Magijos pirmieji žingsniai

Straipsnis, tiems kas nelabai žino, kur reikai pradėti, norint eiti magijos keliu. Viskas be sudėtingų terminologijų, kad tiktų, bet kuriam skaitančiam.

 

Dalykai pamąstymui

 

Prieš iškeliaudamas keliauninkas visada apgalvoja du dalykus: Pirmiausia, kur ir kodėl keliauja. Antra kaip jis planuoja ten atsidurti. Panašias idėjas turėtų apgalvoti ir tas, kuris galvoja rinktis magijos kelią.

 

Kur nori nukeliauti ir kodėl? Kokiu tikslu nori praktikuoti magiją? Paieškok savyje atsakymų į šiuos du klausimus. Vieni praktikuoja magiją, tik tam kad pasiektų kažkokios matomos jėgos, tuo tarpu kiti praktikuoja, nes nori įgauti tam tikrų vertybių ar vidinio taurumo. Vieni praktikuoja magiją, kad padarytų savo gyvenimą šiektiek lengvesnį, kiti praktikuoja tam, kad kiltų aukštyn ir susijungtų su dieviškomis jėgomis. Yra ir tokie, kurie praktikuoja tik tam, kad įsitikintų jog ji egzistuoja, arba patikrintų ribas, kurias gali pasiekti nesuvaržytas žmogaus protas.

 

Vieni žmonės mano,jog magijai nėra realaus pritaikymo, kad tai tik intelektualinis ir filosofinis visatos, bei savęs joje tyrinėjimas. Viena magija gali būti visiškai teoretinė, kita beveik visa praktiška. Viena meditatyvi,antra ritualistinė, trečia spontaniška, kita priklausoma nuo valios. Vieni žmonės tiesiog nori „kažko daugiau“ , nes mano jog gyvenime yra aukštesnis tikslas, kurio negali suteikti nei materialus pasaulis, nei religija. Antri ieško gyvenimo būdo, treti hobio. Tu gali priklausyti, bet kuriai, vienai ar kelioms iš čia išvardintų grupių.

 

Gali priklausyti ir daug platesnei grupei, grupei žmonių, kuri gerai nežino, kodėl čia yra, kodėl dabar skaito šį straipsnį. Kartais žmogus yra traukiamas į jo natūralią vietą. Tuo atveju, jūs tikrai visuomet atrasite dvasingumą, tai jūsų kraujyje. Toks žmogus tikriausiai neturi aiškaus tikslo, kodėl jis turėtų praktikuoti magiją, tačiau yra jausmas, kad jis tiesiog turėtų tai daryti. Jis šokinės, nuo vienos maginės sistemos prie kitos, bandydamas pajausti, kodėl jam įdomi magija, kas jį taip traukia. Būdamas labai tiesmukiškas, tokiam žmogui pasiūlyčiau domėtis tuo, kas padeda atskleisti save. Pasigilinus į tikrąjį save, sprendimas rasis pats, žinoma, savu laiku.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Taigi ar kas nors jus atitinka? Ar to net nėra sąraše? Kad ir kas tai būtų pagriebkit tai ir apmąstykit. Pamąstykit, kur tai jus gali nuvesti. Jei ieškote jėgos, žinokite, jog už ją dažniausiai reikia daug sumokėti. Jei siekiate harmonijos, nepamirškite, kad didi galia gali tapti nebepasiekiama. Jei siekiate išminties, atminkite, kad išmintis, tai pritaikytas intelektas, žinios be pritaikymo yra bevertės.

 

Jei norite pasirodyti prieš pasaulį, atminkite, kad žmonės bijo pokyčių ir iššūkių, todėl jie jus matys kaip grėsmę, kai tik pasirodysite viešai, būsite persekiojami iki gyvenimo galo. Magija kaip dviašmenis kalavijas – “Dėl manęs jie tavęs nekęs” ; “Jie sakys, jog esi puolęs”

 

Šio neįtikėtino kelio pradžioje, turi būti ir perspėjimas. Per visą mago kelionę, jis išmoks ir pamatys tokių dalykų, kurie amžiams pakeis jo požiūrį į pasaulį. Kelyje bus didžiulių sienų, visos neperregimos (tačiau galima numanyti kas slypi kitoje pusėje), ir visos jos turi būti sugriautos, jei magas nori eiti toliau ir siekti didesnio supratimo, nei turi jį tuo metu. Tačiau kartais matome, kad tai kas yra už sienos sugriaus visa tai ką iki tol manėme žiną. Visus požiūrius ir tikslus, ne tik magijoje, bet ir gyvenime. Taigi rinkitės, kelią ir tikslus dabar, tačiau atminkite, kad jie gali neatsilaikyti, kai pajudėsite išminties link.

 

Leiskite sau mokytis. Jei ruošiatės mokytis magijos, tai būkite atitinkami mokiniai. Nebūkite pseudo mokiniais, sėdinčiais gale klasės. Būkite lyg vaikai pradinėje mokykloje, besivadovaujantys daugiau širdimi, nei protu, ir nesipriešinantys naujoms idėjoms.

 

Jei ruošiatės mokytis, tai mokykitės! Magija nėra tiems, kurie ieško savo idėjų patvirtinimo ar palaikymo. Visur pilna šarlatanų, yra šimtai, jei ne tūkstančiai tinklalapių apie magiją, ir tūkstančiai, jei ne dešimtys tūkstančių knygų susijusių su dvasingumu, išleistų per praeitą amžių. Bet, kuris kvailys gali rasti ką nors, galimai autoritetingą, kuris sutiks su jo pažiūromis.

 

Mokytojo svarba

 

Mokytojas ar bent jau koks nors kelrodis yra labai svarbus žmogui praktikuojančiam magiją. Kai kuriems žmonėms labiau „pasisekė“ ,nei kitiems, nes jie gali turėtų mokytojus, kurie net po inkarnacijos bus magiškai pritraukti atgal prie savų mokinių. Kitiems tai gali būti pirma inkarnacija, kurioje siekiama dvasinės išminties ar maginių sugebėjimų, tokiu atveju, jiems patiems reikės susirasti mokytoją.

 

Kiti praeituose gyvenimuose galėjo turėti mokytojus, bet tie mokytojai, galbūt nebuvo tiek pažengę, kad palaikytų ryšį su savo mokiniais per kelis gyvenimus. Taigi yra keli pasirinkimai, bet pradžioje geriausia, kad mokinys manytų, jog yra vienas ir magiją domėtųsi pats.

 

Šio domėjimosi metu svarbu, ne tik išnagrinėti tam tikrą maginę sistemą, bet taip pats svarbu ir pasidomėti kokie magai ėjo tuo keliu ir ką pasiekė jame. Kiekvienoje sistemoje, turėtų būti bent po kelis “adept’us”, kurie gyveno pagal sistemos mokymus ir buvo gyvi veikiančios maginės sistemos įrodymai. Pagal jų sėkmę, pavyzdžius ir mokymus, galima susidaryti bendrą idėją apie maginę sistemą.

 

Taigi paieškokite tokių žmonių,jus dominančioje maginėje sistemoje ir žiūrėkite ar jie pateisina jūsų viltis. Surasti tokį ar net kelis tokius žmones yra vertingas atradimas. Tikėkimės, kad bus tokių pavyzdžių sistemos, kurią tyrinėjate istorijoje, o galbūt atrasite net gyvą žmogų.

 

Pastarasis yra tikras idealas. Surasti puikių pavyzdžių istorijoje yra nuostabu, bet rasti gyvą „adeptą“, kuris galbūt net gyvena ne per toliausiai, yra neįkainojama. Tiesioginės instrukcijos ir globa iš mokytojo, kuris pasiekė, bent jau daugumą savo maginės sistemos tikslų, ir kurio pats gyvenimas įrodo kelio tikrumą, užtikrina greitą mokinio sėkmę.

 

Kaip Sirach’o išmintis byloja, savo kojomis tu turėtum nutrypti tokio žmogaus namų prieangį ir susilpninti jo duris savo beldimu. Jei jisai mokytojas iš prigimties, jis neprieštaraus. Jei aplinkybės jį privertė tapti mokytoju, tuomet, nuolankiai išmok, tai ką jis duoda, ir pasistenk nebūti našta.

 

Taigi, jūs jau nusprendėte KUR norite eiti. Dabar, kaip ten pateksite? Magijos kelių yra daug; sudėtingesnių ir daugiau, nei slaptųjų kelių, gyvybės medyje. Kai nusprendi, kur nori keliauti, nuspręsk ir kaip ten nukeliausi. Keliai ir greitkeliai yra maginės sistemos, kurios radosi dabartyje per praėjusį tūkstantmetį. Kai kurios naujos, kai kurios senos, bet ne ką mažiau veiksmingos (priklausomai nuo mago).

 

Tarkim, jei aš pasirinkau iškvietimą (dvasių ir pan), o kitas pasirinko elementalizmą, nereiškia, kad aš pasieksiu galią, supratimą, kokią nors dorybę, išmintį ir/ar harmoniją greičiau nei jis . Geriausias būdas pradėti eiti magijos keliu yra atsisėsti ir išnagrinėti kiek galima daugiau maginių sistemų, sužinoti, kiek galima daugiau apie jas, ir kokius vaisius jos gali atnešti .Kad būtų lengviau, kitoje dalyje, trumpai apibūdinsiu keletą maginių sistemų, jų pliusus ir minusus.

