Kaip kovoti su energetiniais vampyrais?

Yra gražių, šiltų ir net labai artimų žmonių, kurie lyg kempinė susiurbia visas mūsų jėgas.

 

Neapsigaukite – tai gali būti kaukėti energetiniai vampyrai.

 

Kaip nuo jų apsisaugoti?

 

Be abejo, mediniai kuoliukai jums nepadės. Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į įspėjamuosius ženklus: jei pokalbio metu pajuntate užslėptą ataką, nesaugumą, įtampą, nuovargį, susierzinimą, norą greičiau baigti pokalbį, o po išsiskyrimo užplūsta palengvėjimas – diagnozė nedžiuginanti…

 

Atpažinkite jus užpuolusį vampyrą (paprastai išskiriami tokie jų tipai: verksnys, prokuroras, dramatizuotojas, liežuvautojas, klounas ir tas, kuriam nuolat reikia pagalbos) ir imkitės veiksmų:

 

– Pažinkite savo priešą. Išsiaiškinkite, iš kur atsiranda jo nepasitenkinimas darbu ar šeima, noras kontroliuoti kitus – taip kova taps efektyvesnė.

 

– Nusišypsokite ir… Likite nuošalyje. Neleiskite, kad jo negatyvumas pereitų jums. Vampyrui reikia, kad sureaguotumėte. Jei to nesulauks, jo puolimas bus bevaisis.

 

– Priverskite jį papasakoti ką nors gera ir gražaus – ypač tada, kai jis skundžiasi ir dejuoja. Įvykiai toliau gali plėtotis dviem linkmėm: arba žmogus prisimins, kad depresija nėra nuolatinė jo būsena, arba praras susidomėjimą jumis ir paliks ramybėje.

 

– Keiskite savo požiūrį, pažvelkite į situaciją kitu kampu: jei ne šis vampyras, gal jūsų diena būtų labai nuobodi? Tokie dirgikliai mus verčia judėti į priekį, tobulėti, geriau pažinti save ir kitus.

 

– Nesileiskite išnaudojami. Esate reikalingas pirmiausiai sau pačiam – išmokite save vertinti ir atsirinkti, kam padėti, o kam – ne. Pokalbio pabaigoje atkreipkite dėmesį, ar kas pasikeitė: jei jaučiatės išsunktas, o jūsų pašnekovas ir toliau nelaimingas, greičiausiai tęsti toliau nėra prasmės.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

– Būkite pozityvus. Kadangi vampyrai maitinasi negatyviomis emocijomis, priversite jį badauti ar susirasti kitą auką.

 

– Neleiskite, kad kaltės jausmas jus užvaldytų. Neprivalote išspręsti visų kito žmogaus problemų, neturite jaustis kalti dėl to, kad jis nelaimingas (jeigu tikrai nesate dėl to kalti).

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

– Paleiskite. Su kai kuriais tenka paprasčiausiai išsiskirti – nebūtinai dėl to, kad norėtumėte jų atsikratyti, bet kad suteiktumėte galimybę jiems patiems išspręsti savo problemas. Juk jei ne jie – kas kitas? Padėti galima tik tada, kai iš tikrųjų norima pagalbos, o energetinių vampyrų tikslai yra visai kiti.

 

Kad ir kur eisite, kad ir ką darysite, su šia žmonių kategorija vis tiek susidursite, todėl būtina išmokti apsiginti dar prieš tai, kai susikirs jūsų keliai. Jei nesilaikysite saugaus atstumo, neliks nieko kita, kaip tik žengti su jais koja kojon ir dalintis savo energija (kuo tai baigiasi – mielai paaiškins bet kuris psichologas).

 

Inf. šaltinis: sveikata.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite