Europoje avarijos įvyko trijose elektrinėse: kas vyksta


Remiantis Vokietijos žiniasklaidos pranešimais, Niurnbergo „Franken I“ elektrinėje kilo gaisras. Neįmanoma tiksliai pasakyti apie avarijos mastą, tačiau valdžia jau perspėjo apie galimas elektros problemas.

 

„Franken I“ yra labai sena elektrinė (ji egzistavo 1913 m.), Tačiau ji buvo kapitaliai suremontuota ir atnaujinti pagrindiniai elementai. Kas gali degti šiuolaikinėje sistemoje, nėra aišku.

 

Problemos elektrinėje kilo ir Graikijoje. Nelaimės mastas ten pasirodė kur kas didesnis. Atėnės miestas liko be šviesos. Energodaro mieste (Zaporožės regionas, Ukraina) elektra visiškai dingo. Dėl avarijos šiluminėje elektrinėje miesto vandens siurbliai buvo uždaryti. Todėl gyventojai sėdėjo ne tik be elektros, bet ir be vandens. Laimei, avarija buvo greitai pašalinta.

 

Vertinant iš šalies, tai, kas vyksta, primena kažkokią sistemą. Susidaro įspūdis, kad Europa tiesiogine prasme nugrimzta į tamsą: žmonės lieka be apšvietimo. Galbūt kažkas rengia kažkokį scenarijų, tačiau jo tikslas yra paslaptis. Ar elektrinės avarijos tęsis – parodys tik laikas.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Elix

Taip pat skaitykite