Slaptas planas: Žemėje privalo likti tik milijardas žmonių

Praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje Trijų šimtų komitetas užsakė labai svarbų mokslinį darbą.

 

Šio darbo duomenys buvo pritrenkiantys. Paaiškėjo, kad gamtiniai ištekliai yra riboti.

 

Komfortiškam gyvenimui trečiajame tūkstantmetyje visiems žemės žmonėms neužteks gamtinių išteklių.

 

Gamtinių resursų pakaks tik vienam milijardui žmonių. Trijų šimtų komitetas suformulavo „Auksinio milijardo“ teoriją.

 

Nuo 1970 iki 2070 metų žemėje turi likti ne daugiau kaip vienas milijardas žmonių. Likusieji penki su puse milijardo turi būti sunaikinti.

 

Kas pateko į tą auksinį milijardą? Tai JAV, Kanada, Vakarų Europa, Izraelis ir Japonija. Trijų šimtų komitetas įgyvendina globalinę žemės gyventojų naikinimo programą.

 

1970 metais Afriką nežinia iš kur užpuolė AIDS. Dabar apie 40% Afrikiečių užsikrėtę. Afriką jie sunaikins AIDS ir badu.

 

Šiaurės tautas jie nusprendė sunaikinti alkoholiu, tabaku, narkotikais ir tvirkinimu.

 

O musulmoniškas tautas, kurios nepasiduoda nei alkoholiui, nei tvirkinimui, jie nusprendė naikinti tiesioginiu karu.

 

300 komiteto (Pasaulinės vyriausybės) planai:

 

1. Pramonė ir atominė energetika turi būti sunaikinta. (Tai jau ir vyksta. Lietuvos ir Slovakijos stojimo į ES sąlygose – atominių jėgainių uždarymas. Uždarinėjamos AE ir kitose Europos šalyse.)

 

2. Maisto produktų gamyba bus griežtai kontroliuojama. (Tai jau vyksta. ES išmokos atsiskantiems ūkininkavimo, griežtos kvotos žemės ūkio ir kitai produkcijai)

 

3. Didelių miestų gyventojai bus priverstinai iškeldinti į regionines teritorijas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4. Didžiųjų miestų gyventojų skaičius negalės viršyti numatyto skaičiaus.

 

5. Eutanazija bus privaloma mirtinai sergantiems ir senukams. (Žiniasklaidoje eutanazijos tema ir propaganda pradeda įsibėgėti)

 

6. Iki 2050 metų Žemės gyventojų skaičius turi būti sumažintas 4 milijardais. Šio tikslo bus siekiama sukeliant vidutinio intensyvumo karus, organizuojant mirtinų ligų epidemijas ir badą. (Tai jau vyksta.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Per pastaruosius 15 metų lokalūs kariniai konfliktai Balkanuose, Artimuosiuose ir Vidurio Rytuose, Kaukaze bei pilietiniai karai Afrikoje nusinešė tūkstančius gyvybių. Afrika badauja ir nesiįmama jokių priemonių badui įveikti. AIDS, Ebola virusas, paukščių gripas, kurių sukėlėjų prigimtis mokslininkams atrodo dirbtinė kol kas neįveikiami.)

 

7. Kartas nuo karto bus dirbtinai sukeliamas maisto, energetikos, vandens ir medikamentų deficitas, kad visuomenė suprastų, kad jos egzistavimas priklausomas nuo Pasaulinės Vyriausybės. (Tai jau vyksta. Finansų krizė, dujų tiekimo Europai sutrikimai)

 

8. Bus uždrausta bet kokių bankų veikla, išskyrus Tarptautinio Valiutos Fondo ir Pasaulio Rekonstrukcijos banko veiklą.

 

9. Bus eskaluojama įtampa ir konfliktai tarp tautų. Žydai su arabais, įvairių Afrikos genčių tarpusavio pjautynės. Joms leis kariauti su JTO ir NATO priežiūra. Tokia pat taktika bus taikoma Centrinėje ir Pietų Amerikoje. Tokie savižudiški karai bus organizuojami kol Pasaulinė Vyriausybė atvirai ateis į valdžią.


2500
28 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Andromeda

Zmoniu skaicius visada buvo kontroliuojamas, gamtoje visada yra balansas. Galiu nuvilti visus ponus, kad ne jie rinksis auksini milijarda….. Jie veda bukinimo programa, nes bunda zmoniu samone, tas jiems nenaudinga ir jie zino kad iki 2030metu zeme turi pakeisti polius, tada ir susireguliuos visu zmoniu skaicius ir bus nauja tvarka……

Sarasvatė

Tiesiai į dešimtuką :) Man asmeniškai neapsakomai juokinga, kaip tokiais straipsniais yra gąsdinami žmonės. Sąmoningais tapę ir nušvitę jau seniai valo mūsų žemės karmą… todėl užsuktos blogio programos tiesiog atėjus laikui neįsijungia. O ir šiaip mažiau kreipt dėmesį į tokius paistalus, vistiek turim susivokt, kad mūsų tikslas yra numirti sąmoningais ir ištrūkti iš mirties ir gimimo rato.

Oma

JAV jau irode kad pinigai yra beverciai JAV skalo ir toliau dides. Uz nieko vettys pinigus, amierikieciai perka viska, kas vertinga ir ne. Aciu Dievui, kas ES griuna. Zmones pamate kad si sajunga tai nesamone.

Dovilė

tai kodėl jūs manot legalizuojama homoseksualų santuoka, tiktai dėl tos pačios priežasties. o dar čia pergyvena kažkas kaip čia toks dalykas juk sumažės populiacija.
p.s. nieko prieš aš homoseksualumui. ;-)
dėl gyventojų mažinimo tai čia taip turi būt nieko čia pergyventi nereikia. kažkada juk turėjo išnykti ištekliai. :)

vyga

Jums galutinai pabusti pades internetinis puslapis alcyon pleyades anglų arba rusų kalbom

dija

Ka jus cia kalbat?Ar jus nematot kas istikruju vyksta??Juk tai akivaizdi tiesa kas darosi pasaulyje,kaip galima tai neigti jei jau tenka su tuo susidurti.Atsipeikek tu moterie!Jeeezau kokia!

lilita

Eutanazija būtina, nes kiek senių ir visokių invalidų kankinasi slaugos namuose. O norint sumažinti populiaciją, tai reikia uždrausti dirbtinius apvaisinimus ir apskritai leisti šeimai turėti tik po vieną vaiką (kaip Kinijoje).

nusisneki

duok D. tau proto

truth

The New World Order

as

gamta pati sunaikins zmonija,antarkdidos ledynai tirpsta,klimatas keiciasi seni zmones neatlaikys pokyciu klimato

info

As šitą dalyką esu domejes ir po biski.jau tai artėja pasą Anglijos žiniasklaidos yra 3 šalys kurios jau turi žinių kurie rengia visas masiskas ligas virusus jau pradedama ruošti smogiema būrį kuris žadama pašalinti šitas žmonės kurie žada tai padaryti.

sutinku

Reikia autanazijos Aš ją tikrai rinksiuos, nei būti kankinamam lietuvos ligoginėse