Paskutiniai Stivo Džobso žodžiai verčia susimąstyti apie gyvenimo prasmę

Jis mirė būdamas milijardieriumi, 56 metų amžiaus nuo kasos vėžio. Ir paskutiniai jo žodžiai verčia susimąstyti apie gyvenimo prasmę…

 

Štai jo paskutiniai žodžiai:

 

“Aš pasiekiau sėkmės viršūnę verslo pasaulyje, kitų akimis mano gyvenimas yra sėkmės įprasminimas.
Tačiau be darbo, pas mane maža džiaugsmo.

 

Galų gale, turtas – tai tiesiog gyvenimo faktas, prie kurio aš pripratau.

 

Šiuo momentu, kai aš guliu lovoje sergantis ir prisimenu savo gyvenimą, aš suprantu, kad visas pripažinimas ir turtai, kuriuos aš turiu, beprasmiai ir neturi aukštos prasmės prieš neišvengiamos mirties veidą.
Jūs galite pasamdyti ką nors, kad vietoj jūsų vairuotų mašiną, uždirbtų pinigus jums, bet jūs nieko negalite pasamdyti už jūsų pinigus, kad jis neštų šią ligą už jus.

 

Galima rasti ir nupirkti materialius dalykus. Bet yra vienas dalykas, kurio negalima rasti ir nupirkti – negalima nupirkti gyvenimo.

 

Gerai save palepinkite. Ir gerbkite kitus.

 

Kuo vyresni mes tampame, tuo daugiau mokame, ir palaipsniui mes suprantame, kad laikrodis, kuris kainuoja 30 dolerių, ir tas kuris kainuoja 300, rodo tą patį laiką.

 

Ar mes nešiosimės piniginę, kuri kainuoja 30 dolerių, ar piniginę, kuri kainuoja 300 – abi talpina vienodą sumą pinigų.

 

Ar mes važinėsime automobiliu už 150000 dolerių, ar už 30000 dolerių, kelias ir atstumas tas pats, ir mes pasiekiame tą patį kelionės tikslą.

 

Ar mes išgersime butelį už 300 dolerių, ar vyną už 10 dolerių, tai „kaifas“ bus vienodas.
Name, kuriame mes gyvename, plotas 300 kvadratinių metrų ar 3000 – tu vienodai vienišas.

 

Jūsų tikroji vidinė laimė slypi ne šio pasaulio materialiniuose daiktuose.
Jei jūs skrendate lėktuvu pirma klase ar ekonomine klase ir lėktuvas krenta, tai jūs krentate kartu su juo.

 

Taigi…Tikiuosi, jūs suprantate, kad kai jūs turite draugų, ar kažką, su kuo galima pakalbėti, tai yra tikroji laimė!”

 

Šaltinis: https://pukuotukas.com/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
paprika [aitrioji]

dar yra teke girdet is turtingo zmogaus [na jis nebuvo nei milijonierius, nei milijardierius], kad sunkiausia yra islaikyt tikrus draugus. kai turtas dideja, dideja ir besidedanciu draugais ratas -jie visad salia, demesio centre ir tycia ar netycia ”nustumia i sona” , gal net privercia pamirst tikruosius draugus… zmogus tai pastebejes, pasinaudojo gudrybe- vienam kitam papasakojo, jog jo biznis zlugo ir bankrutuoja, jog turi dideliu skolu. stai tada tiesiog urmu neteko didelio burio ”draugu”. skuode pabruke uodegas kuo toliau nuo, kaip jie mane, zlungancio verslininko…ir kaip greit eme gretintis, kai pamate, jog verslas sekasi puikiai…

Tikras

Čia lietuviška versija su 100.000 litų “turtu”.. Tai “auksinio narvekio” kompleksas, kada auksinis narvelis tikras, o bet tačiau visi draugai netikri.

CNN

Lietuviu kalboja nenaudojami visi kartu „o bet tačiau“

zuza

taippat galininke rasome E!

Igaliojimai

Mane kažkiek nustebino, nebent jis neturėjo pilnų įgaliojimų valdyti milijardus, nes kalba tik kaip eilinis milijonierius.

paprika [aitrioji]

o manai, kad budamas milijardierium, gali pasamdyt ka nors, kas uz tave sirgtu ir mirtu.. kad milijarda turint, lektuvas nenukris ar vienatves jausmas bus kitoks??! igaliojimai valdyt milijardus svarbus tik laukiantiems to mirstancio milijardieriaus palikimo, paciam turtuoliui didesne vertybe geras artimo zodis, rankos paspaudimas.

Visu draugas

Kodel? kaip jis turejo kalbeti? paziurek i Elona Muska, paprastas eilinis žmogelis, kiris su visais bendrauja vienodai, turi sena mobilu telefona, ir neišsišoka, kad ira milijardierius, taippat ir Markas Zuckerbergas. Manau reikia bur milijonierium, arba milijardierium, kad žinotum, kaip šneketu milijonierius, arba milijardierius.

Tikėkimės

>> kaip šneketu milijonierius, ar milijardierius?

Milijonierius šiandien iš tiesų gali būti “paprastas eilinis žmogelis”, kuriam tiesiog dėl kažko nuskilo. Taigi Jūs teisingai suprantate paprasto milijonieriaus “bėdas”.

Milijardierius yra tas, kuris turi tūkstantį paprastų milijonierių. Tokiu atsitiktinai netampama (nebent fiktyvus beteisis iškamša). Čia netinka kalbėti apie draugus, ligas ar vienatvę, čia būtina mąstyti apie visą visumą. Tikėkimės.

CNN

Nuskilti gali tik dantis, akmens kampas, plyteles kampas ir t.t

Taip pat skaitykite