Area 51 arba 51-oji zona

Vidury labai negailestingos ir atokios Nevados dykumos yra įsikūręs slapčiausias pasaulyje karinis objektas – „51-oji zona“ (angliškai tiesiog „Area 51“). Tai Nelio karinių operacijų zonos (Nellis Military Operations Area) dalis, pasislėpusi tarp kalnų žiedo, giliai dykumoje. Nuo 1950 metų čia įkurta karinių tyrimų ir bandymų įstaiga, todėl zona visiems gerai pažįstama iš savo „vaidmenų“ įvairiose sąmokslo teorijose.

 

Pradžioje ši vietovė buvo žinoma kaip „Vietovė II“ arba “Ranča”, kurios paskirtis buvo karinių lėktuvų išbandymai. Čia buvo sukurtas pirmasis U2 (šnipinėjimo lėktuvas), SR-71 Blackbird ir A-12 (arba OXCART) ir F-117 Nighthawk – veikiausiai daugybės užfiksuotų NSO atvejų kaltininkė.

 

Ši slapta karinė bazė vertinama dviprasmiškai: vienu metu tai yra slapčiausias karinis objektas Žemėje, kitu – geriausiai žinomas. Prie to nemažai prisidėjo populiarių kultūros filmų: Nepriklausomybės diena, X-Failai ir t.t.

 

Daugelis lankytojų bando prasibrauti kuo arčiau tokios populiarios slaptos bazės, norėdami ją nufotografuoti, o galbūt tikėdamiesi išnarplioti eilinę sąmokslo teoriją. Tačiau 51-osios zonos teritorija yra akylai saugoma. Ją nuolat patruliuoja pikapus vairuojantys ginkluoti sargai. Jie turi teisę, esant būtinybei, nukauti nepaklusniuosius įsibrovėlius. Bandančių įsibrauti į bazę netrūksta, bet mirtinų incidentų kol kas neužfiksuota (arba tiesiog nutylima). Dažniausiai patruliai, pamatę smalsų įsibrovėlį, bandantį priartėti prie bazės, iškviečia vietinę policiją ir nubaudžia 600 JAV dolerių bauda.

 

Jau ir anksčiau, kai kurie nepatikimi vietovės paveikslėliai padaryti iš oro, egzistavo, tačiau apie ją buvo labai mažai žinoma. Jos nebuvo jokiuose žemėlapiuose ir ilgą laiką vietovės egzistavimą nepripažino. Tačiau šiame technologijų amžiuje tokį objektą neįmanoma nuslėpti. Kai kurios Rusijos įmonės pardavinėja kokybiškas, aukštos raiškos nuotraukas, padarytas iš privačių palydovų. Nėra abejonės – 51-oji zona su karine baze egzistuoja!

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dabar šią keistą, garsią ir tuo pačiu slaptą karinę bazę užklupo dar keistesnės naujovės. Nevados valstija suprato, kad toks objektas gali būti valstijos turistinė aukso gysla ir greitkelį, besijungiantį su 51-a zona, pavadino „Nežemiškos kilmės greitkeliu“.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Konspiracijų teoretikai be perstojo tikina, kad ši bazė – tai įvairiausių slaptų bandymų zona: nuo kelionių laiku iki požeminių transkontinentinių geležinkelių ir, be abejo, ateivių, dirbančių išvien su vyriausybe, kad sukurtų naujas nežemiškos kilmės technologijas. Tokios žmonių fantazijos niekuo nepagrįstos. Manoma, kad daugybė užfiksuotų NSO tėra tik eksperimentiniai lėktuvai Aurora ar OXCART. Galiausiai jie tokie ir buvo – neatpažįstami skraidantys objektai. Daugiau tikėtina, kad didžioji bazės dalis yra įkurta po žeme.

 

Kaip ir kur 51-ąją zoną galima rasti?

 

Ji įsikūrusi netoli mažo JAV miestelio, pavadinto Reičel (Rachel), Nevados valstijoje. Bazę galima pasiekti išsukus iš 375 greitkelio į neasfaltuotą ir nepažymėtą Groom Lake kelią, 25 mylios nuo Reičel. Juo teks vingiuoti apie 6 mylias, kol atsimušite į keistus vartus – apsaugos postą. Deja, turistai toliau neįleidžiami. Ženklai ant vartų aiškiai perspėja vykti atgal. Kiekvienas bandymas prasibrauti toliau, gali kainuoti: 600 dolerių, areštą, kalėjimą ar net gyvybę.

 

Saltinis: mytrips.lt

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
to Benamis

o kas juokingiausia kad jav pati nieko nezino apie ta area :DDDD

Benamis

Manau JAV jau seniai turi kita panasia zona, o si tiesiog kad nukreiptu demesi ir tiek. Nes jau apie ja visi per daug zino

Taip pat skaitykite