Mirin Dažo – istorijos mįslė

mirindajo2Po pasirodymo pačioje didžiausioje Ciuricho koncertinėje salėje apie jį kalbėjo visas miestas. Asistentas jam į nugarą smeigė kindžalus ir rapyras, o jis visiškai į tai nereagavo.

 

Štai taip jo pasirodymą studentams medikams apibūdino vienas žiūrovų: Mirin Dažo (ang. Mirin Dajo), nuogas iki pusės, tyliai stovi kambario centre. Asistentas labai greitai prieina iš nugaros ir perduria Mirin kūną 8 centimetrų ilgio rapyra, maždaug ten, kur yra kepenys. Mirtina tyla. Studentai ir dėstytojai sėdi su nukarusiais iš nuostabos žandikauliais ir negali patikėti savo akimis.

 

Abejonių nėra: ašmenys praėjo kiaurai kūną, smaigalys kyšo priekyje. Nuostabiausia netgi ne tai, kad Dažo visškai ramus, o tai, kad nėra nė lašo kraujo.

 

Tikrasis Dažo vardas — Arnoldas Geritas Chenske. Gimė 1912 metų, rugpjūčio 6d. Roterdame. Nolas, taip vadino jį draugai, domėjosi daile. Būdamas 20-ies įkūrė architektų grupę.

 

Vaikystėje Nolas Chenske ne vieną kartą susidūrė su keistais dalykais. Vieną kartą jis nutapė savo tetos, gyvenančios Afrikoje, potretą. Jis niekada nebuvo jos matęs, tačiau sugebėjo taip tiksliai ją atvaizduoti, lyg ji būtų jam pozavusi.

 

Dažnai nubudęs rytais rasdavo ištepliota dažais patalinę ir netvarką studijoje. Sapnuose, nepabusdamas ir nieko neatsimindamas jis tapydavo gerus paveikslus.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Perversmas Nolo gyvenime įvyko jam sulaukus 33-jų. Tada jis suprato, kad jo kūnas yra nepažeidžiamas. Jis metė darbą ir išvažiavo i Amsterdamą, kur keliavo iš vienos kavinės į kitą siūlydamas lankytojams… save perdurti.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Žinoma Dažo tikrino gydytojai ir ne vieną kartą. 1947 metų geguže jis rodė savo talentą Ciuricho ligoninėje. Kai asistentas pradūrė širdį, plaučius ir kepenis, jis ne tik nepajuto skausmo, o ir vėl nebuvo nė lašo kraujo.

 

Kad išsklaidyti abejones dėl Hipnozės naudojimo, buvo pasiūlyta padaryti rentgeno nuotrauką, tačiau niekas nežinojo kaip Dažo nunešti iki rentgeno kabineto. Jis tuoj pat nuramino gydytojus ir pasakė, kad gali nueiti pats, žinoma perdurtas su rapyra.

  

Padarius nuotraukas, gydytojai pamatė, kad rapyra iš tiesų pervėrė kelis gyvybiškai svarbius organus ir jiems visiškai nepakenkė.

 

Informacija pasidalino: Teroras, turinį papildė: Anomalija.lt

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
deamero

Mldc idomu jai toks trenirutu koki spec buri

idomu

Įdomu ar jam neskaudėtų jei jo kiaušinius pervertų. Juk tai jautriausia vyro vieta. :D

nenagla

net nepanasus i ta lenina…

as

baisu

I AND I

sis zmogus kai ka daugiau nei paprasta hipnoze sugeba,manau gilia meditacijos busena naudojo ir sugebejo isjunkt skausma bei uzsigydit katik padarytas zaizdas…. tokiu zmoniu ir dabar yra tik kad kiaurai per pilva nesu mates dar kad butu pradure :0 …..

stezano

ar cia tik ne leninas?

stezano

8cm gera rapyra

Taip pat skaitykite