Mokslininkai: ateiviai elgiasi ir atrodo kaip mes

Ateiviai, jei jie egzistuoja, nuo mūsų turėtų neiskirti ne tik išvaizda ar elgesiu, tačiau turėtų turėti ir mūsų ydas – godumą, smurtą ir kitų išnaudojimą.

 

Taip mano profesorius Simonas Conway`us iš Kembridžo universiteto.

 

Kaip praneša „The Daily Telegraph“, jis savo teiginius pristatys konferencijoje apie ateivius ir nežemiškas būtybes.

 

Pasak jo, nežemiškos būtybės tikriausiai vystėsi taip pat kaip ir žemiškosios, tad į mus jos turėtų būti panašios galva, galūnėmis ir visu kūnu.

 

Pasak jo, jei ateiviai kada nors apsilankė Žemėje, jie, deja, perėmė ir mūsų silpnąsias puses – tai galėjo juos padaryti pavojingus.

 

Evoliucijos paleobiologas mano, kad ateivius vaizduojantys filmai, pavyzdžiui, „Žvaigždžių karai“ iš tiesų gali būti daug tikroviškesni nei tvirtina skeptikai.

 

Pasak jo, ateiviai greičiausiai užgimė į Žemę panašioje planetoje, o jų organizmai išsivystė iš tų pačių biocheminių medžiagų kaip ir žmonių. Pasak jo, evoliucijos procesas ateivius turėjo paveikti panašiai kaip ir žmones.

 

Jam Karališkosios draugijos Londone rengiamoje konferencijoje turėtų antrinti ir profesorius Conway`us Morrisas. Pasak jo, ateiviai į mus gali būti panašūs ne tik išvaizda, bet ir mūsų ydomis: gobšumu, smurtu ir polinkiu išnaudoti kitus.

 

Nors jis neatmeta galimybės, kad ateiviai galėjo apsilankyti Žemėje (pasipildyti maisto, vandens, naudingų iškasenų ar kuro), tačiau vien dėl to, kad visata yra daug senesnė už Žemę, jie savo vystymusi turėjo pralenkti žmones.

 

Pasak jo, dėl šios priežasties žmonės jau turėjo sulaukti kokių nors žinių iš ateivių – o tai, kad iki šiol nepatvirtinta, kad visatoje egzistuojame ne vieni, greičiausiai tai ir reiškia.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Jau turėtų būti jų pasirodymo laikas. Tačiau yra labai labai tylu. Įtartinai tylu. Kurgi jie yra? Asmeniškai nemanau, kad jie iš viso egzistuoja“, – cituojamas prof. C. Morrisas.

 

Karališkosios Londono draugijos surengta dviejų dienų konferencija skirta aptarti, kaip galima būtų aptikti gyvybę kitose planetose ir ką tai reikštų mūsų visuomenei.

 

Rekomenduojami video:


2500
15 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
maxaspeinas

aš irgi ateivis :D

vaida

Drieziazmogiai

Brigita

Nepritariu jam, manau kad jei ateiviai ir yra tai jie tikrai nepanasus i mus, kiekviena gyvybes forma prisitaiko prie savo naturalios aplinkos, daug kas priklauso taip pat nuo gravitacijos, jei pavyzdziuj yra planeta su didesne gravitacija nei zemeje, automatiskai ateiviai butu mazesni taciau daug stipresni su daugiau raumens ir stipresniom galunemis kad atlaikytu savo svori del gravitacijos, o jei gravitacija butu isvis labai didele pagal mokslinius paaiskinimus jie turetu buti bestumuriai sliuzai kad lengviau butu atlaikyti gravitacini spaudima, bet tarkim jei gravitacija yra dvigubai mazesne nei zemeje, ateiviai turetu buti labai auksti, ilgomis galunemis ir silpnesni nei mes. Tad gravitacija… Skaityti daugiau »

Mae

“Tikriausiai”, “turetu buti”, “greiciausiai”- labai galingi zodziai, kurie vercia patiketi.

lol

nu bet ale rimtai paveiksle kjp tikri zmones nu matai kaip

Čiuožėja

„…Nors jis neatmeta galimybės, kad ateiviai galėjo apsilankyti Žemėje (pasipildyti maisto, vandens, naudingų iškasenų ar kuro…“ ko tiems ateiviams čia reikia? Viskas brangu, kuras pabrangęs… Įdomu :D

LifePuzzler

Naujiena blin :D

grazka

Ar psichuskese leidzia naudotis kompu?

Nesvarbu

Inkognito vejus raso atseit mates visu rusiu ateivius bendraves kur kalba tikrai turetu skirtis nuo musu

Acha

Manau ,kad tas incognito dedasi tuo kuo ištikrujų nera

Taip pat skaitykite