Britas gamina patiekalus iš partrenktų gyvūnų

arthurBritui Arthurui Boytui nėra nieko skanesnio už takso guliašą ar troškintą labradorą. 74 metų Kornvalio gyventojas renka nuo pietvakarių Anglijos autostradų partrenktus gyvūnus ir gamina neįprastus patiekalus.
„Paimkite suvažinėtą šunį ir penkias valandas troškinkite su prieskoniais ir žalumynais“, – savo patiekalų receptą etskleidė ekscentriškasis gurmanas.

 

Baseto troškinys

 

Šunys, katės, šeškai, pelės – viskas keliauja į mokslininko puodus. Nuo 1960 metų gamtos mylėtojas renka nuo kelių maitą ir sako, kad taip turėtų elgtis dauguma žmonių. Nuošalus pensininko namas vaizdingoje vietovėje yra pilnas gyvūnų iškamšų.

 

Man With a Road Kill Appetite, Arthur Boyt

 

„Žmonės negali patikėti, kad valgau pervažiuotus gyvūnus. Jeigu jūs paragautumėte, tikriausiai ir jums patiktų“, – sakė Boytas, maišydamas puode troškinamą basetą. „Problema yra ne skonis, o tik išankstinis nusistatymas, kurį reikia įveikti. Reikia sau pasakyti: tai juk – paprasčiausia mėsa.“

 

Ypač skanūs britui atrodo šunys: į jo puodą paskutiniuoju metu pateko porą pervažiuotų kurtų, terjeras ir labradoras. Iš pradžių jis bandęs surasti šeimininkus, pabrėžia pensininkas. Anot jo, mėsos skonis būna subtilus, sodrus ir salsvas kaip ėriuko. Prie šunienos jis išgeriąs raudonojo vyno.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Papuvusi mėsa

 

Brito šaldiklyje galima rasti suopių, sakalų ir gluodenų. Pašvinkusi mėsa ekscentriško pensininko taip pat negąsdina. Prieš dvi savaites jis kepęs maitą, iš kurios prieš tai išrinkęs kiminus ir erkes. „Reikia tik gerai išvirti, tada puvėsis negadina skonio“, – sakė jis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Roadkill-Connoisseur-2323382

 

Unikalus gurmanas pabrėžė: „Aš dar niekada nebuvau susirgęs nuo pervažiuotų gyvūnų.“

 

Gyvūnų nuo kelių valgymas Didžiojoje Britanijoje yra legalus dalykas, jeigu gyvūnas buvo pervažiuotas netyčia. Boytas arba pats randa jų ant kelio, arba kaimynai praneša jam apie po lekiančių mašinų ratais patekusius gyvūnus.

 

Radiniai nuo asfalto tik tada atsiduria ant brito stalo, kai jo žmonos nebūna namie. Mat jo sutuoktinė yra vegetarė. Sykį per savaitę ji lanko savo motiną. Kai ji išvažiuoja ir nenakvoja namie, britas rengia sau puotą.

 

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
666

Skanaus

e.........

Na ir kokie laikai atejo, siaubas !!! Nebeuztenkame kiaulienos? jautienos? Ar tos zuvies nera ???? Kas cia per nesamones sunis pradesime valgyti ? dar graziau, tuoj kanibalais virsime, bijosime I gatves iseiti. Gyvunai zudo is reikalo, kad isgyventu, o mes is malonumo, mes neverti vadintis zmonemis !!!!!!! Gyvunai ir tie daugiau masto, geda mum visiem turetu buti….

Agnė

Išties gerai , kad nepjauna nekaltų gyvūnų , tačiau patiekta tai tikrai nemaloniai

shin

kazko skrandi sutrauke…….

Justas

tikrai jokio skirtumo ar suo ar kiaule? valgyk tu placentas moteru ir abortu liekanas, jei tau jokio skirtumo.

lt133

Nenurodinėkit, ką man daryt :) Kol kas esu laisvas.

lt133

Beja, Justai, neabejoju, kad per savo gyvenimą esi suėdęs ir placentą ir gemalą ir žiurkių ir t. t. pats to nežinodamas :D

lt133

Teisingai. Jeigu valgai mėsą, koks skirtumas kiaulė, karvė ar šuo. Žmogaus tik kaip tai nelb, bet jeigu būtų badas, koks skirtumas.

Taip pat skaitykite