Dinaminė PSI

Dinaminė psi – tai psi sistema, kurios tikslas suprasti ir tiesiogiai panaudoti darbo su energija principus, paverčiant juos profesionaliais įgūdžiais.

 

Koncentracinės meditacijos vieta psi

 

Meditacija yra kertinis psi praktikos akmuo. Tik nuolatinės meditacijos pagalba galima įgyti psi gebėjimų kontrolę. Yra du skirtingi meditacijų tipai: Koncentracinė meditacija ir Tuštumos meditacija. Tuštumos meditacijoje stengiamasi neturėti jokių minčių ir atverti save naujam supratimui. Koncentracinė meditacija yra gili proto koncentracija, kurios metu mintys sufokusuojamos į vieną dalyką, būtų tai daiktas ar mintis.

 

Mokantis suvaldyti psi, koncentracinė meditacija yra numeris vienas. Psionas* koncentracinės meditacijos pagalba įgauna savikontrolę , reikalingą kinetinių gebėjimų suvaldymui. Žinoma, visiškai įmanoma psioninį** aktą atlikti ir be jokios meditacijos. Jį įmanoma atlikti netgi visai netyčia. Tačiau, bet kuris norintis tapti psionu ir suvaldyti psi gebėjimus, turės naudotis koncentracine meditacija, kad tai pasiektų.

 

Pati paprasčiausia koncentracinė meditacija, būtų pasirinkti kokį nors objektą ir žiūrėti į jį, sutelkiant visas mintis ir dėmesį į tą objektą. Tinka bet koks daiktas. Tai galėtų būti taškas ant sienos ar popieriaus lapo. Tačiau geriausias objektas yra tas, kuris iš karto patraukia tavo dėmesį. Kaip pavyzdį galima pateikti, kristalą, jis prikausto daugelio žmonių dėmesį. Bet kristalą ne visi turi. Todėl vienas geriausių, ir plačiausiai paplitusių objektų yra žvakės liepsna.

 

Žvakės meditacija

 

Taigi dabar aprašysime meditaciją su žvake. Jeigu galite būtinai naudokite žvakės liepsną kaip meditacijos objektą, kadangi ji puikiai pritraukia dėmesį ir paruošia darbui su psi. Tačiau galite pasirinkti ir bet kokį kitą jums patinkantį objektą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Geriausia vieta meditacijai su žvake yra tamsus ir tylus kambarys. Žvakę pastatome taip, kad aplink ją nebūtų kitų daiktų, kurie trukdytų sufokusuoti dėmesį. Uždegame žvakę ir patogiai atsisėdame 1-2 metrų atstumu nuo jos. Atpalaiduojame savo kūną kiek tik galime ir stebime žvakę. Neįtempkite savo akių besifokusuodami į liepsną, visas dėmesys fokusuojamas galvoje, ne akyse. Stengiamės išvalyti visas mintis ir visą dėmesį sutelkti tik į liepsną.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Jei kokia nors mintis užklysta, mes į ją nekreipiame dėmesio ir leidžiame jai tiesiog nuplaukti. Visas dėmesys turi būti sutelktas tik į žvakę. Ši praktika atliekama maždaug 45-60 minučių. Jeigu matote jog prarandate dėmesį, tiesiog sugrąžinkite jį prie liepsnos ir tęskite praktiką toliau. Su pakankamai praktikos, koncentruotis taps nepalyginamai lengviau, tai taip pat padės lengviau pasiekti gilesnes meditacines būsenas.

 

Gili meditacija

 

Kuomet medituosite visiškai susitelkę į žvakės liepsną, po kiek laiko pastebėsite, jog grimztate į gilesnę meditacinę būseną. Žinoma iš pradžių viskas ką pasieksite bus ramybės būsena ir didesnis gebėjimas koncentruotis.

