Psichotroninis generatorius

Ne paslaptis, kad pastaraisiais dešimtmečiais daugybė mokslininkų (tarp jų ir „užkietėję” materialistai) bando racionaliai paaiškinti reiškinius, vykstančius Neapčiuopiamajame pasaulyje, t. y. jie siekia materialiai paaiškinti tai, kas šiandien mums atrodo kaip stebuklas ir Dievo valios apreiškimas.

 

Tai yra labai įdomus ir naudingas dalykas, nors ir pakankamai pavojingas. Dauguma mokslininkų, daug pažengę Neapčiuopiamojo pasaulio tyrinėjimo kelyje, anksti šaukiami iš mūsų pasaulio. Tačiau kaip ir bet kuri kita pavojinga veikla ji neatbaido entuziastų.

 

Todėl atsirado kelios gana mokslinės teorijos, paaiškinančios Neapčiuopiamojo pasaulio reiškinius. Rusijoje A. Akimovo ir G. Šipovo vadovaujama tyrinėtojų grupė sukūrė torsioninių (smūgio poveikį mažinantis įtaisas) laukų teoriją. Ji ne tik įtikinamai paaiškina daugelį bioenergetikos ir parapsichologijos reiškinių, bet ir įgalina priartinti naujų technologijų kūrimo galimybes, kurios leis pagerinti žmogaus gyvenimą, nesunaikinant jo gyvenamosios aplinkos.

 

Žinoma, kaip ir visi savo veiklos fanatikai, šių teorijų autoriai idealizuoja savo atradimus. T. y. jie tvirtina, kad jų teorijos paaiškina visus Neapčiuopiamojo pasaulio reiškinius.

 

Mūsų nuomone, jie truputį perdeda. Greičiausiai šių teorijų autorių aprašomos mikrodalelytės yra Neapčiuopiamojo pasaulio eterinio sluoksnio pirminės dalelytės, kaip elektronai ir protonai yra mūsų fizinio pasaulio pirminės dalelytės. Bet kokiu atveju tai labai tikėtinas dalykas.

 

Tačiau jeigu yra teorija, ji turi duoti taikomųjų rezultatų. T. y. pateikti ne tik labai sudėtingus matematinius Neapčiuopiamojo pasaulio aprašymus, bet ir sukurti visiškai realius įrenginius, teigiamai veikiančius mūsų nematomuosius kūnus arba bent jau eterinius kūnus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Psichotroniniai generatoriai

 

Ir tokie prietaisai š tiesų yra kuriami. Pavyzdžiui, bulvarinėje spaudoje dažnai spausdinami straipsniai apie įvairių rūšių torsioninius ir leptoninius spinduliavimo aparatus, kurie gali veikti žmonių psichiką ir net juos per atstumą užmušti. Paprastai rašoma, kad tokius įtaisus turi specialiosios tarnybos, kurios tariamai juos naudoja paveikti žmonėms.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Mūsų nuomone, tai tikras blefas. Priešingu atveju specialiosios tarnybos jau seniai būtų naudojusios tokius prietaisus, kovodamos su smogikais arba kitokiais priešininkais. Kriminalinės struktūros taip pat naudotųsi tų priemonių galimybėmis, suvedinėdamos sąskaitas su savo priešininkais. Tačiau taip juk nėra. Visi griebiasi paprastų šaunamųjų ginklų arba sprogmenų. Juk mūsų triukšmingoji spauda tikrai atkreiptų dėmesį į nepaaiškinamas mirtis.

 

Tokios nesuprantamos mirtys pasipylė po SSKP kracho, bet tai buvo savižudybės, jas labai nesunku paaiškinti paprastu psichologiniu kodavimu. O mes kalbame apie naujausias technines priemones.

 

Taigi vargu ar naujosios priemonės naudojamos kariniams tikslams. O štai kaip šios teorijos naudingai pritaikomos, jau kur kas aiškiau.

 

Konkrečiai mums žinomos dvi nematomus žmogaus kūnus veikiančių prietaisų kūrimo kryptys. Apžvelkime jas nuodugniau.

