Keisčiausios mirtys pasaulyje

Ar kada nors susimąstėte apie tai, kaip norėtumėte numirti? Greitai ir neskausmingai, kol dar jaunas ir gražus? O gal ramiai ir tyliai, miegodamas savo lovoje, sulaukęs garbaus amžiaus? Tačiau gyvenimo komedijos režisierius kartais pasiūlo tokias neįtikėtinas ir keistas gyvenimo pabaigas, kad žmonės skaito apie jas laikraščių puslapiuose ir gūžčioja pečiais: matai, kaip būna…

 

Grasioji šokėja Isadora Duncan pasismaugė, kai jos šaliką įsuko jos vairuojamo automobilio ašis. Hunų karalius Atila mirė nuo kraujoplūdžio iš nosies. Garsus JAV architektas Stanfordas Whiteas buvo nušautas ant jo sukurto dangoraižio stogo. Jackas Danielsas, garsiosios viskio daryklos įkūrėjas, mirė nuo kraujo užkrėtimo, kuris prasidėjo tuomet, kai negalėdamas prisiminti savo seifo kodo, Jackas įtūžęs spyrė į seifą ir stipriai susižalojo kojos pirštą. O kur dar legenda apie praėjusio amžiaus viduryje lenktynėse ant žirgo mirusį žokėjų — vyruką ištiko infarktas, tačiau gyvulys vis tiek sugebėjo pasiekti finišą ir net atbėgti pirmas!

 

Tačiau ne tik garsenybės „garsiai“ išeina iš gyvenimo — netikėčiausi scenarijai gali tykoti bet kurio iš mūsų.

 

Mano barzda — mano bėda

 

Prieš kelis šimtus metų, XVI amžiuje, vienas austras buvo užsiauginęs didžiulę barzdą: raštuose minima, kad Hanso Steiningerio barzda siekė 1,4 metro. Paprastai žmogus savo turtą nešiodavo susisukęs į odinį kapšelį, bet vieną 1567 metų dieną to kažkodėl nepadarė. Kaip tik tądien miestą siaubė didžiulis gaisras.

 

Pasakojama, kad Hansas įsipainiojęs savo barzdoje nesugebėjo pasprukti iš liepsnų ir žuvo. Skirtingi šaltiniai nurodo skirtingas versijas: kad Hansas nusilaužė sprandą arba kad sudegė. Bet kokiu atveju mirti dėl savo barzdos — labai keista.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Mirtis tarp šiukšlių

 

Kažkada Niujorke gyveno du broliai Langlėjus ir Homeris Collyeriai. Bėgant metams abu darėsi vis uždaresni ir įniko kaupti visokį šlamštą, kokį tik pavykdavo rasti. Per keliasdešimt metų vyrukai savo valdose sukaupė apie 180 tonų šiukšlių: sulūžę šviestuvai, išklerę vaikiški vežimėliai, sumaitoti pianinai, sudaužyti laikrodžiai ir nudrengti baldai užvertė visus namų kampus. Apie 1930-uosius Homeris apako ir atgulė į lovą susuktas reumatizmo. Jo jaunesnysis brolis rūpinosi juo ir net išsaugojo tūkstančius laikraščių tikėdamasis, kad vieną dieną Homeris atgaus regėjimą ir juos visus perskaitys…

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Keisčiausia tai, kad broliai labai bijojo vagių ir visur pristatė pačių idiotiškiausių spąstų neprašytiems svečiams. Tai ir buvo Langlėjaus mirties priežastis: vieną kartą pats įkliuvo į savo paties sukurtus spąstus ir buvo palaidotas po šiukšlių lavina. Negalėdamas padėti nei jam, nei sau, aklas, prie lovos prikaustytas Homeris po kurio laiko mirė iš bado. Policija keturis mėnesius vargšo Langlėjaus ieškojo po visą Manhataną, kol palaikus aptiko jo namuose, giliai po šiukšlėmis.

 

X failai Urale

 

Agento Malderio vertas atsitikimas įvyko prieš 50 metų Rusijos Uralo kalnuose. 1959 metais sausio 28 dieną dešimt Uralo politechnikos instituto studentų išsiruošė į žygį. Vienas žygio dalyvis susirgo ir paskutinę minutę liko namuose — jam vieninteliam ir pavyko likti gyvam. Kiti devyni iš miškų taip ir negrįžo. Tuščia jų palapinė buvo rasta pusiau palaidota sniege, su viduje likusiais studentų batais ir kitais daiktais. Pirmieji du kūnai rasti pamiškėje, basi, su vienais apatiniais. Kiti trys aptikti netoliese, jie atrodė taip pat. Po dviejų mėnesių buvo rasti ir likusieji kūnai, giliai sniege, 75 metrai nuo pirmųjų aukų. Paskutiniai rasti studentai buvo patyrę daugybę vidinių sužalojimų, buvo lūžę jų šonkauliai, kaukolės sutraiškytos, viena studentė buvo be liežuvio. Nelaimės vietą tyrusius pareigūnus pribloškė tai, kad nebuvo matyti jokių kovos požymių ir išorinių žaizdų. Paskutinės keturios aukos, pasirodo, vilkėjo kai kurių anksčiau rastų aukų rūbais, kuriuose buvo aptiktas aukštas radiacijos lygis.

