Ko nepasako kosmonautai?

Kosmonautai, kurie buvo orbitoje, regėjo kosminius peizažus. Juos apnikdavo keistos haliucinacijos, kurių prigimties kol kas mokslininkai negali suprasti. Būtina atlikti šio reiškinio tyrimus, mano kosmonautas Sergejus Kričevskis. Tačiau mokslininkai kol kas šios temos nesiima, guodėsi jis ,,Utro Rosiji” eteryje.

 

Yra žinoma, kad Jurijus Gagarinas ir Aleksiejus Leonovas girdėjo kosmose muziką, o Vladislavas Volkovas – šuns lojimą, kuris netrukus virto kūdikio verksmu. Tačiau orbitoje žmogus gali patirti ne tik klausos haliucinacijas. Anot S. Kričevskio, kai kurie jo kolegos pasakojo apie šiek tiek kitokius potyrius.

 

,,Kosmonautai – ne visi, tik kai kurie – skrisdami orbita aplink Žemę pasijusdavo esantys visiškai kitokie. Prasidėdavo kažkokie regėjimai. Jie persikeldavo erdvėje ir laike į kažkokias kitas civilizacijas, – pasakojo jis. – Apie tai niekur nieko neparašyta”.

 

S. Kričevskis taip pat papasakojo, kad ruošiantis skrydžiui jis buvo perspėtas, kad tokių pojūčių gali patirti, bet jam nieko panašaus nebuvo.

 

Kaip sakė kosmonautas, tai nėra naujas reiškinys, tačiau kosmonautai nelabai noriai šia tema kalba. ,,Problema iškelta prieš 15 metų. Bet mūsų gerbiama Mokslų akademija ir kolegos iš Kosmonautų rengimo centro nepanoro tuo užsiimti, – mąsto jis. – Kosmonautai bijo apie tai kalbėti. Aš žinau tris, kuriems tai nutiko”.

 

S. Kričevskio nuomone šį klausimą būtina tyrinėti. ,,Reikia atlikti eksperimentus, parengti gerą mokslinę programą. Reikia duoti kosmonautams šansą kalbėti tiesą, – pažymėjo jis. – Jeigu mums pavyks šią problemą iš spekuliatyvios padaryti moksline ir laipsniškai, po kruopelytę ją tyrinėti, tai bus labai įdomu”.

 

Šio reiškinio kryptingo tyrimo iš tiesų dar nebuvo, bet mokslininkai nenusišalina nuo tokio tyrimo, pažymėjo Rusijos mokslų akademijos Medicinos ir biologijos problemų instituto psichologijos ir psichofiziologijos skyriaus vedėjas Jurijus Bubiejevas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

,,Šiuo metu yra planuojama atlikti tyrimus, mes po kruopelę renkame faktus, rengiamės padaryti kai kuriuos apibendrinimus ir išsiaiškinti šiuos reiškinius”, – pasakė jis.

 

Mokslininkas pabrėžė, kad tai yra mažai žinomi faktai, kurie susiję su pakitusiomis sąmonės būsenomis. Kosmonautai stebi tokius regėjimus tuo metu, kada aktyvizuojamos sąmonės giluminės struktūros. ,,Nesuprantama, kodėl tai vyksta. Ar tai kokių tai spinduliuotės rūšių, ar tai nesvarumo įtaka. Tai reikia tyrinėti. Labiau žinomos sąmonės kulminacinės būsenos. Kada žmogus mato Žemę iš tolo, jis jautriau priima kažkokius dvasinius dalykus”, – reziumavo jis.

 

Saltinis: ekonomika.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite