Transerfingas – gaukite tai ko trokštate vien minčių pagalba

Turbūt nesuklysime teigdami, kad daugumos žmonių gyvenime vyksta nuolatinis chaosas. Tai tarsi nepaliaujamai banguojanti jūra: nespėję atsigauti po nesekmės, žmonės yra užklumpami dar didesnės nesekmės, o kai mažiausiai ko nors tikisi, yra apliejami sekmės banga. Taip individas pakliūna tarsi į likimo spąstus ir nežinodamas, ką daryti, leidžiasi mėtomas ir blaškomas po savo paties gyvenimą. Vienas kitą keičiantys pakilimai ir nuosmukiai lėtai sekina ir atima dvasinę energiją, užmigdo maištingą sielą. Ir štai, tada galima išgirsti draugo žodžius, kurie skamba, iš tiesų, labai destruktyviai, kad, neva, „toks mano likimas, nieko nepadarysi“. Bet siela prikeldama kūną gyvenimui, kartu suteikia ir kruopelytę Kūrėjo galių. Žmogus visu pirma yra laisva būtybė ir praktiškai niekas negali atimti tos laisvės iš jo. Ir jeigu jis jau yra laisva būtybė, vadinasi gali laisvai rinktis savo gyvenimo kelią. Kai yra informacijos –tereikia tik pradėti ja naudotis. Gyvenimas mūsų, tai ir tvarkykime jį patys, neleiskime, kad kažkas geriau žinotų kaip mums reikia jį kurti.

 

Transerfingas – tai nėra mistika ar magija pasiekiama tik budistų vienuoliams, tai veikiau galia, leidžianti valdyti savo likimą, esant kūno ir sielos vienovei. Kiekvienas žmogus turi teisę ir galimybę gyventi taip, kad ne likimas jį valdytų, bet jis likimą. Svarbu tuo tikėti, to norėti ir tai praktikuoti. Deja, per diena galima tik sugriauti, bet nepastatyti, todėl praktikuojant transerfingą būtina kantrybė. Likimo valdymo pagrindus: Visatos dėsnių laikymasi, blogų minčių pakeitimą geromis mintimis, tikėjimą, harmoniją ir t.t, atrasti ir suprasti gali kiekvienas, bet tai nėra greitas procesas. Tačiau ar verta gyventi gyvenimą, kuris tavo, bet nepaklūsta tau?

 

Transerfingo principai
(Ištraukos iš Vadim Zeland „Likimo valdymo kursas per 78 dienas“)

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kad pajustumėte pasitikėjimą savo jėgomis, reikia jo atsisakyti.

 

Nepasitikėjimas sukuria uždarą ratą. Kuo svarbesnis tikslas ir kuo karštesnis noras jį pasiekti, tuo didesnis nepasitikėjimas. Kuo griežčiau bandoma kontroliuoti save ir situaciją, tuo labiau varžomasi. Kuo didesnis nerimas ir susirūpinimas, tuo greičiau jie pasiteisina. Kova dėl savo reikšmingumo atima energiją. Kaltės jausmas apskritai paverčia gyvenimą apgailėtinu nevykėlio vegetavimu. Kaip išsiveržti iš šio klaidaus labirinto? Niekaip – iš jo negalima išeiti. Labirinto paslaptis tokia: jo sienos sugrius, kai jūs nustosite ieškoti išėjimo ir atsikratysite daiktų reikšmingumo. Atsisakykite kovos dėl savo reikšmingumo, ir jūs jį tikrai įgysite. Liaukitės teisintis aplinkiniams, ir jūs atsikratysite kaltės jausmo. Jeigu jūs sumažinsite išorinių objektų reikšmingumą, jie jūsų nebeslėgs savo svarba. Na, ir galiausiai – visišką koordinavimą užtikrins sielos ir proto santarvė. Tik reikia paklausyti, ką liepia širdis, ir gyventi pagal savo kredo.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Esant harmoningai pusiausvyrai su aplinkiniu pasauliu, jūs gyvenate lengvai ir maloniai. Jūs nesunkiai pasiekiate savo tikslą.

 

Pasaulyje viskas siekia pusiausvyros. Ten, kur susidaro perteklinis energetinis potencialas, atsiranda pusiausvyros jėgos jam pašalinti. Teikdami kam nors pernelyg svarbią reikšmę, jūs gaunate visiškai priešingą ketinimui rezultatą. Pavyzdžiui, jei esate nepatenkinti savimi, jūs stojate į konfliktą su savo siela, pusiausvyros jėgos jus verčia kovoti su savo trūkumais ir mėginti juos paslėpti, bet dėl to jie dar labiau išryškėja. Jei esate nepatenkinti savimi, jūs konfrontuojate su daugybe švytuoklių. Pusiausvyros jėgos veiks taip, kad jus pačius sutramdytų, nublokštų kuo toliau. Mažindami reikšmingumą, taip pat neperlenkite lazdos. Išorinio reikšmingumo mažinimas neturi nieko bendra su niekinimu ir nepakankamu vertinimu. Į gyvenimą reikia žiūrėti paprasčiau. Neniekinti, bet ir nedailinti. Priimti pasaulį tokį, koks jis yra. Vidinio reikšmingumo mažinimas neturi nieko bendra su nusižeminimu ir savinieka. Neaukštinti ir nemenkinti savo privalumų ir trūkumų. Suteikti sau malonumą būti savimi.

 

Kur žavių asmenybių paslaptis? Jos išmetė iš galvos neigiamas skaidres ir pakeitė jas teigiamomis.

 

Patrauklumo paslaptis – sielos ir proto vienovė. Kai žmogus patenkintas savimi, myli save, dirba mėgstamą darbą, tuomet iš jo tarsi sklinda vidinė šviesa – jis gyvena pagal savo kredo. Kaip tik šito trūksta žmonėms, todėl jie veržiasi prie tokios asmenybės tarsi plaštakės į šviesą. Energetiniu požiūriu žavesys pasireiškia kaip grynas sielos ir proto vienovės spinduliavimas. Treniruodami savo energetiką, jūs ugdote neeilinius sugebėjimus daryti poveikį žmonėms ir pelnyti jų simpatiją. Asmenybė su laisvosios energijos pertekliumi sukelia aplinkinių susidomėjimą ir įgyja jų palankumą.
Pagal Zelandą, kuo labiau žmogui leisi pasijusti reikšmingam, tuo labiau tas žmogus elgsis pagal tavo norus.

 

Kaip jau seniai ir ne kartą buvo pasakyta, „tegul bus jums duota pagal jūsų tikėjimą.“

 

Transerfingas jums duoda vietovės žemėlapį ir nurodo žaidimo taisykles. Ką su tuo daryti – spręskite patys. Jūs – savo pasaulio karalius (karalienė). Nepasiduokite svetimai įtakai. Tikėkite savimi. Nepasikliaukite svetimais sprendimais. Jūs patys viską žinote ir mokate. Bet netgi dabar, kai turite Žinių, jūs nesate apsaugoti nuo klaidų. Tikroji sėkmė išdygsta ant jūsų nesėkmių griuvėsių.

 

Transerfingas ir realybės valdymas.

 

