Kaip suprasti, kad žmogus jums meluoja?


Bendravimo patologas ir kognityvinis neuromokslininkas sako, jog egzistuoja tam tikros kalbų struktūros, vizualinės užuominos bei fiziniai ženklai, kurie padeda suprasti, kad žmogus meluoja.

 

Kokie yra fiziniai melo signalai?

 

Mokslininkai sako, kad bendri melo ženklai yra prakaitavimas, drebulys, akių „bėgiojimas“, mikčiojimas, keisti gestai bei jaudulys. Tačiau svarbu suprasti kelis dalykus.

 

Šie ženklai gali reikšti, jog žmogus meluoja, tačiau to negarantuoja. Tam tikri žmonės tiesiog gali jausti jaudulį labiau nei kiti. Dažnai šie fiziniai simptomai taip pat gali reikšti, kad žmogus turi socialinį nerimą, todėl neturėtume skubėti žmogaus teisti. Tačiau, jei normaliomis sąlygomis žmogus taip nesielgia, gali būti, jog jis šiuo metu meluoja.

 

Ką sako meluojantis žmogus?

 

Vienas iš ženklų, jog žmogus meluoja, yra mikčiojimas, tačiau taip pat meluojantis žmogus dažnai jums pasakos daug nereikšmingų ir nereikalingų detalių. Taip pat gali pasikeisti žmogaus kalbėjimo tonas, jie gali murmėti ar nutilti ties tam tikrais žodžiais.

 

Jei žmogus aktyviai meluoja, taip pat galite pastebėti istorijų nesutapimą, nukrypimus, teiginius, kurie sujaukia žmogaus sakomą istoriją.

 

Ar yra tam tikrų vizualinių ženklų?

 

Kūno kalba – itin svarbus indikatorius, kuris gali įspėti, jog žmogus meluoja. Jei žmogaus kūno kalba staiga pakinta, gali būti, jog žmogus jums sako netiesą. Žmogus gali vengti akių kontakto, užsidengti burną, nors normaliomis sąlygomis to ir nedaro.

 

Ką daryti, jei manote, jog žmogus jums meluoja?

 

Jei manote, jog kažkas jums meluoja, svarbu apmąstyti, ką žmogus nori nuo jūsų nuslėpti.

 

Melas gali būti griaunanti santykių jėga, jei nekalbame apie tokį melą kaip staigmenos, gimtadieniai ar nėštumo pranešimas. Mažesni melai yra ne tokie žalingi, tačiau gali būti taip pat skausmingi ir lemti nepasitikėjimą santykiuose.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jei manote, jog žmogus jums meluoja, turite apmąstyti, kokios to gali būti priežastys. Galbūt žmogus vengia išsakyti savo jausmus, išgyvena sunkų gyvenimo etapą, patiria traumą, kovoja su psichologinėmis problemomis. Tačiau yra tam tikrų žmonių, kurie meluoja norėdami pakenkti ir įskaudinti. Stenkitės su žmogumi išsišnekėti ir išsakyti savo jausmus.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Dovydas

TAI PASKUTINIAI LAIKAI, NEPAVELUOK! KODĖL AŠ TURĖČIAU SKAITYTI /STUDIJUOTI BIBLIJĄ? ATSAKYMAS Mes turėtume skaityti ir studijuoti Bibliją, nes tai yra Dievo Žodis mums. Biblija yra tiesiogine ta žodžio prasme “Dievo įkvėpta” (2 Timotiejui 3:16). Kitaip sakant, tai yra pačio Dievo žodžiai mums. Yra daugybė filosofinių iškeltų klausimų, į kuriuos Dievas mums atsakė Šventajame Rašte. Koks yra gyvenimo tikslas? Iš kur aš atsiradau? Ar yra gyvenimas po mirties? Kaip patekti į dangų? Kodėl šis pasaulis yra pilnas blogio? Kodėl man sunku daryti gera? Be atsakymų į “didelius” klausimus, Biblija taip pat duoda mums praktiškų patarimų šiose srityse: Ko man ieškoti savo… Skaityti daugiau »

krepst

gydykis seni

Taip pat skaitykite