Ratai javų laukuose

cropcirclesRatai javų laukuose – iš viršaus matomos figūros javų laukuose, sudarytos išguldant javus. Tai paprastai įvairios geometrinės figūros (dažniausiai – skrituliai) ar sudėtingesni piešiniai, dažniausiai atsirandantys per vieną naktį.

 

Tai, kada atsirado pirmieji ratai javų laukuose, nėra tiksliai sutariama, nes skirtingų teorijų šalininkai laikosi skirtingų nuomonių.

 

Tai, kada atsirado pirmieji ratai javų laukuose, nėra tiksliai sutariama, nes skirtingų teorijų šalininkai laikosi skirtingų nuomonių. Teigiama, kad apie javų ratus užsimenama jau ankstyvojoje prancūzų literatūroje (IX a.) Liono vyskupas parašė šalia Liono esančios parapijos naujai skiriamam kunigui laišką, kuriame perspėjo, kad ten vietiniai “pagerbia velnią” surinkdami grūdus nuo “priplaktų ratų” ir juos naudoja derlingumo apeigose.

 

Kadangi piešinių laukuose autoriai dažniausiai lieka nežinomi, nuo pat šio reiškinio atsiradimo jis būdavo aiškinamas ir kaip ne žmogaus rankų darbas. Populiariausios hipotezės yra ateiviai iš kosmoso, žemės magnetiniai laukai, keisti vėjai, kamuolinis žaibas, tornadas ir kiti.

 

 

Nė viena šių hipotezių nėra moksliškai įrodyta, tačiau jų populiarumas nemažėja iki dabar. Hipotezių šalininkų pagrindinis argumentas – piešinių sudėtingumas, kurio jų teigimu neįmanoma pasiekti žmogui.

 

Kitas argumentas yra, kad ratuose javai būna suguldyti, tačiau nesulūžinėję. Pasak šio argumento šalininkų, kai javus guldo žmonės, jie negali to padaryti nesulaužę stiebų. Taip pat užfiksuoti ir pasikeitimai javų sandaroje – ne tik regimoje išvaizdoje (atrodo, tarsi būtų netekę drėgmės), bet ir molekuliniame lygyje – tyrimus darė BLT (Burks-Levengood-Talbot) komanda iš Masačūsetso.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Stirbai gali būti susisukę keliomis kryptimis sudarydami sudėtingus darinius. Gali būti, kad apatinis ir viršutiniai sluoksniai (kaip ir tarpiniai) susisukę priešingomis kryptimis. Kartais prie pagrindo stiebai tarsi supinti. Be to piešinių pakraščiai sutrempti tiesiog skrupulingai.

 

Kartais pranešama, kad prie javų ratų nustoja veikti elektroniniai prietaisai. Buvo nustatyta, kad ratų centre yra 40-50 nanoteslų spinduliavimas, apie 10 kartų aukštesnis nei įprasta.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
eimis

tai yra piesiniai kurie yra ant zaliai nudazitu lentu nu jau ne neapgausit manes

martyr

Maciau per ”Discover ” kanala kaip
zmones su lentom ir GPS sistema
per nakti ismindziojo viena is siu ratu
tai zmoniu darbas ne ateiviu :)
Deja :p.
vat! aš ir tą mačiau..!

GRIMOIRE

Maciau per ”Discover ” kanala kaip zmones su lentom ir GPS sistema per nakti ismindziojo viena is siu ratu tai zmoniu darbas ne ateiviu :) Deja :p

stezano

cia su purkštuvu išvazineta,laukus nuo usniu purške,pedsakai liko,kas jum neaišku.

Migluze

isties ispudingi vaizdai..

Jaunelis

Manau,kad visus neiprastus reiskinius suversti ateiviams butu neteisinga.Jeigu Jie apskritai egzistuoja,nejaugi nerastu paprastesnio budo bendrauti su zmonemis,neniokojant ukininku derliaus.

Daividas

Aš manau, kad tai gali būti, kad skirtingų rasių ateiviai bando susibendrauti, susikalbėti, pranešti svarbius įvykius ar kokią nors susitikimo vietą.
Bet irgi sutinku, kaip jau rašė ‘m’, tai gali būti užkoduoti pranešimai žemės gyventojams apie svarbius įvykius.

m

gal but tai uzkoduoti pranesimai

zmogus

ne gal but 99 procentai kad taip ir yra,kokia daugiau paskirtis ju galetu but,maciau ne viena video kuriame bandoma issifruoti zenklus ir nemazai lengvai issifruojami ir turi svarbia prasme pvz kaip dnr sandara ,flower of life ir kiti panasus…

Taip pat skaitykite