Kinės mirties bausmę pasitinka su šypsena

Jauna moteris sėdi ant žemės, sukryžiavusi kojas ir žaismingai juokiasi, o kalėjimo prižiūrėtoja maitina ją rambutanu. Kita moteris, vilkinti rausvą pižamą, žaidžia kortomis. Tai gali būti bet kokių moterų kasdienio gyvenimo kalėjime nuotraukos. Bet tik po kelių valandų, kartais po kelių minučių po fotografavimo visos keturios moterys buvo nuvestos į kiemą, kur joms buvo įvykdyta mirties bausmė.

 

Anksčiau nematytos fotografijos pirmą kartą pasirodė beveik po dešimtmečio. Jose nufotografuoti labai retus vaizdai apie paskutines mirtininkių minutes.

 

 

Komunistai slepia informaciją apie mirties bausmes, nors šalyje atliekama daugiausia egzekucijų pasaulyje. Bet kažkodėl bevardžiui civiliui fotografui buvo leista apsilankyti moterų kalėjime Uhane, centrinėje Kinijoje. Vyras padarė nuotraukų seriją 2003 m. birželį, bet valdžios organai neleido jų paskelbti. Vyriausybė bijojo, kad jos gali sukels užuojautą kalinėms moterims.

 

Iki šiol niekas nėra matęs šių nuotraukų, bet praeitą savaitę nuotraukas parodė Honkongo televizijos kanalas.

 

 

Fotografui buvo leista būti su Ma Qingxiu, Li Juhua, Dai Donggui ir He Xiuling nuo 9 val. vakaro iki kitos dienos 7 val. ryto. Visos moterys buvo teistos už prekybą narkotikais ir nuteistos mirties bausme.

 

Matome, kaip Dai Donggui rūpestingai ant grindų sulanksto savo raudonus kalėjimo drabužius. Ji šypsosi, rodydama fotografui raudonus marškinėlius, kurie bus jos paskutinai drabužiai. Pritūpusi ant čiužinio surakintomis rankomis ir kojomis ji laiko pupų sriubos dubenį. Kameros kampe yra raudonas skalbimo dubuo, kalinei atneštas „McDonald‘s“ maistas. Kitą rytą prižiūrėtojos ją palydėjo į egzekucijos vietą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kitose nuotraukose Li Juhua sėdi savo kameroje, o kita kalinė užrašo jos paskutinę valią ir testamentą.

 

Už kelių žingsnių He Xiuling ir Ma Qingxiu juokiasi, žaisdamos kortomis. Fotografas prisimena, kad tą vakarą He Xiuling buvo „susijaudinusi“. 25 metų kalinė, sugauta su 7 g narkotikų, buvo linksmiausia iš kameroje buvusių moterų.

 

Ji buvo susirūpinusi dėl to, kad atrodys „per stora“ su savo drabužiais, ir viena iš kalinių surado jai juodus marškinėlius.

 

Keliose paskutinėse nuotraukose matome, kaip kalinės eina į egzekucijos vietą, kur kartu su 16 kitų kalinių joms buvo įvykdyta mirties bausmė, iš nugaros nušaunat į galvą.

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito

Na mirties bausmė iš už nugaros šaunant į galvą yra pati švelniausia gyvybės atėmimo forma. Žmogus net nepajunta mirties akimirksnio nes kulka lekia greičiau nei nervų sistema suspėja sureaguoti į skausmą ir mirtis ištinka akimirksniu.Skirtingai nei suleidžiant mirtiną vaistų dozę arba agoniją makaluojant surištomis kojomis kartuvėse. Na o bausmė už narkotikus,- tik tokios priemonės ir tegali suvaldyti situaciją šalyje kur yra jau netoli poros milijardų gyventojų.

baisu

Tos policininkes,kurios veda nusikalteles mirciai, taip pat yra nusikalteles – zudikes. Kaip jos gali po tokio ritualo ramiai miegoti.

grazka

to sas.o kas juos maitins? aukos?

liga

uz narkotikus mirties bausme… wow, kaip ziauru. Jei ir pas mus uz tokius dalykus grestu mirties bausme…
tuomet 2/3 Lietuvos zmoniu jau butu mire.
geriau iteisint mirties bausme Lietuvoj uz vaikzudyste

sas

Niekur nereikia iteisinti mirties bausmes nes:
1.Jeigu nuzude vaika ar dar ka blogo padare tegul puna kaleime o ne mirsta greita mirtimi…
2.O kas jeigu paaiskeja kad del nusikaltimo nekaltas :D

jooo

uz 7gramus mirties bausme???????

Linas

Įvykdykit mirties bausmę ir Lietuvoje nusikaltėliams norkamanams prievartautojams vagims žudikams kad jų daugiau nebūtų aš labai to pageidauju Taip!
Rašė Linas kuris gyvena Marijampolėje P. Cvirkos g. 3 – 26.

Paulina

Tai kiek zmoniu butu lietuvoje atemant blogiukus kuriuos nusautu?

algirdas

azijieciai kaip ir musulmonai mano jog jie pereis i geresni pasauli todel jie neliudi o dziaugiasi

Taip pat skaitykite