį laikotarpį portalas Anomalija.lt buvo atverstas daugiau nei 9 milijonus kartų, o unikalių lankytojų skaičius artėja iki 2 milijonų (1,862,284).

 

Nuo pirmos egzistavimo dienos paskelbėme 750 naujienų ir 1380 straipsnių. Skaitytojai portale paliko virš 14,300 komentarų (skaičiuojant kartu su Facebook komentarais). Forumas, kuris savo 3-ąjį gimtadienį švęs rugpjūčio 29 dieną perkopė 50,000 pranešimų slenkstį, o užsiregistravo jame jau beveik 1500 dalyvių. Mums tai įspūdingi skaičiai!

 

Ką skaitė ir komentavo Anomalija.lt lankytojai?

 

Trečiaisiais Anomalija.lt gyvavimo metais daugiausiai dėmesio sulaukė naują sąmokslo teoriją kuri skelbia, kad slapti RFID mikročipai jau randami ir skiepuose. Šis straipsnis socialiniame tinkle „Facebook“ buvo pasidalintas daugiau nei 3700 kartų ir sulaukė pusšimtį komentarų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Antroji vieta atiteko straipsniui kuriame rašėme apie tai ko labiausiai nemėgsta žmogus pagal savo Zodiako ženklą. Atitinkamai straipsniu buvo pasidalinta 2500 kartų ir taip pat sulaukėme apie pusšimtį komentarų.

 

Trejetuką užbaigia straipsnis pavadinimu “Buvusi kaimo šventvietė – nelabojo namai?” kur aprašoma istorinė Parausių kaimo (Vilkaviškio r.) koplyčia kurioje pasak vietos gyventojų siaučia dvasios.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Padėkos

 

Ne vieną straipsnį bei naujieną Anomalija.lt portalui parašė mūsų lankytojai bei forumo dalyviai. Todėl kaip ir 2012 bei 2013 metais, taip ir 2014-aisiais norėtume nuoširdžiai padėkoti visiems žmonėms kurie padeda mums vystyti šį projektą.

 

Dėkojame Gabrieliui E. Klimenkai (forumo slapyvardis paragraf 78), kuris beveik nuo pirmos mūsų egzistavimo dienos dalinasi savo sukauptų žinių bagažu: administruoja forumą, palaiko diskusijas bei supažindina skaitytojus su paranormaliais reiškiniais. Taip pat kviečiame aplankyti ir asmeninį Gabrieliaus tinklaraštį adresu http://paranormaleco.blogspot.com (Facebook.com/paranormalu) kuris skirtas paranormaliems reiškiniams. Jame kalbama apie paranormalių reiškinių įdomybes trumpai.

 

Taip pat dėkojame forumo moderatoriui Benamiui kuris kaip ir Gabrielius su mumis yra beveik nuo pirmos dienos bei forumo moderatoriui Druwiui už pagalbą prižiūrint forumą.

 

Taip pat AČIŪ sakome: 2013 metų forumiečiui a.t.sieliui, TinSoldieriui, Terorui, Master, Crystal, Ezekielui, Snofru, Vitakei, Okultistei, Omcikui, Gidui, Kasiui, Superai, Trance, Markamiui, Asasinui, xsistemax, Ponaičiui, Eternal.blissui, idenmeyou, Vytautui, Sunshine, Lapino šešėliui, Mariui, A.C.A.B, _Anonimui_, czech-kuoliui, la.benui, 2Pacui, Iron Tarai, puodukui, Chronos, Phoenix, nereikalingai, <...>, ačiū visiems kurie su mumis buvo ir kurie liko. Ačiū tiems kurie padeda mums rašydami straipsnius, siunčiant laiškus ir kitaip prisidedant prie Anomalija.lt egzistavimo.

 

Tikimės, kad ir toliau augsime kartu, o šiandien – švenčiame!

 

Visuomet Jūsų, visuomet anomališka,
Anomalija.lt

Rekomenduojami video:


2500
14 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Inna

tikiuosi dar ilgai gyvuos nuostabus puslapis!

tal

gyvuokit dar daug meteliu

deep space

Didziausi sveikinimai ! ! !

balsas

sveikinu,sėkmės !

KillerBoy

Sveikinu!!

Had

sveikinimai ! Teskit ir toliau savo darba, kuo daugiau idomiu straipsniu !

ViktorijA

Sveikinimai patys nuosirdziausi. Puikus puslapelis,idomus straipsniai.

la.benas

Sveikinu! Taip ir toliau!

Linas

Sveikinu su gimtadieniu, palinkėsiu niekur neprapulti ir visada likti nr.1 Lietuvoje ;)

Ateivis

Tai pats mesliniausias forumas visatoje

Teroras

Inkognito, cia tu? ;D

Taip pat skaitykite