„Titaniko“ katastrofa buvo suplanuota?

Ar Titaniko katastrofa galėjo būti specialiai suplanuoti spąstai tokiems milijoneriams kaip John Jacob Astor, kuris atkakliai priešinosi JP Morgan ir Rokfelerio planams sukurti FED (Federalinė rezervų sistema, JAV centrinis bankas), kurį nuolatos plešia pasaulį ir finansuoja beveik visus pasaulio karus?

 

Nepradėkime juoktis iš tokios teorijos. Mažai yra kam žinoma, kad lygiai prieš 14 metų (1898 m.) kai Titanikas paskendo, buvo išleista knyga pavadinimu “Futility, Wreck of the Titan”, kurioje buvo pasakojama apie didžiausią pasaulyje neskęstantį transatlantinį laivą “Titan” – kuris beje, knygos istorijoje nuskendo Šiaurės Atlante po to kai susidurė su ledkalniu. Visa išgalvota istorija šioje knygoje 100% sutampa su nelaimė, kurį nutiko legendiniam Titanikui.

 

James’as Cameron’as pačiame geriausiame savo filme “Titanic”, kapitoną Edwarda J. Smithą parodo vien iš teigiamos pusės, tačiau ar taip buvo iš tikrųjų? Yra pagrindo manyti, kad būtent šis žmogus, kaip psichopatinis masonų studentas, sąmoningai nuskandino Titaniką. Įdomu ir tai, kad pačio kapitono kūnas, taip ir nebuvo surastas.

 

Titanikas galėjo būti panaudotas kaip masalas suvilioti visus įtakingus žmonės į vieną vietą, kad būtų kuo lengviau jais atsikratyti inscenizuojant didžiausią pasaulyje laivo katastrofą.

 

Jau beveik 100 metų po HMS Titaniko nuskendimo, vis dar yra pilna paslapčių ir klausimų apie tai, kas iš tiesų atsitiko tą lemtingą naktį. Pvz. kodėl kapitonas ignoravo žinutės iš kitų laivų apie plaukiojančius didžiulius ledkalnius?

 

Siūlome mūsų skaitytojams susipažinti su įdomią 2 valandų trukmės audio medžiaga kuri dėtaliai išdėsto dar daugiau argumentų šią temą:

 

Intel_Hub.2011-05-19_16k.mp3
Kalba: anglų
Dydis: 13,7MB
Parsisiųsti

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Set

Jo. Galejo but. Tuo metu pramone ir bankai bet kokiom priemonemis triuskino konkurentus.

E45555

Esu domėjusis ir ankščiau Titaniku. Skaičiau knygų apie jį. Ir nežinau jau kuo tikėt. :((( Suglumino šitas straipsnis.

Historian

1)Kas jau kas, bet lietuviai mažai žino apie Titaniką 2)Būtent dėl to reiktų mažiau pasitikėt tokiom svetainėm kaip čia. 3)Čia net normali lietuvių abecėlė nėra panaudota 4)Knyga kuri buvo parašyta 1898 buvo tik sutapimas, ir be to, ne viskas toje knygoje 100% sutampa su Titaniko lemtimi. (pirma perskaitykit, tada sakykit tai kaip faktą!) 5)Titanikas nebuvo vadinamas HMS! Oficialiai laivą vadino RMS – Royal Mail Ship. 6)Olimpikas kaip ir Titanikas buvo statomas tos pačios kompanijos, labai panašiu laiku, priklausė White Star Line ir Olimpikas NEPASKENDO!!! Tai tik paneigia teorija kad Titaniko katastrofa buvo tyčinė. 7)Kapitonas John’as Edward’as Smith’as nepaisė ledkalnių ispejimų… Skaityti daugiau »

Anonimas

Sitoje svetaineje gana iprasta straipsniu autoriams nusisneketi. Tokie komentarai, kaip sis gelbsti nuo zmoniu paklaidinimo.

opa

Naivuoli tu

Arminka

Būna, smaugia poakslos, sutinku . Jei jau mašinos išlaikyt nepavyksta, ją visuomet galima parduoti ir kurui pinigų leist nebereikės, ir paskolą lengviau bus padengti. O kad vaikas pėstute dažniau pasivaikščios Maža problema.Matai, terminas „vaikas“ baigiasi sulig 18 metų amžiumi. O kad duoda pinigus gal ir gerai, bent kiek daugiau duodančių atsiranda, o po to supras, jog galima duoti nemokamai .

senis

– pranesimu apie ledkalnius nebuvo, toje platumoje ju is vis paprastai nebuna, taip pat laivu arti nebuvo (netoliese tik vienas, kuris nereagavo i SOS)..

p.s.
tai irodyta ir negincytina

Fernando

Pauliau, aš turėjau minty, kad tavo tie draugai gal ir turi tą mašiną, bet duagiau grynų neturi, nes visus išleido ant mašinos ) na bet mes čia ne į temą. Nesmerkiu tų, kurie už kraują ima pinigus. Moka imk. Jau geriau, negu vogtų ar apiplėšinėtų.

Skeptikas

Ir 9/11 jiems netikra, ir Titaniko paskendimas jiems buvo suplanuotas… Paskaitai tai galvoji, kad pasaulyje tiesiog negali buti jokiu katastrofu o viskas suplanuota ;D

Ishiki

Tiki kad popieriui pjaustyt peiliukais ginkluoti teroristai uzgrobe kelis lektuvus, atliko ziauriai sudetingus manevrus, kad isirezt i bokstus, pries tai dar prisikabine papildomus bakus prie lektuvo kad pasiekt tiksla (aisku ju niekas nestabde kai jie tuos bakus kabino) pastatai sukrito laisvo kritimo greiciau, kas yra neimanoma. Zmones girdeje sprogimus pries trenkiantis i dangoraizius irgi isgalvoti. Syjos perpjautos. Metalas savaite nuo chemikalu issilydes. Ir netycia po viso sprogimo nukrites teroristo pasas :D:D:D:D:D:D jau nu tiktai nereikia ponas Skeptike…

Hanibalas

Gaila prastai man su anglu, butu idomu paklausyti

Taip pat skaitykite