Naujas tyrimas atskleidžia, kad tamsiosios materijos nėra


Žmonės dar negali iki galo tiksliai suprasti, kaip veikia gravitacija. Manoma, kad maždaug trys ketvirtadaliai visatos yra tamsioji materija. Tai paslaptinga medžiaga, sąveikaujanti su visomis kitomis materijomis naudojant gravitaciją. Tačiau iki šiol mokslininkai neturi įrodymų, kad jis iš tikrųjų egzistuoja.

 

Naujausias specialistų tyrimas parodė, kad žmonės negali iki galo suprasti gravitacijos dėsnių ir kaip įvairios galaktikos elgiasi jo įtakoje. Ekspertai pridūrė, kad fiziko Mordechai Milgromo teorija, sukurta praėjusio amžiaus 80-aisiais ir pavadinta modifikuota Niutono dinamikos teorija, gali paaiškinti žvaigždžių gravitacinį elgesį.

 

Jei atsižvelgsime į šią teoriją, tada objekto judėjimas Visatoje priklausys nuo jo paties masės, taip pat nuo kitų objektų gravitacinės traukos.

 

Šiandien mokslininkai siūlo daug įvairių teorijų, kas iš tikrųjų gali būti tamsioji materija ir kuo ji skiriasi nuo juodųjų skylių. Stacey McGough sako, kad Milgromo teorija yra gana tiksli paaiškinant, kas yra tamsioji materija.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Zoro

Skambi antraštė bet deja tik tiek…

Taip pat skaitykite