 

Superaukštų virpesių generatoriai

 

Tai techniniai įrenginiai – superaukšto dažnio, patenkančio į mūsų eterinio kūno dažnio diapazoną, elektroniniai energijos generatoriai. Kaip prisimenate, jis yra tankiausias iš visų nematomųjų kūnų.

 

Tokių prietaisų šiandien jau yra nemažai sukurta. Pavyzdžiui, tai gerai žinomi SAD generatoriai (superaukšto dažnio) arba milimetrinių bangų terapijos prietaisai.

 

Iš pažiūros tai tradiciniai prietaisai, turintys maitinimo šaltinį, sudėtingą elektroninę įrangą ir specialius spinduliavimo aparatus, kuriais gydytojas veikia paciento kūną. Jais veikiami mūsų visi organai arba gydoma atsižvelgiant į akupunktūros taškus. Kiekvienu atveju sukuriama tam tikra metodika, kuri įgalina kuo efektyviau veikti prietaisą.

 

Pavyzdžiui, aparatas „MINITAG”, sukurtas moksliniame informacinės medicinos centre „LIDO” (telf. (095) 930-94-61), spinduliuoja elektromagnetinius 30 – 325 GHz diapazono virpesius (informacija susigaudantiems elektronikoje). Be to, prie šių elektromagnetinių virpesių prisideda fiziologiškai svarbi informacija (moduliacija). Centro mokslininkams pavyko išskirti tokį dažnio diapazoną ir amplitudę, kurią spinduliuoja sveika mūsų organizmo ląstelė, todėl šiuo dažniu prietaisas veikia atitinkamus mūsų kūno taškus. Taigi mūsų organizmo ląstelėse sukuriamas sveikai organizmo būklei būdingas virpesys. O jeigu ląstelės sveikos, tai ir visam organizmui nėra ko sirgti.

 

Šie spinduliavimo aparatai naudoja ne eterinius, o paprasčiausius elektromagnetinius virpesius, tik palyginti su foniniu Žemės spinduliavimu labai didelio dažnio ir labai silpno galingumo. Be to, jie netiesiogiai veikia informaciją apie sveikų mūsų kūno ląstelių susidarymą. T. y. jie veikia eterinį kūną. Būtent todėl šis gydymo būdas gavo informacinės medicinos pavadinimą, t. y. gydymo poveikį daro ne patys virpesiai, o jiems suteikta informacija apie sveiką mūsų kūno ląstelių būseną.

 

Panašų aparatą visai neseniai pradėjo naudoti ir kai kurie medicinos centrai. Pavyzdžiui, jį savo praktikoje naudoja gydytojas A. Semionis iš Zelenogrado, jis vienas iš pirmųjų gavo sertifikatą, leidžiantį profesionaliai dirbti pagal mūsų metodiką . Individualios apsaugos prietaisai

 

Antroji naujųjų teorijų taikymo kryptis yra taip pat prietaisų ir įrenginių kūrimas, bet jie jau yra individualaus naudojimo prietaisai.

 

Visi mums žinomi tokie prietaisai yra nedideli ir neturi išorinių maitinimo šaltinių. Jų viduje yra specialūs ezoterinės reikšmės simboliai – trikampiai, kvadratai, apskritimai, spiralės ir sudėtingesnės figūros arba piešiniai, atlikti specialiomis technologijomis.

 

Paprastai tai nedidelės keramikinės plokštelės, kurių viduje pagal aukštą technologiją ir pagal specialias formules yra išdėstytos geometrinės figūros – pavyzdžiui, spiralės, piramidės arba dar sudėtingesnės topografinės struktūros. Simbolių ir figūrų išdėstymas bei dydžiai yra specialiai apskaičiuojami arba juos pasufleruoja Aukštesniosios jėgos.

 

Paprastai šie prietaisai savarankiškai nieko nespinduliuoja. Jie pradeda veikti tik tada, kai patenka į žmogaus auros veikimo zoną arba kai žmogų pradeda veikti sveikatai kenksmingi patogeniniai nematomieji laukai.

 

Tokius kenksmingus žmonėms laukus spinduliuoja bet kurie elektrotechniniai prietaisai – televizoriai, kompiuteriai, radijo telefonai, radijo siųstuvai, transporto priemonės (metro, automobilis, traukinys ir kt.), elektros linijos ir t. t. Dažnai patogeninius spindulius skleidžia Žemė – lūžių vietose, didelėse inžinierinių ir požeminių įrenginių statybose, masinėse kapavietėse ir kt. (vadinamasis geopatogeninis spinduliavimas).

 

Pagaliau patogenine galima vadinti tą energiją, kuria žmonės apsikeičia bendraudami, – ypač kai bendraujama pakėlus toną, be užuolankų išsakoma teisybė, kas ką apie ką galvoja. Todėl padidintu lauko pavojingumu pasižymi tos vietos, kuriose buriasi įtūžę ir agresyvūs žmonės, – politiniai mitingai, įvairių kooperatyvų, įpykusių investuotojų susirinkimai ir t. t. Be to, paprastas traukinys, autobusas arba metro traukinys taip pat gali būti negatyvios energijos apsikeitimo vieta – jais važinėja ne tik sveiki, bet ir ligoti, pikti žmonės.

 

Nesunku suprasti, kad kalbame būtent apie nematomuosius patogeninius spinduliavimus, o ne apie žinomus elektromagnetinius laukus, kuriuos specialiais prietaisais galima išmatuoti ir nuo jų apsisaugoti (pavyzdžiui, ekranavimu).

 

Tokie spinduliavimai egzistuoja, bet išrastieji elektromagnetiniai prietaisai jų nefiksuoja. Juos mato žmonės, turintys tam tikrą regėjimą, – jie gali matyti žmogaus aurą. Arba tuos spinduliavimus specialiais rėmeliais (anksčiau šis sugebėjimas buvo taikomas vandens paieškose) gali išmatuoti bioenergooperatoriai.

 

Individualios apsaugos prietaisai fiksuoja patogeninius spinduliavimus ir juos transformuoja į mūsų kūno sveikatai naudingą spinduliavimą, t. y. teigiamai veikia mūsų nematomuosius kūnus (eterinį ir net emocinį).

 

Kadangi kol kas dar nėra išrasti prietaisai, tiesiogiai įvertinantys mūsų nematomųjų kūnų būklę, todėl individualaus apsisaugojimo prietaisų efektyvumą rodo ne tik pagerėjusi savijauta, bet jo poveikį taip pat fiksuoja tradicinės medicinos kontrolės ir analizės priemonės, matuojančios spaudimą, kraujo sudėtį, darančios encefalogramas, ir kiti moderniausi metodai. Pavyzdžiui, informacinė diagnostika (Folio, Nakatanio, diagnostiniai kompleksai AMSAT ir t. t.) leidžia per 15-20 minučių įvertinti šių įrenginių poveikį žmogaus sveikatos būklei.

 

Kitas būdas – žmonių, matančių auras, parodymai. Daugybė tokių ekspertų patikrinimų patvirtino, kad šie apsaugos prietaisai yra efektyvūs. Dar vienas būdas – efekto vertinimas pagal žmogaus auros fotografijas, – visa laimė, kad tokie fotoaparatai yra sukurti ir kiekvienas norintysis gali nusifotografuoti savo aurą (pavyzdžiui, Maskvoje tokių aparatų esama 2-3 vietose).

 

Auros nuotraukose aiškiai matyti, kad turint individualaus apsisaugojimo prietaisą (pavyzdžiui, KIT arba BRIZ) per labai trumpą laiko tarpą akivaizdžiai pagerėja auros kokybė ir spalvos (per 7-10 minučių). Nuotraukose matosi, kaip pranyksta auros „skylės” ir nelygumai, tamsios spalvos pakeičiamos šviesiomis, pagerėja mūsų apsauginio kokono forma.

