Per Heloviną „Žemasis mėnulis“ iškils virš Žemės: ko tikėtis šią dieną


Mėlynasis mėnulis yra ryškus dangaus reiškinys, kuris yra antroji kalendorinio mėnesio pilnatis. Spalį pirmoji pilnatis krito 1 dieną, o antroji numatoma spalio 31 d. Helovinas bus švenčiamas tą pačią dieną.

 

Pasak ekspertų, mėnulio spalva išliks nepakitusi. Reiškinys gavo savo pavadinimą iš angliško posakio „Kartu mėlyname mėnulyje“, kuris reiškia „labai retas“.

 

Dvi pilnatys per vieną mėnesį iš tiesų būna itin retos. Paskutinį kartą Žydrasis mėnulis įvyko 2018 m., O kitą kartą jo tikimasi tik 2023 m. Rugpjūčio 31 d.

 

Mėnulis švies 31 dieną 17:48. Tai suteiks ypatingą skonį vakarinėms žmonių kelionėms į kitų namus. Tiesa, yra pavojus, kad natūralų palydovą paslėps debesys.

 

Sunku pasakyti, kokį poveikį Mėnulis gali turėti Žemės gyventojams. Remiantis mistikų teiginiais, dangaus kūnas pažadina tikrąjį blogį. Vilkolakiai ir kamuoliai nepradeda klaidžioti tarp žmonių, tačiau dvasios pabunda. Tikimasi padidinti būrėjų įtampa.

 

Taip pat yra nuomonių, kad žmonės, turintys psichikos negalią, įskaitant lunatikus, yra aktyvesni per pilnatį. Tariamai daugėja savižudybių ir nelaimingų atsitikimų.

 

Mokslininkai teigė, kad daugiau nei dešimt tyrimų nepatvirtino jokių žmogaus elgesio pokyčių. Kitaip tariant, mistiniai įsitikinimai dažniausiai yra žmonių išgalvoti. Vienintelis dalykas yra tas, kad žmonės gali save apgauti, dėl to jie pradeda keistai elgtis.

 

Kažkodėl šunys reaguoja į pilnatį. Mokslas dar negali paaiškinti, su kuo tai susiję, tačiau faktas išlieka. Gal iš tikrųjų pasitaiko kažkokių keistenybių. Kiekvienas pats nusprendžia, ar pilnatis veikia žemišką gyvenimą ir vykstančius procesus.

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite