Neatpažinti skraidantys objektai virš Anglijos

 

Pastarąją savaitę šimtai žmonių Anglijos kaimo vietovėse pranešė matę keistus ir neįprastus objektus danguje. Šie nepaaiškinami reiškiniai, kuriems nebūdingos lėktuvų savybės, sukėlė didelį susidomėjimą visoje šalyje.

 

Vietiniai gyventojai pasidalino įvairiomis įžvalgomis, nuo nepaaiškinamų šviesų, kurios judėjo neregėtai manevruodamos, iki didelių, tyliai skriejančių objektų, kurie dingdavo po kelių sekundžių. Dauguma stebėjimų buvo užfiksuota vakarais arba anksti ryte, kai dangus buvo giedras.

 

„Nieko panašaus nesu matęs anksčiau,” – sakė Robertas McKinley, gyventojas iš Nortšyro. „Objektas skrido aukštai, bet nebuvo jokio garso ar šviesos spindulių. Tai tiesiog sklendėjo danguje ir po kelių momentų dingo.”

 

Mokslininkai ir ekspertai iš Jungtinės Karalystės oro stebėjimo tarnybos taip pat patvirtino daugybę nepaaiškinamų objektų. „Šiuo metu darome išsamius tyrimus,” – sakė Dr. Helen Clarkson, aviacijos ekspertė. „Nors kai kurie stebėjimai gali būti paaiškinti kaip optiniai vaizdai arba žinomi lėktuvų manevrai, tačiau ne visi matyti vaizdai gali būti paaiškinami.”

 

Socialinėse medijose sparčiai plinta video ir nuotraukos, kuriose matyti šie paslaptingi objektai. Nors kai kurie teigia, kad tai gali būti paaiškinta kaip dronų skraidymas ar kitos galimai karinės slaptos technologijos, kiti spekuliuoja apie galimas išorinės kilmės civilizacijas.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Saugumo tarnybos ir oro uosto atstovai taip pat buvo įspėti dėl šių reiškinių. Kol kas nėra jokių pranešimų apie saugumo incidentus ar oro eismo sutrikimus dėl šių objektų.

 

Kad ir kas būtų šių reiškinių priežastis, aišku viena – Jungtinė Karalystė šiuo metu yra susidūrusi su paslaptingu ir intriguojančiu reiškiniu, kuris tikriausiai dar ilgai išliks diskusijų ir tyrimų centre.

 

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite