Skruzdėlės namuose – prietarai, susiję su šiomis mažytėmis darbštuolėmis

Jei Jūsų namuose atsirado skruzdėlių, neskubėkite jų naikinti. Nors šie mažyčiai darbštūs vabzdžiai laikomi kenkėjais, tačiau, pasirodo, jų atsiradimas namams pranašauja sėkmę ir gerovę.

 

Skruzdėlės namuose – tai geras ženklas, nepaisant to, kad dabar daugelis mano, jog jos yra kenkėjai, lygiai tokios pat kaip tarakonai, tad visais įmanomais būdais stengiasi jomis atsikratyti. Tačiau nereikėtų to daryti. Senovėje žmonės nevarė skruzdėlių iš savo namų, tuo labiau, jos nebuvo išstumiamos iš sklypų ir kiemų.

 

Skruzdės yra šeimyniški vabzdžiai. Jos turi savo hierarchiją, gyvenimo taisykles ir darbo pasidalijimą. Yra skruzdėlės žvalgai, skruzdėlės medžiotojai ir net skruzdėlės auklės bei valytojos. Skruzdėlyne, kaip ir bet kurioje žmonių šeimoje, kiekvienas turi savo vaidmenį. Todėl manoma, kad tokios šeimos atsiradimas Jūsų teritorijoje padeda stiprinti Jūsų šeimyninius ryšius. Kai kurie tiki, kad skruzdėlės gali netgi sustabdyti ginčus ir išdavystes.

 

Dar vienas atsakymas į klausimą kodėl namuose atsiranda skruzdėlės, priskiriamas patiems seniausiems ženklams. Tai yra pinigų ženklas – visų šeimos narių pajamų padidėjimas, paveldėjimas ir apskritai, gerovės augimas iš visų galimų šaltinių. Šis ženklas gali būti pagrįstas ir logiškas, nes prastame name, kuriame nėra maisto, šie vabzdžiai nesiveisia. Tad kuo daugiau skruzdžių – tuo daugiau gerovės.

 

Tad ką daryti, jei namuose užsiveisė skruzdėlės?

 

Jei Jūsų namuose atsirado skruzdėlių, prietarai rekomenduoja toliau gyventi taip pat, kaip gyvenote. Mūsų protėviai šių vabzdžių nenaikino. Šiandieną skruzdėlės laikomos tarakonams lygiaverčiais kenkėjais. Be to, daugelis mano, jog po namus ropinėjantys vabzdžiai atrodo neestetiškai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tačiau ir skruzdės gali suteikti naudą. Anksčiau buvo manoma, kad jos visiškai nekaltos ir net gali būti naudingos. Pastarasis požiūris greičiausiai atsirado dėl to, kad skruzdės nuo grindų surenka trupinius, taip, tarsi visomis jėgomis, padėdamos šeimininkei tvarkytis. Tad jeigu šiuos vabzdžius sunaikinsite, į Jūsų šeimą nebeatkeliaus nei laimė, nei turtai. Skruzdėlės pritraukia teigiamą energiją tik tada, kai gyvena namuose ar sklype. Išvarius skruzdes, prietaras nesuveiks ir negana to, buvo tikima, kad laimė ir gėris nusisuka nuo to, kuris išardo ir sunaikina skruzdėlynus. Tai dar viena priežastis nevaryti skruzdėlių iš namų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kiti, su skruzdėlėmis susiję ženklai ir prietarai

 

Lietus šiems vabzdžiams gali būti mirtinas, todėl jie iš anksto numato kritulius ir skuba slėptis į skruzdėlyną. Net ir tos skruzdėlės, kurios nukeliavo per toli ir nespėja sugrįžti, slėpsis priedangoje, kol pagerės oras. Prieš perkūniją, šie vabzdžiai aktyviau nei įprasta bėginėja po skruzdėlyną. Jei skruzdėlės stato aukštą skruzdėlyną, žiema bus šalta. Taip pat jų pagalba galima išsiaiškinti, ar po atšilimo vėl atšals. Dėl to reikia į jų „namuką“ įbesti šakelę. Jei vabzdžiai sukiojasi aplink pagaliuką, bet ant jo nelipa, reiškia greitai vėl sulauksime šalčių, o jei ima ropoti pagaliuku aukštyn, reiškia atšals dar negreitai.

 

Manoma, kad šie vabzdžiai kanda tik blogiems žmonėms ar tiems, kurie turi blogų ketinimų. Geras žmogus neturėtų jų bijoti. Senais laikais skruzdės buvo taip gerbiamos, kad jų akivaizdoje žmonės stengėsi nevartoti keiksmažodžių. Taigi, jei norite, kad jos atneštų laimę į Jūsų namus, pasistenkite nesikeikti. Apskritai, jei Jūs norite pritraukti visus teigiamus dalykus iš tokių ir panašių ženklų bei neturėti problemų su po visus namus ropojančiais vabzdžiais, galite užsiveisti skruzdėlių ūkį. Taip pat verta paminėti, kad skruzdėlės, palyginti su tarakonais, praktiškai niekam nekenkia.

 

Šaltinis: http://grimuar.ru/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Ricka

Čia senovški prietarai apie1983 metus penktam aukšte atsirado raudonų mažų skruzdėlių nelabai malonus vaizdas buvo atidarius spintelę ir jų vis daugėjo, pinigų aišku ne bandant naikinti buvo daug vargo,bet po kelių metų išnyko

Magdaliete

Dabar einu prisisaukti atgal skruzdelyciu,nes neseniai isnaikinau…gaila man ju,nese tikrai pinigelius.

Rolandas

Mūsų daugiabutyje atsirado skrusdėlių. Valio! Dabar visi namo gyventojai (apie 70 žm.) tapsime turtingi!
Galvoju, gal mums reikėtų kokią salą nusipirkti?

Taip pat skaitykite