Nereikalingos diskusijos


Žmogus labai dažnai įsivelia į diskusijas su savimi. Jis per daug laiko ir energijos išeikvoja tai diskusijai, ypač kai diskusijoje dalyvauja jausmai. Aš nesiūlau atsisakyti jausmų, bet juos reikia išgyventi tada, kai realiai vyksta gyvenimas, o ne vidinių diskusijų, apmąstymų metu. Vidinių pamąstymų metu kylantys jausmai (gailestis sau, pavydas, nepasitenkinimas savimi ar kitu ir kiti negatyvūs jausmai) tik suformuoja tankų energinį debesį, kuris nebepraleidžia gyvenimo virpesių. Užsidedate šarvus ir nebepriimate to, kas tą akimirką vyksta aplinkoje.

 

Vidinių diskusijų mintys ir jausmai suformuoja neveiklos debesį. Šios mintys ir jausmai išspinduliuoja energiją, bet kadangi nėra konkretaus veiksmo, tai tas energijos debesis neišsiskaido. Net jeigu po vidinių diskusijų nueitum ir pasakytum kitam žmogui, ką apie jį galvoji – jau būtų veiksmas. Tas debesis išsiskaidytų. Jeigu viskas lieka viduje – debesis neišsiskaido ir su laiku, nebeleidžia išjausti aplinkos įvykių teisingai. Viskas tarsi papilkėja, praranda prasmę. Nesiūlau tą liūdną debesį išskaidyti veiksmu, siūlau – jo neformuoti. Tai yra, nesileisti į vidines diskusijas, kurios neformuoja realaus veiksmo, o tik apsunkina jus pačius. Jei neturit ką veikti, tai sugalvoki veiksmą: plaukite grindis, kalbėkitės su draugais, skaitykite, sportuokite, tik nesivelkite į vidines diskusijas. Pvz. jūs pradedate mąstyti: ką aš blogai darau, kad nesiseka taip, kaip norisi… ir pradedate savęs gailėtis, save kaltinti, kitus, formuojat nepasitikėjimą Mokytojais, Dievu, pradedate pavydėti kitiems, pykti ir t.t. Ir pamatytumėte, kad tą akimirką nekuriate nei vienos teigiamos minties ir nei vieno teigiamo jausmo. O kur dar neteisingas laiko panaudojimas.

 

Mąstykite, kai norite analizuoti tam tikrą medžiagą, kai norite kažką sukurti, kai formuojate realybę ar svajonę, kurią tikitės realizuoti. Mąstykite, bet nesivelkite į beverčias diskusijas, kurių dėka save apgaubiate tamsos šešėliu. O jūsų nebepasiekia nei aplinkos teigiamos vibracijos, nei subtiliojo pasaulio virpesiai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Taip išvaistote laiką, kurį galėtumėte naudoti kūrybai, saviugdai, ar bent buitinių darbų atlikimui.

 

Taip išeikvojate savo energiją – nes kuriate negatyvumą.

 

Taip užteršiate aplinką – nes savo bloga nuotaika įtakojate kitus. Ir nėra jokio tobulėjimo, jokio žengimo pirmyn.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kaip atskirti vidines diskusijas nuo mąstymo? Kai tik formuojate negatyvius jausmus – jūs jau esate vidinėse diskusijose, kuriose save naikinate. Mąstant reikia pakilti virš jausmų. Neturi būti tos idėjos: kas būtų, jeigu būtų. Turi būti idėja: ką daryti, kad būtų taip, arba ką daryti, esant tokiai situacijai ir daryti. Net jeigu diskusija „kas būtų, jeigu būtų“ nukrypsta į geras fantazijas – stabdykite tai. Tai netiesiogiai formuoja lūkesčius, kurie neturi pagrindo išsipildyti. Kadangi jie neišsipildo – formuojasi liūdesys, nuoskaudos ir energija krenta į minusą. Fantazija galima naudotis kai realiai mąstai apie tai, ką planuoji daryti. Tada fantazija padės į būsimą situaciją pažvelgti iš visų pusių. Turite suvokti, kad jausmai turi būti ne tik valdomi, bet reikia gebėti tinkamu metu jų ir atsisakyti. Skleisti jausmus esant veiksme – puiku. Jūs žmonės, turite jausmus ir galite jais naudotis. Bet tik būnant veiksme, būnant vidinėse diskusijose – jausmai nereikalingi. Mąstymas – tai veiksmas, kuriame gali būti jausmai. Vidinės diskusijos – betikslės mintys, formuojamos jausmų. Mintis turi palaikyti jausmą, o ne jausmas mintį. Vienu atveju tai realybė, kitu atveju – lūkesčiai ir nuoskaudos.

 

Aš skatinu ramiai ir tikslingai vertinti savo gyvenimą. Tobulėdamas žmogus turi išmokti valdyti jausmus – juos sustiprinti arba sužeminti, kai kada net atsisakyti. Žmogus turi valdyti jausmus, o ne jausmai jį. Atsisakymas jausmų nereiškia atsisakymo gėrio, grožio, meilės. Tu visados gali išlikti vidiniame gerume ir kurti. Vidinėje pagarboje, meilėje, džiaugsme. Tai turi būti nuolatinė būsena, o ne jausmas.

 

Sėkmės, suvokiant kas yra jausmai, kaip jie jus valdo ir sėkmės, išmokstant jų atsisakyti arba leisti jiems tikslingai pasireikšti.

 

Arktūras

 

Užrašė Violeta Petraitienė

 

Šaltinis http://pazinimolink.com/

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
cortesas

straipsnis: instrukcija kaip tapti biorobotu

Taip pat skaitykite