 

Tačiau kai pasieksite visiškos koncentracijos būseną ir pasinersite į gilesnę meditacinę būseną, pradėsite justi vibracijas, zvimbimą/ūžimą ar panašius pojūčius. Kuomet taip nutiks, neišsigąskite, atvirkščiai priimkite šiuos pojūčius ir pasinerkite į juos. Taip panirsite dar giliau į savo meditacinę būseną.

 

Atsipalaidavimas po meditacijos

 

Kai baigsite medituoti, turėtumėte palengva sugrįžti į normalią būseną. Pirmiausia atpalaiduokite savo protą ir leiskite mintims sugrįžti. Tuomet nukreipkite dėmesį į kvėpavimą, kvėpuokite lėtai ir stabiliai. Taip kvėpuodami palengva susigrąžinkite aplinkinio pasaulio suvokimą. Po poros minučių, turėtume būti grįžę į normalią būseną.

 

Koncentracinės meditacijos nauda

 

Psionai naudoja koncentracinę meditaciją norėdami įvaldyti psi, tačiau meditacijos nauda jaučiama visame gyvenime. Nuolatinė praktika išmoko didesnės proto drausmės ir savikontrolės, kuri taip reikalinga kasdieniniame gyvenime. Ši meditacija pagerina savęs suvokimą, bei suteikia pasitikėjimo savimi. Be to tai yra pradžia į psi filosofiją, kurioje teigiama, jog jei nori pakeisti pasaulį visada reikia pradėti nuo savęs.

 

Vienas galutinių šios meditacijos tikslų yra sielos suvokimas. Tačiau tai neateina iš karto, reikia laiko, kantrybės ir praktikos. Tai bene vienas sunkiausių žingsnių psi, kadangi iš pradžių nežinia ko reikia ieškoti. Tai yra pakankamai individualus dalykas. Ir kiekvienam atrasti sielą prireiks skirtingo laiko tarpsnio. Jeigu nenuleisite rankų, su laiku tai būtinai ateis. Savistaba yra puikus būdas yra puikus būdas pažinti sielą. Kai pasieksite tam tikrų rezultatų meditacijoje, galite nerti į savo protą ir pažiūrėti, kiek giliai galite įlįsti.

 

Kuomet pažinsite save, susijungti su siela bus daug lengviau.
Siela fundamentalus jūsų asmenybės komponentas ir visa ko pagrindas dinaminėje psi. Apie tai, kas iš tikrųjų yra siela pakalbėsime tolimesniuose raštuose. O dabar tiesiog tikėkite kad siela egzistuoja ir jūs ją turite. Kol kas tiek, praktikuokitės, ieškokite sielos ir laukite tolimesnių raštų

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 

K) Kaip sulaikyti protą, nuo blaškymosi?
A) Su laiku, reguliariai medituojant, proto blaškymasis turėtų sumažėti, kol galiausiai jis pradings visai ir tuomet jūs galėsite ilgai išbūti susikoncentravę.

 

K) Meditacija yra labai nuobodi.
A) Taip, pirmieji žingsniai meditacijoje tikrai yra nuobodūs. Tačiau pasiekus meditacinę būseną, visas nuobodumas išsisklaido.

 

K) Ką daryti, negaliu susikoncentruoti.
A) Meditacija pradedančiajam yra gan sunkus dalykas, todėl jei nenaudojate žvakės, būtinai turėtumėte išbandyti, tai puikus dalykas. Taip pat prieš meditaciją pabandykite atsipalaiduoti fiziškai, padarykite kokių nors pratimų. Stresas sukelia sunkumų išlaikyti dėmesį. Taip pat besimokant medituoti pradėkite mažais žingsneliais.Pradžioje medituokite 5 minutes, tuomet kas savaitę pridėkite kas minutę. Galimas greitesnis variantas, kuomet pridedama po minutę kasdien.

 

Žodynas

 

Psionas – žmogus praktikuojantis psi, dirbantis su psi energija.
Psioninis – žodis kilęs nuo psi, reiškiantis, kad veiksmas atliktas naudojantis psi energija.

 

Straipsnio autorius: Šešėlis, remtasi: vsociety.net

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite