Kaip išsaugoti poros santykius?

Santykiai mūsų gyvenime labai svarbūs ir nuo jų daug kas priklauso. Nuo santykių priklauso mūsų sėkmė ir vidinė būsena. Kai mes pradedame santykius, visada kažko tikimės iš jų. Santykių pradžioje mes matome vienas kitą tobulu, o kai pradedame gyventi kartu, dažniausiai nusiviliame, nes tikėjomės visai kitokio rezultato.

 

Kai nusiviliame antrąja puse, tada pradedame priekaištauti, kad jis/ji gyvena ir elgiasi ne taip, kaip mes norėtumėme. Tada meilė dažniausiai baigiasi ir pradedame galvoti, kad kai atsiras kitas žmogus, tada mūsų problemos baigsis. Tačiau problemos dažniausiai slypi tame, kad mes nenorime mokytis gyventi.

 

Problema santykiuose ir gyvenime yra tame, kad žmonės mano, jog santykiai gali tiesiog savaime tapti sėkmingi. Jeigu mes iškėlėme dideles vestuves, nusipirkome namą, gimė vaikai, tai atrodo, kad ir toliau viskas gyvenime bus linksma ir gražu.

 

Tačiau santykius reikia mokytis tvirtinti. Tam reikia mokytis kantrybės, dėti pastangas ir semtis išminties. Norint, kad santykiai būtų sėkmingi taip pat labai svarbu dirbti su pačiu savimi. Svarbu suprasti, kad santykiai savaime neprogresuoja. Sėkmingi santykiai, tai pastovių pastangų rezultatas.

 

Dažnai santykiuose vienas kitam sakome aš tave myliu, bet, kad tai nebūtų tik tušti žodžiai ir sentimentai, dar reikia kažką padaryti. Padaryti tai reiškia mokytis mylėti. Mokytis mylėti reiškia – siekti žinių apie meilę ir santykių sutvirtinimą.

 

Porų kurios siekia išminties ir nori išsaugoti savo santykius, prie bet kokių aplinkybių, pagrindinis klausimas turėtų būti toks: „Kaip? Jūsų santykiuose įvyko tokia košmariška situacija, tačiau jūs neišsiskyrėte?“. Mūsų laikmečio viena iš problemų yra ta, kad vyras ir moteris pasiruošę būti kartu jeigu viskas vyksta pagal jų planą. Tačiau, kai tik kas nors pasisuka ne taip, kaip jie norėtų, jie iš karto pradeda kurti planus apie skyrybas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Todėl viena iš svarbiausių temų kuriantiems šeimą turėtų būti – kaip mokytis kentėti materialius gyvenimo pokyčius ir išbandymus, nes viskas gali keistis kiekvieną minutę. Materialus pasaulis kaip ir oras labai nepastovus. Vyras arba žmona gali netekti darbo arba gali pablogėti sveikata ar dar kažkas nutikti. Tačiau nepaisant visų pokyčių, reikia stengtis nenustoti atlikti savo šeimynines pareigas, tai išmintingos poros požymis. Kuo daugiau sužinosime apie kitų problemas ir kaip jiems pasisekė iš jų išbristi, ir susitvarkyti šeimyninius santykius, tuo lengviau bus pačių šeimoje.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kada paklausome apie svetimas bėdas, tai ir mūsų atrodo jau nebe tokios didelės. Tada pamatome, kad problemų yra pas visus ir dar net blogesnių. Todėl jeigu kalbėsite su kuo nors apie santykius ar skyrybas, tai kalbėkite apie tai kaip jiems jų pavyko išvengti. Kaip porai pavyko išsaugoti santuoką. Tokia informacija bus labai naudinga siekiantiems kurti harmoningus ir ilgalaikius santykius.

 

Šaltinis: www.gubinas.lt

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ausis

Viskam “savas laikas”, neįmanoma ir nereikia visą gyvenimą vaidinti “įsimylėjusius šešiolkmečius snarglius”, kas nuolat brukama ir grūdama žmonėms per visas ausis.

paprika [aitrioji]

santikiu issaugojimas turi rupet vienodai abiem. tik vieno is poros pastangos nieko neduos- tik laiko gaisimas… be pusiausviros, be pasitikejimo, be atviru pokalbiu ir meile bus bejege islaikyt zmones drauge…. dabar jauni zmones laisvi but su kuom patinka, ka isimyli, bet istorija visai nesena, kai jauniki nuotakai rinko tevai; suvesdavo, sutuokdavo ir iki gyvenimo galo nugyvendavo, vaiku buri i pasauli isleisdavo. nieks neklause myli ar ne- reikejo gyvent kartu kokie bebutu santikiai.. dabartiniu laiku zmones tikrai negali skustis nenusisekusiu gyvenimu ar santikiais= deja, yra atvirksciai.. gal per didelis islepimas, budami neteisus ir suklyde nedristam to pripazint, nematom reikalo atsiprasyt.. svetimo… Skaityti daugiau »

Gogolis

>> istorija visai nesena, kai jaunikį nuotakai rinko tėvai;

Pas sveikus žmones tas “rinkimas” buvo sveiko dialogo forma, na o pas puspročius, kurie tikėjosi praturtėti iš vedybų, buvo prievarta, aprašyta dar Gogolio.

Taip pat skaitykite