Hollywood’o žvaigždės ir paranormalūs reiškiniai

Ne vienas iš mūsų dažnai susimąstome, kuo Holivudo, sporto žvaigždės, paauglių dievukai tokie ypatingi, kad juos garbina milijonai žmonių visame pasaulyje. Žinoma, talentas yra daug. Tačiau jie tokie patys kaip mes – turintys savų keistenybių ir prietarų. Gal tai ir yra jų sėkmės paslaptis?

 

Dvasios įkvepia darbui

 

Aktorius ir prodiuseris Deinas Kukas (Dane Cook) teismo sprendimu buvo iškeldintas iš namų Vakarų Holivude kaip nesumokėjęs komunalinių mokesčių. Protestuodamas jis pateikė apeliaciją su pačiais keisčiausiais per visą teismo istoriją argumentais.

 

D.Kukas kategoriškai įrodinėja privaląs gyventi būtent šiame name, nes čia įsikūrusios velionio Džono Belušio (John Belushi) bei kol kas sveiko ir gyvo Stivo Martino (Steve Martin) dvasios. Neva šie paranormalūs reiškiniai įkvepia jį darbui!

 

Dž.Belušis ir S.Martinas kadaise gyveno šiame name, taigi Deino pareiškimai nėra iš piršto laužti. D.Kukas tvirtina: iškeldintas iš vilos jis patirs moralinę ir emocinę žalą, žlugs jo karjera: „Esu įsitikinęs: čia prieš mane gyvenusių dviejų komikų dvasios labai stipriai mane veikia, įkvepia darbui“.

 

Beje, šmėklos padeda ir kitam Holivudo aktoriui: Bilas Bobas Torntonas (Bill Bob Tornton) ne tik filmuojasi kine, bet ir leidžia muzikos albumus, aktyviai padedamas dvasių. Pasirodo, neseniai Beverli Hilse įsigytas namas anksčiau priklausė roko muzikantui Slešui (Slash), buvusiam demoniškosios grupės „Guns N’Roses“ dalyviui. O ten, kur įsisuka demonai, be antgamtinių jėgų neapsieinama.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Kianu Ryvsas tiki ateiviais iš kosmoso

 

Meksikoje vykusioje spaudos konferencijoje pristatydamas filmą „Diena, kai Žemė sustojo“, Kianu Ryvsas (Keanu Reeves) papasakojo daug įdomių dalykų. Pavyzdžiui, pareiškė tikįs ateiviais ir manąs, kad tikra beprotybė manyti, jog mes – vienintelės gyvos būtybės visatoje.

 

„Esu sutikęs žmonių, mačiusių NSO, tiesa, nepažįstu nė vieno, kurį ateiviai būtų pagrobę, – pareiškė aktorius. – Na, argi gali nebūti gyvybės kitose planetose? Juk visata tokia neaprėpiama. Manau, daugelis nepatikės nežemiškomis civilizacijomis, kol neišvys jų savo akimis ar kol ateiviai nenusileis Niujorko centriniame parke, kaip kad padarė mano herojus. Mintis, kad niekur kitur, išskyrus Žemę, nėra gyvybės, man atrodo absurdiška“.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Metas Dilonas nusprendė apsidrausti

 

Įtikėjęs fengšui – senovės kinų praktika, padedančia siekti harmonijos su aplinka, aktorius ėmė tikėti ir daugeliu kitų dalykų. Pavyzdžiui, persikėlęs į naują namą aktorius pasikvietė fengšui specialistą, kad šis apžiūrėtų patalpas ir įvertintų, kaip sustatyti baldai. Specialistas pareiškė, kad M.Dilono (Matt Dillon) miegamasis skleidžia labai blogas vibracijas, tad jo sėkla gali sugesti, o tuomet žmona pagimdys jam „šėtono kūdikį“!

 

Sukrėstas Metas įsakė pertvarkyti kambarį, o po lova pakišo 70 kg metalo luitą. Kaip žinoma, metalas neutralizuoja blogą energiją.

 

Bredas Pitas susidomėjo spiritizmu

 

Bredas Pitas (Brad Pitt) susidomėjo kontaktais su dvasiomis nugrimzdus į gilų transą. Jo naujasis pomėgis išryškėjo pamačius per televiziją dokumentinį filmą apie spiritizmą. Dabar jis pats nori panirti į transą, kad pabendrautų su dvasiomis ir išgirstų iš jų patarimą, kaip toliau gyventi. Andželina Džoli (Angelina Jolie) visada stengiasi palaikyti vyrą, bet tik ne šiuo klausimu. Pasak Holivudo šaltinių, ji būgštauja, kad tai netaptų įkyria B.Pito idėja.

 

Tuo tarpu jis pats ieško atitinkamo scenarijaus, kad kūryboje galėtų atskleisti savo pomėgį, o neseniai spaudos konferencijoje Naujajame Orleane pareiškė žurnalistams, kad niekur kitur negalėtų patirti to, ką patiria šiame mieste: „Naujajame Orleane gausu magijos ir ritmų, tarsi čia vyktų kas nors mistiška“.

 

Robertas Patinsonas būgštauja dėl savo gyvybės

 

„Gerąjį“ vampyrą siaubo filme suvaidinęs aktorius neseniai prisipažino, kad perdėta gerbėjų meilė verčia jį baimintis dėl savo gyvybės. Žvaigždė bijo, kad šie gali nueiti per toli, prisiminę šiurpias istorijas apie vampyrus.

 

Tokios įkyrios mintys aktorių apniko dėl nuolatinių prašymų įkąsti kam nors į kaklą ir egzaltuoti moterų laiškai: „Aš nusižudysiu, jei atsisakysi su manimi susitikti!“

 

„Žmonės tyko manęs gatvėje ir prašo įkąsti arba nori paliesti mano plaukus. Tikrai nenorėčiau, kad kas nors įbestų man AIDS užkrėstą adatą arba, dar blogiau, sugalvotų nušauti ar perrėžti peiliu. Va toks tas mano gyvenimėlis“, – guodžiasi gražuolis.

 

Valdingas Leonardo Dikaprijo žvilgsnis

 

Viename naktinių Niujorko klubų Leonardas Dikaprijas (Leonardo DiCaprio) dar kartą pademonstravo savo mistikos kupiną žvilgsnį.

 

Kai aktorius sėdėjo prie staliuko su savo agentu, kažkoks įkaušęs lankytojas priėjo prie jų staliuko ir ėmė plūstis. Agentas sutriko, o Leo bemat pašoko ir įrėmė akis į rėksnį.

 

Vakarėlio svečiai savo akimis pamatė, ką reiškia kine ne sykį žudiką suvaidinusio aktoriaus žvilgsnis. Triukšmadarys virto nekaltu avinėliu, atsiprašė ir dingo iš akių.

 

Parengta pagal “Respublikos” priedą “Julius/Brigita”

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Untanas

Jie tarnauja velniui

lialia

tik mudakai amerikieciai arba nesubrendusio dar protelio paaugliai gali prasytis ikandami aktoriaus:):):) kazkada ir as kai vaikas buvau ir pamaciau gyvuju numireliu nakti – buvau laaabai itikejes ir bijojau kapiniu, numireliu ir kitokio sudo:)

Taip pat skaitykite