Paukštis įskrido pro langą: ką reiškia?

Mūsų protėviai gyveno harmonijoje su gamta, mokėjo interpretuoti skirtingus paukščių siunčiamus ženklus. Manoma, kad greitai, pro langą skrendantis paukštis įspėja apie artimiausioje ateityje vyksiančius svarbius įvykius.

 

Yra daug ženklų, susijusių su paukščiais, tarp kurių tiek įspėjimų apie greitą sėkmę, tiek apie nemalonumus. Paukščio atsitrenkimas į langą perspėja ne tik apie oro sąlygų, bet ir asmens gyvenimo pokyčius. „Dailyhoro.ru“ svetainės ekspertai rekomenduoja laiku susipažinti su šių ženklų prasme, kad būtų išvengta problemų ar pasiruošta galimoms likimo dovanoms.

 

Paukštis gali staiga įskristi pro atvirą langą išgąsdindamas kambaryje esančius. Jei paukštis išsigandęs skubėjo aplink kambarį, bandydamas veltui rasti kelią iš spąstų, verta būti labiau atidiems. Gali įvykti nemalonus susitikimas, suduš jums brangūs indai, truks vamzdžiai ar kils kiti buitiniai nesklandumai. Bėda neįvyks, jei padėsite nekviestam svečiui ištrūkti iš spąstų ir palinkėsite geros kloties.

 

Pro langą įsiveržęs paukštis gali įspėti apie malonius pokyčius. Šiuo atveju, jei paukštis laisvai tyrinėja kambario erdvę, visiškai be baimės ir gerai jaučiasi tarp jame esančių žmonių, jus aplankys sėkmė, svarbu, kad paukštis lengvai rastų kelią laukan ir neatsitrenktų į langą.

 

Paukštis, kuris įskrido į kambarį ir iš karto pasišalino palikdamas nemalonų „siurprizą“ ant palangės, ar grindų. Nors ir ne itin maloni palikta staigmena, vis tik ji simbolizuoja materialinės padėties pagerėjimą.

 

Susuktas lizdas tiesiai ant balkono yra geras ženklas. Mūsų protėviai tikėjo, kad jei paukščiai apsigyvena šalia žmonių ir visiškai jų nebijo, tai namuose vyrauja harmonija ir tarpusavio supratimas. Paukščiai gins nuo bet kokio negatyvumo. Be to, manoma, kad šių paukščių lizdas apsaugo namus nuo ugnies ir apiplėšimo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Paukščio maitinimas pro langą, pasak senolių, padeda susilaukti vaikų, o vienišiams žadamas ilgai lauktas susitikimas su antrąja puse.

 

Dažni paukščių apsilankymai pro atvirus langus prognozuoja, kad netrukus gausite malonių naujienų, ar laimėsite loterijoje. Šis likimo ženklas neturėtų būti ignoruojamas, antraip jis praras savo pozityvią galią.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Jei paukštis ilgai sėdi ant palangės – žada blogas žinias. Tam, kad neprišauktų nelaimės, reikėtų draugiškai pakviesti kilti ir skristi aukštyn. Paukštis, ramiai pakilęs aukštyn, priešingai, prišauks sėkmę ir klestėjimą.

 

Staigus ir garsus bei nerimą keliantis paukščių antplūdis įspėja apie galimus nemalonius gandus apie jūsų šeimą.

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Užpildykite šį lauką

Priklauso nuo to koks paukstis

CNN

Tai reiškia, kad reikia užsidaryt langa, arba ysitasyt tinkliuka nuo uodu. Nu anomalija stebina su savo tokiais straipsniais.

Taip pat skaitykite