 

Straipsnį parengė: Šešėlis

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
9 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lėja

Aš tikiu tokiais dalykais. Mane visada traukė prie tokių dalykų, visada norėjau ir žinojau, kad esu kitokia. Norėčiau pradėti, bet nežinau nuo ko… Gal galėtumėte padėti šiuo klausimu? Ačiū

Andz

Tiesa buvo toks kartas kai mama vakare padejo puokštę gelių, močiutės nuotrauką ir žvakę.Televizorius pradėjo isijunginėt.Mama šaukė manę kad pabučiau šalia ir tada atsiguliau šalia jos ir pajutau lyg močiutė butu šalia, tada pamačiau balta silueta judanti balkone.Ramiai suregavau, tiesą sakant net šilumą pajutau.Raminau mamą kad čia tik kažkas sprogo elektros skydelėje. Nenorejau jos gasdint ir sakyt jog močiutė buvo čia.

VitAL

93!

Vienintele Mokytojo uzduotis, parodyti Mokiniui kad jam nerekia jokio isorinio Mokytojo, ir atvesti prie Vidinio Mokytojo. Tiesa si Kelione gali trukti ne vienerius gyvenimus.

O pirma nuo ko pradeti turetu Mokinys, tai nuo mokimosi skaityti okkultinius tekstus, atskrti juose pinkles kvailiams, nuo isminties perlu, kurie nera uzrastyi bei perduoti tiesioginiu tekstu. Tikrasis Slepinys neimanomas uzrasyti, jis tarsi Roze prazysta besimokanciojo viduje.

Taip pat dar turi ismokti nepainioti Planu ir atskirti vidine erdve nuo isorines greizta demorkacine linija, atskirti savo paties projekcija si pasauli nuo pacio pasaulio, kuris beje esantis bespalvis, beskonis, begarsis, bekvapis, bematis.

raganius

labai daug tiesos…,tik reikia pasakyti jog už kieviena magini veiksma reikia mokėti-dažniausiai savo ar pačių artimiausiu SVEIKATA

Šešėlis

Nėra tiesioginių sąsajų, kad praktikuojantys magiją, netenka sveikatos ar taip nutinka jų artimiesiems. Nebent tokia magija užsiėmi, kuri reikalauja gyvybinės energijos.

Andz

Keista bet čia lyg magija tikrai. Aš kaip tik ieškojau kelių atsakymų, ir dabar esu rami tik …… dar niekaip neisiaiškinu kokiu gebejimų turiu dar be energijos jutimo, netyčiomis pamatyti ateiti,sloga perspejanti apie pavojus,ir man rodos aš turiu gebėjimą susisiekti su dvasiomis . Aš jau nuo 8 metų -žinojau kad esu kitokia, vieną naktį prabudau ir pasijutau keistai, pakeliau ranką ir žiuriu aplink ją kažkia sklina spalva.Ir tada supratau kad turiu kažkokiu gebėjimų.Kartais būna kad kaip susimastau ka nors nuveikus iš kažkur galvoje šauna tokie ritualai apie kurias net nesu girdėjusi.Tai tikrai mano kraujije , ir mano tikslas sužinoti kas… Skaityti daugiau »

aaaa

o kad patis magai pripazysta kad nera jokios magijos tik didelis idirbis ir iliuzija tai px ane? vistiek apie dvasias spanksta… nepamirskit minusu sudet

Šešėlis

Būtų smagu, jei ir argumentuotai, kokiais šaltiniais remiesi? :)

Šešėlis

O gal turėjote omenyje, iliuzionistus? Taip ten įdirbis ir iliuzija, bet ne tikroji magija.

juoda.plunksna

Ačiū :) Skaitau šiuos straipsnius ir jaučiu, kad kažkaip viduje užkabina. Ne dėl to, kad įdomu, o todėl, kad tarsi yra tokios informacijos poreikis. Įdomu.
Žinau, kad čia ne pageidavimų koncertas, bet ateityje, jei įmanoma, norėtųsi kokio nors bent improvizuoto literatūros sąrašiuko, kur būtų paminėtos vertingo turinio knygos šia tema. Nes dabar man kiek sudėtinga išsirinkti – bandau, bet kai kurios jų tiesiog instinktyviai atstumia iškart.

Šešėlis

Jeigu jos atstumia, tai neskaityk. Nes galbūt ne laikas ir tau jos tuo metu nenaudingos. Skaityk tai kas, traukia.

Mindaugas

Lauksime nauju straipsniu! dekui, kad rasai “lengvu budu”, ta prasme, kad net pradedantysis suprasti gali ;)

reptile

geras straipsnis :D

Laura

Ačiū labai Šesėli už straipsnį!

Taip pat skaitykite