 

Bėgant metams įvykis apaugo įvairiausiomis teorijomis: sniego lavina, kariniai bandymai ar net ateiviai. Bylos duomenys buvo slepiami iki paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio, tačiau aiškaus devynių žmonių žūties aplinkybių išaiškinimo niekas nepateikė iki šiol.

 

Pražūtinga lietaus kanalizacija

 

Tai, kas nutiko 57 metų Kanados gyventojui prieš metus, buvo tikra nesėkmė. Iš pradžių žmogeliui pavogė piniginę, kai ją neapdairiai paliko degalinėje. Apie įvykį telefonu jis pranešė policijai. Belaukdamas patrulių ekipažo, savo piniginę pastebėjo gulinčią nutekamajame lietaus vamzdyje po grotelėmis. Žmogus savo daiktą mėgino pasiekti, bet policininkai perspėjo to nedaryti. Vyras, apsukęs ratą ir palaukęs, kol pareigūnai nuvažiuos, nusprendė piniginės nepalikti ir dar kartą pamėgino ją pasiekti. Po kurio laiko pro šalį važiuojantis pareigūnas pamatė žmogaus automobilį, o sustojęs išvydo ir patį nelaimėlį — jis kabojo žemyn galva, įstrigęs angoje, būdamas pusgyvis sulaukė į pagalbą atskubėjusių ugniagesių, tačiau mirė vežamas į ligoninę.

 

Mirtini dezodorantai

 

BBC teigimu, 1971–1998 metais daugiau kaip 130 žmonių mirė sąmoningai prisiuostę aerozolinių dezodorantų. O vienas šešiolikmetis iš Anglijos nuo šių garų žuvo netyčia. Atrodo, vaikas pernelyg rūpinosi savo higiena ir dezodorantu visą kūną purkšdavosi mažiausiai dukart per dieną. Šeimos nariai pasakojo, kad kartais net būnant kitame namo aukšte būdavo neįmanoma ištverti dezodoranto tvaiko, tačiau pavojaus nė vienas iš namiškių neįžvelgė. Kūno skrodimas parodė, kad organizme propano ir butano dozės mirtiną normą viršijo 10 kartų. Pasirodo, vaikinukas dezodorantus naudojo ankštoje, visiškai nevėdinamoje patalpoje.

 

Ką gali alkanos avys

 

Kad karvių banda gali subadyti joms neįtikusį žmogų ar arklys mirtinai žiebti į kaktą neatsargiai prisiartinusiam piliečiui, girdėjome ne kartą — ir Lietuvoje buvo tokių atvejų. Tačiau, kad alkanos avys gali būti mirtinai pavojingos, neįtarėme.

 

Tai nutiko prieš dešimt metų vienoje Anglijos fermoje. Betė Stobbsm, fermerio žmona, priekabėlėje, traukiamoje keturračio traktoriuko, į ganyklas atgabeno avims pašaro. Betė sėdėjo prie traktoriuko vairo, kai avių banda ją pasivijo, užšoko ant traktoriaus ir šeimininkę nustūmė į pražūtį. Blogiausia tai, kad Betė nežuvo nukritusi, o mirė sutraiškyta ją pervažiavusio traktoriaus ir priekabos.

 

Žudantis azartas

 

2005 metais jaunas korėjietis mirė ilgą laiką be pertraukos žaidęs „Starcraft“ žaidimą. Šis žaidimas Pietų Korėjoje yra labai populiarus, o gerai jį žaidžiantieji yra labai gerbiami. 28 metų vyriškis tąkart interneto kavinėje Taegu mieste žaidė 50 valandų be perstojo, padarydamas tik trumpas pertraukėles, per kurias nusnūsdavo arba nubėgdavo į tualetą. Ištikus širdies smūgiui vyras buvo skubiai nuvežtas į ligoninę, kur netrukus mirė. Medikų nuomone, širdies sutrikimo ir mirties priežastis buvo didžiulis nuovargis ir organizmo išsekimas.

 

Saldus sprogimas

 

Vieną šiltą 1919 metų sausio dieną Bostone sprogo didžiulis melasos rezervuaras: 15,2 m aukščio ir 27,4 m diametro talpa buvo netoli rajono, kuriame tuomet daugiausia gyveno imigrantai iš Italijos. Niekas nežino, kodėl sprogimas įvyko, tačiau jo skeveldros skriejo 61 m spinduliu. Iš viso žuvo 21 žmogus: vieni nuo sprogimo, kiti — nuo sirupo bangos, kuri, liudininkų teigimu, buvo aukštesnė nei 7 m ir lėkė daugiau kaip 50 km/h greičiu. Lipni banga parvertė pakelyje sutiktus žmones, įsiurbė juos ir paskandino lipnioje, rudoje masėje.

 

Prireikė ištisų mėnesių, kol buvo išvalyta aplinka, buvo iškelta per 100 bylų, kurių metu nukentėjusiems priteista milijonas dolerių (šių metų verte tai sudarytų daugiau kaip 12 milijonų dolerių). Tačiau to rajono gyventojai pasakoja, kad karštomis vasaros dienomis iki šiol galima užuosti melasos kvapą.

 

Autorius: Saulius Normantas, vyras.lt

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Torex

X failai Urale: ten rašo apie Diatlovo perėjos incidentą(Dyatlov pass). Pasiskaitykit, gana įdomu. ;)

stezano

kazkur skaiciau kad neretai mirtis istinka šikant,skaitau negrazu taip.

Anonimas

Jeigu visa gyvenima vien tik siki, tada tikimybe tikrai didele…

Taip pat skaitykite