Žmogus, grįžęs iš kito pasaulio, pasakojo, ką ten matė


1974 m. Vienoje iš Šanchajaus gamyklų darbuotojui įvyko nelaimė. Įrengimas sugriežtino jo diržą ir jis nukrito iš didelio aukščio ant betoninių grindų. Vyras mirė beveik iškart po kritimo.

 

Šiaip ar taip, Jiangas buvo išsiųstas į ligoninę, kur jo mirtį patvirtino ekspertai. Tada kūnas buvo atiduotas vyro artimiesiems, kurie pradėjo ruoštis laidotuvėms. Visus, atvykusius į laidotuves, liūdino Jiango mirtis, nes jis buvo geras ir atsakingas žmogus. Kai šalia karsto su velioniu liko tik jo artimieji, našlė pasakė, kad kažkas pradėjo dūsuoti ir dejuoti. Po kelių minučių visi buvo šokiruoti, nes tiesiai karste Jianas ėmė tampytis ir žiovauti. 1974 m. Rugsėjo 19 d. Vyras prisikėlė iš numirusių.

 

Kai ši neįtikėtina žinia pasklido, žmonės pradėjo ateiti pas vyrą, norėdami sužinoti, ar po mirties yra gyvenimas. Jianas apie tai kalbėjo taip:

 

Jis pabudo ant karšto smėlio ir tiksliai nesuprato, kur jis yra. Jo kūną labai skaudėjo ir jam buvo sunku net pajudėti. Karštis buvo neįtikėtinas, o Jianas pradėjo kviestis pagalbos. Staiga netoliese pasirodė senas žmogus, kuris buvo visiškai suvyniotas į baltą audinį. Seniui palietus vyrą, jo kūnas tapo nepaprastai lengvas, ir skausmas dingo.

 

Po to Wang Jianas pradėjo vaikščioti ir pamatė, kaip žmogus eina per uolą. Jis pasekė savo pavyzdžiu, nes vyras paprasčiausiai neturėjo kito pasirinkimo. Jianas manė, kad priekyje yra lygus kelias, tačiau už uolos siautėjo liepsna. Atidžiai pažvelgęs vyras pamatė tiltą per gaisrą kitoje pusėje ir suprato, kad jam reikia pereiti. Ant tokios abejotinos perėjos buvo didžiulis skaičius žmonių. Kai kurie jų negalėjo įsikibti į tiltą ir krito tiesiai į liepsną. Jianas manė, kad jei jis galėtų pereiti tiltą, jis būtų prikeltas. Vyras pradėjo bėgti kuo greičiau, galvodamas apie savo žmoną ir artimuosius. Staiga jis pamatė šviesą ir nuėjo jos link. Kai Jianas nužengė nuo tilto, skausmas ir nudegimai iškart dingo. Akimirką jam atrodė, kad jis skrenda į gilų urvą. Kai jis buvo pačiame dugne, jis iškart pabudo.

 

Yra daug žmonių, patyrusių beveik mirtį. Jie turi daug bendro ir tuo pačiu yra labai skirtingi.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nu tai

Ka jus kliedesiai

Imstuckonyou

O iš kur žinai, kad čia kliedesiai?

Taip pat skaitykite