Prieš 4 metus astrologas Globa pranašavo: Ukraina bus padalyta į tris dalis

Pavel-Globa-astrologerGarsus astrologas Pavelas Globa garsėja itin tiksliomis prognozėmis, kurios atskleidžia visiems matomų žmonių, šalių ir visos mūsų planetos ateitį. „JAV laukia sunkūs laikai, JAV prezidento – nepavydėtinas likimas, o štai Ukrainos ir Europos Sąjungos nebeliks…“ – tokią niūrią prognozę išsakė jis dar 2010-aisiais. Galima tikėti, galima ne, tačiau įsiklausyti verta.

 

Pasak P. Globos, 2008 metais prasidėjusi ekonominė krizė tęsis iki 2020 m., perbraižys esamą pasaulio žemėlapį ir iki pašaknių pakeis geopolitinę jėgų sanklodą.

 

„Dar 1999 metais sakiau, kad pasaulis susidurs su neregėta krize, kuri prasidės po 44 JAV prezidento atėjimo“, – priminė P. Globa.

 

Jo žodžiais tariant, apie tai savo pastebėjimus jau XVI a. dėstė rusų astrologas Vasilijus Nemčina, kalbėjęs apie sukrėtimus, kurie atslinks iš užjūrio, kai užjūrio šalyje karaliaus 44-asis valdovas. Jį V. Nemčina vadino „juodu žmogumi“.

 

„1999 m. maniau, kad „juodas žmogus“ buvo paminėtas perkeltine prasme, bet pasirodė, kad „juodas“ buvo naudojamas tiesiogiai. Iš tiesų mes suklydome keletu mėnesių, nes krizė prasidėjo likus keliems mėnesiams iki Baracko Obamos atėjimo. Bet tai yra leistina paklaida“, – pažymėjo astrologas.

 

Jis atskleidė, kad JAV, „kaip pirmaujanti pasaulio valstybė, neturi didelės ateities“. „Valstijų laukia didelė depresija. Šalį pavyks išsaugoti, bet ji neteks lyderės statuso. Be to, pats sunkiausias laikas prasidės B. Obamai pasitraukus iš posto.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Po buvusio klestėjimo ši šalis patirs visus griuvusios ekonomikos sunkumus – bedarbystę ir skurdą, kurie prives prie šalies skilimo į dvi dalis, o tai gresia pilietiniu karu. Griaunantys tornadai visiškai sunaikins JAV šiaurės valstijas. Belieka tik įsivaizduoti, kaip sunku bus iš pelenų keltis šiai valstybei“, – niūrių prognozių neslėpė astrologas.

 

Tačiau dar liūdnesni reikalai laukia Europos Sąjungos. Vietoj jos atsiras keletas bendrijų. „Baltijos šalys ir Skandinavija sukurs Šiaurės Sąjungą – kažką panašaus į viduramžiais gyvavusią Hanzos sąjungą. Prancūzija, Italija ir Ispanija susijungs į Pietų Europos Sąjungą ir t. t. ES galbūt ir liks kaip darinys, tačiau tik popieriuje“, – prognozavo P. Globa.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pasak astrologo, subyrės ir kiti kariniai ir politiniai dariniai: „Iki krizės pabaigos neišgyvens NATO blokas, kuris iš pradžių sustiprės, bet paskui nustos gyvuoti.“

 

2014 m. daug kas priklausys nuo Rusijos – ši šalis taps daugelio konfliktų provokatoriumi, o taip pat ir trečiųjų šalių teisėju. Pasak P. Globos, Rusija ims agresyviai spausti Ukrainą, o tai lems karinį konfliktą dėl Krymo pusiasalio. Gali būti, kad Krymas taps nauja Čečėnija.

 

Apie šiomis dienomis krizėje atsidūrusią Ukrainą 2010-aisiais P. Globa kalbėjo, esą ji bus padalyta į tris dalis, dvi iš jų atiteks Rusijos imperijai.

 

„Krizės nepergyvens ir Ukraina, kurios laukia skilimas į tris dalis. Subyrės ji ne dabar, o 2014-aisiais. Nuo tada Ukrainoje de facto susikurs dvi nepriklausomos administracijos, nors formaliai teritorijos vientisumas bus išsaugotas. Panašiai kaip dabar yra Moldovoje. Rytų Ukraina bus nepavaldi Kijevui ir faktiškai taps Rusijos imperijos dalimi. Krymas taps ukrainiečių Čečėnija“, – prognozavo P. Globa.
Pasak astrologo, 2014 žmonija atsistos ant Trečiojo pasaulinio karo slenksčio.

 

2014 m. pavojingi dėl to, kad šiuo metu Uranas yra Avino ženkle, o tai labai karingas derinys. „ Aš baiminuosi karo Rytuose. Neduok Dieve, jei tai bus susiję su Iranu, tada nepriklausomai nuo nieko įvyks tikras absoliučiai nekontroliuojamo totalaus terorizmo protrūkis. Iki 2014-ųjų karo Rusijoje nebus. Įvyks banditizmo proveržis, bet ne daugiau.

 

Visus 2014-uosius nestigs gamtos kataklizmų, o jų kiekis ir griaunamoji jėga viršys visus iki šiol įvykusius. Gigantiški cunamiai nuplaus Indijos ir Australijos pakrantes, o Kiniją, Japoniją ir Sachalino pusiasalį sukrės griaunantys žemės drebėjimai.

 

Tačiau daugiausia bėdų atneš vasaros sausra ir visa apimantis potvynis dėl greito vandens lygio kilimo tirpstant Antarktidos ledynams. Rimtai baiminamasi, kad po vandeniu atsidurs dalis Didžiosios Britanijos ir Italijos. Stichijos siautės ir Šiaurės Amerikoje, kur griaunantys tornadai ir taifūnai atakuos ir nusineš nemažai Majamio bei Kanados pakrančių žmonių gyvybių.

 

Milžinišką proveržį technologijų srityje įvykdys Kinijos mokslininkai. Svarbių atradimų laikotarpiu taps metų vidurys, ypač tiriant žmogaus DNR. Kinų ir rusų astronautai padarys atradimų, kurie padės atspėti ne vieną Visatos paslaptį.

 

O dėl Rusijos… Nepaisant jos hegemonijos moksle ir tiriant kosmosą, metų viduryje šalyje įsivyraus revoliucinės nuotaikos, kurios baigsis perversmu ir oligarchų valdžios nuvertimu, o taip pat – patriotiškai nusiteikusių asmenybių atėjimu į valdžią.

 

Rekomenduojami video:


2500
13 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Suomis

Na va 2014 rudu, Australija Kinija ir Japonija savo vietose. Jokių uraganų JAV ir Kanadoje nebuvo. Krymas aneksuotas, bet ne Čėčėnija, o rytų Ukraina baisiau, nes ten kacapų kapinės. Xuilo vis dar valdžioje.

baal

Zinot kaip tokie “pranasavimai”: Pranasas paskelbia kokius 100 (Skaicius atsitiktinis ir paimtas kaip pavizdys) pranasysciu, daugelis ju turi nemaza tikimybe isipildyti. Kai viena is ju issipildo media is karto apie ja pradeda kalbeti ir “pranasininka” paskelbia aiskeregiu. Apie neivykusias pranasystes pamirstama. Nera cia jokios “magijos” ar “mistikos” tik biznis, ir gana pelningas.

Janinaseduikiene

Kad vyksta visoje planetoje pokyciai, jauciame visi, turintys nors kiek ekstrasensiniu sugebejimu. Vyksta greitu tempu, atrodo, kad norima sunaikinti, padaryti kazkokia atranka blogais darbais, stichinemis nelaimemis. Bet tikekime, kad tikras geris nugales, nors del to tures nukenteti visiskai nekalti zmones.

menu

…kad jis bene pirmasis is rytu pranasu atleke i Lietuva tuoj po ivykiu 1990 – aisiais. Ir per televizija protino, kad sunkus bus tik pirmi trys metai, o nuo 1993 – ju Lietuvoje prasides gerove. NEPATAIKE. Kitaip ir negalejo buti, kai vykdomi kazkieno uzsakymai seti sumaisti zmoniu galvose. Kazin, kodel is vakaru ne vieno panasaus plauko speliotojo nematom, tik nuo Rusijos puses (arba rusiskos prabos)?

sss

Ce nereikia astronominiu izvalgu, tiesiog politologija…

ups mergos

perskaiciau sito asilo triedalus na ir ka putine cecenai jau skrenda apsiks feniksas raudonas, t.t.

Monika

Daug kas atitinka ir jeigu viskas taip ir toliau tesis..baisu net pagalvoti

do

na nežinau ar įmanoma tiksliai išpranašauti, žmonių,valstybių gyvenimai yra kintantis reikalas,priklausantis nuo pačių pasirinkimo,
iš esmės istorija ratu, bet juk niekas nenorime blogų pokyčių,drįstu manyti,kad viskas į gera eisis
beje,o kodėl pamiršote savą astrologę kelertienę?metų pradžioje ji žadėjo gerą laiką,ekonominį kilimą, bent jau lietuvoje

Marke

Vanga irgi ta pati vardino,kad 2014 metais sprogs cheminiu atsargu gamykla ir pasklis po pasauli pulingas virusas,zmones puliuos,atsiverines opos,o vaistu nuo to nebus..2017 subyres Europos Sajunga,Didziaja karalyste taps Kinija(kaip zinia JAV Kinijai yra prasiskolinus)…pagyvensim,pamatysim…

valdis

Sakoma, kad istorija mėgsta kartotis. Prisiminus, kas dėjosi Europoje prieš šimtą metų, taip ir norisi ištarti – neduok Dieve…

robertas

neimanomi tokie scenarijai, nieks to nenori. 3 pasaulinis su tokiom tehnologijom sunaikintu visa zemes gyvybe 99procentus

Taip pat skaitykite