 

Be mažagabaritinių individualaus apsisaugojimo prietaisų yra sukurti bei platinami galingesni „padėklo” arba „lentos” formos prietaisai, kurie valo ir harmonizuoja patalpos aurą, gerina cheminę produktų, parfumerijos, kosmetikos, tablečių, miltelių ir t.t, sudėtį. Šie prietaisai padidina „gyvų” produktų bioenergetinį vertingumą, atitinkamai pagal žmogaus organizmo ypatumus individualiai parenka reikiamus vaistus, apsaugo ir išvalo patalpą nuo kenksmingų spinduliavimų, atlieka efektyvų bioenerginį masažą.

 

Savo nuodėmes valyti reikia patiems

 

Tai, kad galima į aurą pridėti šviesių spalvų, dar nereiškia, kad prietaisas gali pašalinti iš mūsų emocinio kūno susikaupusias neigiamas minčių formas. Mūsų darbo niekas už mus neatliks! Nė vienas prietaisas nepakeis mūsų požiūrio į gyvenimą, jeigu patys to nenorėsime.

 

Tačiau vis dėlto prietaisas gali teigiamai veikti mūsų psichoemocinę būklę ir apsaugoti nuo patogeninės mus supančios aplinkos įtakos arba nuo neigiamų kitų žmonių emocijų.

 

Kiek ilgai tokie prietaisai veikia, kol kas nežinoma. Neaišku, ar jie ateityje taps mums tokiais pat „ramentais”, kokiais tapo apranga, automobiliai ir telefonai, kurie pakeitė mūsų įgimtus sugebėjimus. Tikėkimės, kad ne. Tačiau ir atsisakymas naudotis vertingais prietaisais vien tik iš idėjos – taip pat yra idealizacija (sunku suformuluoti – kokia). Mūsų gyvenamoji aplinka smarkiai pasikeitė, ir toli gražu ne į gerąją pusę, taigi pasitikėti vien tik savo organizmo apsauginėmis jėgomis – eilinė savo sugebėjimų idealizacija (ypač jeigu jūs nepiktnaudžiaujate rytine mankšta ir kitomis sveiko gyvenimo procedūromis).

 

Mūsų nuomone, jeigu Aukštesniosios jėgos leido sukurti tokius prietaisus, tai jos mano, kad žmonija gali jais naudotis. Panašius prietaisus žmonės visada naudojo (apsaugantieji talismanai, amuletai ir kt.). Kitas reikalas, kad dabartiniai individualios apsaugos prietaisai sukurti visiškai paaiškinamų Neapčiuopiamojo pasaulio reiškinių pagrindu, o jų veikimo kokybė nepriklauso nuo burtininkų ir šamanų (tradiciškai „koduojančių” ir platinančių tokius prietaisus) sveikatos ir dvasinės raidos lygio.

 

Taigi negriaukime Aukštesniųjų jėgų, suteikusių mums informaciją apie galimybę sukurti tokius prietaisus, vilčių.

 

Šios knygos autorius jau metus naudojasi individualios apsaugos prietaisu ir ateityje neplanuoja jo atsisakyti. Mes tik pateikėme jums informaciją apie tokius prietaisus, o pirkti juos ar nepirkti – tai jau jūsų valia.

 

O kol kas pateiksime išvadas:

 

1. Šiuolaikinis mokslas aktyviai tyrinėja Neapčiuopiamąjį pasaulį ir sėkmingai kuria techninius prietaisus, veikiančius fizinį ir nematomuosius žmogaus kūnus.

 

2. Viena iš tokių krypčių – informacinė medicina, kuri veikia žmogaus kūno ląsteles bei organus informacija apie ląstelių ir organų idealiai sveiką būklę.

 

3. Kita kryptis – individualių nematomosios energijos generatorių kūrimas. Jie apsaugo žmogų nuo patogeninių laukų įtakos, harmonizuoja jo lauko struktūras ir pagerina jo raidos sąlygas.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite