96 metų senolis tapo tėvu

96 metų Indijos gyventojas Ramajitas Raghavas antrą kartą per dvejus metus tapo tėvu. Prieš kelias dienas antrą sūnų Ramajitui Raghavui pagimdė 52 metų žmona.

 

Dar būdamas 94 metų, susilaukė vaiko ir taip tapo vyriausiu tėvu pasaulyje. Dabar jis pats pagerino sau priklausantį pasaulio rekordą.

 

Pranešama, kad kūdikio gimimas truko beveik keturias valandas ir tiek mama, tiek kūdikis jaučiasi labai gerai. Dabar seniausias pasaulio tėvelis teigia, kad dar didesnės šeimos neplanuoja, todėl jo žmona sterilizuosis.

 

R. Raghavas tvirtina, kad iki tol, kai prieš 12 metų susipažino su savo dabartinia žmona, buvo viengungis ir abstinentas. Jis tvirtina, kad senatvėje potenciją jam pavyko išlaikyti dėl itin sveiko gyvenimo būdo.

 

Senolis pasakoja, kad kaimynai pavydžiais žvilgsniais varsto jį dėl neseniai sulauktų palikuonių.

 

„Jie labai pavydi ir vis klausinėja manęs, kokia mano paslaptis, o aš jiems atsakau: tai tikriausiai Dievo valia. Tiesiog jis norėjo, kad susilaukčiau antro sūnaus“, – porino R. Raghavas.

 

Vyras pasakojo, kad kas rytą keliasi 6 val. ir dar prieš 8 val. vakaro būnantis lovoje. 96 metų vyras vis dar labai aktyvus, kasdien dirba laukuose ir aprūpina savo šeimą. Iš valstybės jis gauna 500 rupijų, tai yra 7,30 eurų, pensiją.

 

 

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
nežinau

man tai kraupu. Ar sveiki tie vaikučiai bus, jei tikrai jis tėvas. O ir motina kažin kokia, jei su tokiu seniu gyvena

zzz

O genetinius tyrimus ar dare 0o ??? Man labiau atrodo kad jis “briedis” …..

vaida

Ir dar pats pasirupina seima, saunuolis….Nors manes tai nestebina

Deimutis

Kietas senukas

Taip pat skaitykite