Kad individas galėtų pradėti kontroliuoti savo likimą, visu pirma, reikia suvokti, kas yra realybė. Manipuliavimas realybe leidžia tvarkyti aplinką pagal savo norus ir taip suteikia galimybę palenkti likimą į savo pusę. Tiesą sakant, žmogus keičia aplinką (t.y savo realybę arba dar kitaip – gyvenimą) nuolat, tačiau tai daro nesąmonigai. To pasekoje gyvenimas tampa pilnas nemalonių ir netikėtų atsitikimų, arba atvirkščiai – didžiausia sekmės istorija. Taigi, kas ta realybė? Kiekvienas žmogus turi savo susikurtą pasaulio suvokimą, todėl pasakyti, kokia realybė yra iš tikrųjų – negali niekas. Tai subjektyvus dalykas, iliuzija, nes viską, kas mus supą, mes suvokiam per savo suformuotus informacinius filtrus. Keičiantys mintims ir suvokimui – keičiasi aplinka. Todėl kiekvienam žmogui realybė suvokiama skirtingai. Žmonės mąsto ir supranta gyvenimą skirtingai, todėl ir nėra pasaulyje žmonių su vienodais gyvenimais: paprasčiausiai nėra dviejų vienodų realybių. Taigi, kyla klausimas, kaip reikia pradėti valdyti savo realybę? Visu pirma, tam reikalinga aukštesnė, švaresnė sąmonės būsena. Čia labai gerai pasitarnauja meditacija, kurios metu individas išsilaisvina iš minčių pančių ir leidžia laisvai cirkuliuoti savo energijai. Kad galėtumete pamatyti aiškų pasaulio vaizdą, kuris yra kuriamas pagal jūsų mintis, reikia suvokti ir priimti tai, kad esame ne tik materealus kūnas, tačiau ir nemirštanti dvasia. Taigi, egzistuojame dvejuose realybėse, kurios susipina ir atsispindi viena kitoje. Naudodamasis tik viena puse, žmogus neišnaudoja labai daug jam suteiktų galimybių, gyvenimui suteikia tik baltą ir juodą spalvas, nors jų yra begalės. Atsakymų nereikia ieškoti danguje, po žeme, ar parduotuvėje; viskas ko Jums reikia slypi Jumise. Neribokite savo ketinimais galimybių, tikėkite ir atraskite savąją realybę, kuri suteiktu Jūsų gyvenimui prasmės. Realybė priklauso nuo Jūsų.

 

Transerfingas ir vizualizacija

 

Su mintimis reikia elgtis taip pat atsargiai, kaip ir su žodžiais. Dažnas žmogus net nesusimąsto, kad kiekviena, kad ir nereikšminga mintis gali materializuotis. Viskas, apie ką galvojame patenka į Visatą vibracijos forma ir pritraukia kitas, panašios vibracijos formas, kurios vėliau sugrįžta atgal pas siuntėją.Taigi, jeigu norėsite būti laimingi, tačiau esate nepatenkinti dabartimi ir nuolat dėl to skundžiatės, keikiate gyvenimą mintyse , tai laimės tikrai dar greitai nesulauksite. Juk viskas, ką turime ir ką turėsime priklauso nuo kiekvieno iš mūsų tikėjimo ir atitinkamo veikimo šią akimirką. Nereikėtų savęs nuteikti, kad kažkas, ko Jūs norite yra neįmanoma gauti ar padaryti. Kiekviena mintis sukelia smegenyse elektrocheminę reakciją į kurią atitinkamai reaguoja Jūsų organizmas. Tad, jeigu kažkuo tikėsite, visas kūnas, kiekviena ląstelė bus pasiruošusi tai gauti. Žinoma, tikėti ir norti – tai du skirtingi dalykai. Tikėjimas – tai būsena, kada žinai, kad yra būtent taip, o ne kitaip, be jokių abejonių, svarstymų ar išorinių patvirtinimų. Dažnai mes netikim kažkuo, bet norim tuo patikėti. Todėl mechaninis vienos minties kartojimas mintyse, Jums nepritrauks norimo rezultato. Be to, pagal transerfingą, kuo tu labaiu kažką sureikšmini, tuo didesnė tikimybė, kad tai prarasi. Taigi, kuo labiau kažko trokštate, tuo labiau užlaikote minties energiją, neleisdami jai keliauti į Visatą. Pasitelkite vizualizaciją, leiskite sau kurti tokį likimą, kokį norėtumėte patirti. Kurkite realybę pagal savo širdies balsą, pasitelkdami vizualizaciją – galingą proto kūrybos galią. Ne veltui esame sukurti pagal Dievo paveikslą: mes taip pat galime kurti savo paveikslą, gyvenimo paveikslą.

 

Pabaigos žodis

 

Tai tik transerfingo pagrindai, kurie gerai atspindi posakį – „ką pasėsi – tą ir pjausi“. Gyvenimas priklauso kiekvienam iš mūsų, todėl kaltinti aplinką, dėl savo klaidų yra trumparegiška. Kaip nėra atsitiktinumų gamtoje, taip nėra ir nereikšmingų atsitikimų mūsų gyvenime: viskas, kas vyksta aplinkui, turi ryšį tarpusavyje ir taip, kaip gyvename šiandien, atsispindės ateityje. Todėl pradėkime kurti savo likimą šią akimirką.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
17 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
vidury zemyno

Palik alkoholikus tevus , keisk savo gyvenima , atsisakyk alkoholio ir pamatysi kaip viskas pasikeis

Taigi

O kaip su tuo likimo valdymu jei gimei alkoholiku šeimoje?Kaip anksti galima?

Aurėja

Geras, dabar aš tokioj būsenoj, padėty, kai man šitie žodžiai tokie taiklūs.

EGO

“THE SECRET” – tai tik maza kruopele visame TRANCERFINGE ; Be to Trancerfinga paskaites, suzinosi kokias klaidas daro tie patys “The secret”. Zelando knygas skaiciau originalo kalba , matomai lietuviu vertimas toks prastas, kad zmones nelabai susigaudo, kas ten norima pasakyti (sprendziu pagal straipsnio autoriaus suvokima ir kitu puslapiu komentarus). GAILA tokiu lietuvaiciu, kurioms yra idomiau , kai jas ir ju gimta Tevyne valdo kitatauciai Parazitai. Ka noreti is tokiu – juk ” ju gyvenimai labiau supainyti nei sis straipsnis..”.. ARVYDAS sako ,kad Transerfingo “IDEJA” yra gera, bet……….. Deja , Arvydeli, cia NE IDEJA – CIA REALYBE !!! Villy, deja… Skaityti daugiau »

Anonim

To: EGO
Matosi, kad paciam(-iai) iki transerfingo suvokimo toli toli, nes komentaras pilnas nepasitenkinimo, priesiskumo, pykcio. Transerfingas – realybes valdymas/kurimas. Jei Jums kazko gaila – tai tik jusu realybeje, jei jums atrodo kad “Tevyne valdo kitatauciai Parazitai” – tai visa tai vyksta tik Jusu realybeje, jusu sovokime.
Daugiau meiles, daugiau grazaus pasaulio, daugiau teigiamu minciu !

Turinti Savo Nuomonę

Net nebaigiau skaityti iki galo… Straipsnis supainiotas labiau nei mūsų gyvenimas… Beje, kam gi siekti tos tobulybės ir valdyti savo likimą? Juk bus neįdomu! :)

arvydas

“Be to, pagal transerfingą, kuo tu labaiu kažką sureikšmini, tuo didesnė tikimybė, kad tai prarasi. Taigi, kuo labiau kažko trokštate, tuo labiau užlaikote minties energiją, neleisdami jai keliauti į Visatą. Pasitelkite vizualizaciją, leiskite sau kurti tokį likimą, kokį norėtumėte patirti. Kurkite realybę pagal savo širdies balsą, pasitelkdami vizualizaciją – galingą proto kūrybos galią. Ne veltui esame sukurti pagal Dievo paveikslą: mes taip pat galime kurti savo paveikslą, gyvenimo paveikslą.” Transerfingo ideja gera,bet čia autoriaus pateikti teiginiai taip supainioti,kad sudaro paskubomis parašyto rafareto ivaizdi.IR mano asmenine nuomone,-jeigu žmogus sukurtas pagal dievo paveikslą (neaišku tik pagal kuri dievą turima uomenyje)-tai neduok dieve… Skaityti daugiau »

VA

Seip jo tik SECRET labai jau popsishkas variantas, siulau parsisiusti audio knygas sio autoriaus, pats klausau jau antras karta, vadinasi “transerfing realnost”i gaila tik rusu kalba, siulau visiems

zaza

Perskaiciau cia apie ateivius ir pagalvojau… Cia grynai apie mane ;o

as

labai patiko

asd

skaičiau pirmąsias dvi pastraipas ir galvojau, kad čia grynai apie mane.. Įkvepiantis straipsnis.

Taip pat skaitykite