Kiekvienas sutiktas žmogus nėra atsitiktinis ar nereikšmingas

Pasaulis neretai atrodo labai paslaptingas ir nesuvokiamas. Jis tuo pat metu ir sudėtingas, netgi panašus į chaosą, ir neįtikėtinai logiškas bei harmoningas.

 

Mes tiksliai žinome viena – šiame pasaulyje niekas nevyksta atsitiktinai. Net patys nežymiausi įvykiai nutinka dėl visiškai konkrečių priežasčių, netgi jei mes jų neįžvelgiame ar nesugebame suprasti.

 

Gyvenimas ne visada būna giedras ir nerūpestingas. Pakylame iki debesų ir skaudžiai krentame, juodus gyvenimo periodus pakeičia sėkmingi, ir atvirkščiai. Kai kurie gyvenimo keliai pilni duobių, kiti – lygūs ir patogūs. Gyvenimas nenuspėjamas, tačiau visa jame įgyta patirtis yra labai svarbi ir reikšminga. Ir gera, ir nelabai linksma.

 

Gyvenimo kelyje tenka sutikti daugybę pačių įvairiausių žmonių, kurie vaidina mūsų gyvenime įvairius vaidmenis ir turi konkrečias misijas. Kai kurie iš jų mums duoda tam tikras gyvenimo pamokas, o kiti beveiki niekaip nepasireiškia. Kai kurie pasilieka su mumis visam laikui, kiti, bėgant laikui – lieka mums už nugaros. Tačiau, atrodytų, net visiškai atsitiktinai sutikti žmonės ateina į mūsų gyvenimą visiškai neatsitiktinai.

 

Tie, kurie turi mus pažadinti. Periodiškai sutinkame žmones, kurie tampa būsimų permainų šaukliais. Į mūsų gyvenimą jie ateina tam, kad jį pakeistų – tiesiogiai arba netiesiogiai. Pats jų buvimas mums rodo, kad nebegalime judėti toliau, kol nesuvoksime tam tikrų permainų būtinybės. Ir pasaulis turi savų būdų pastūmėti mus link šių permainų. Tokie žmonės pažadina mūsų vidinį potencialą, kuris būtų taip ir snaudęs, kol trypčiojome vietoje.

 

Tie, kurie primena kažką svarbaus. Reguliariai sutinkame žmones, kurie ateina į mūsų gyvenimą labai trumpam laikui – kad primintų mums mūsų pačių tikslus. Vienintelė tokių santykių prasmė – kad neišsuktume iš savo pasirinkto kelio, neiššvaistytume jėgų įvairiausiems menkniekiams. Tokie žmonėms primena kas mes esame ir ko siekiame šiame gyvenime.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tie, kurie padeda mums augti. Augti kaip asmenybėms. Jie tampa vedliais mūsų gyvenimo kelyje. Jie veda ne visada į geras ir malonias vietas, kartais gali suteikti skausmo ar meta iššūkį, į kurį privalome atsakyti. Bet kokiu atveju jie gali parodyti mums kelią, kai sutrinkame, susipainiojame ir nebežinome, kur eiti. Jie išmoko mus tokių dalykų, kurių patys niekada neišmoktume. Tokie žmonės verčia mus augti netgi tada, kai naudoja tam ne pačius maloniausius metodus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tie, kurie suteikia mums jėgų. Kai kurie žmonės suvaidina mūsų gyvenime tokį menką vaidmenį, kad netgi neprisimename jų vardų, o galbūt niekada jų net nežinojome. Dažniausiai tai žmonės, su kuriais atsitiktinai susitinkame transporte, gatvėje arba, tarkime, kavinėje. Ir vis dėlto jie gali suteikti mums jėgų ar pagerinti nuotaiką, net jeigu persimesite su jais vos keliais žodeliais ir daugiau niekada nebesusitiksite. Tokie žmonės – tai pakeleiviai, kurie palinki gero kelio arba žmonės, neleidžiantys, kad bloga nuotaika sugadintų jums gyvenimą.

 

Tie, kurie pasilieka. Tik labai nedaug žmonių pasilieka su mumis visam laikui. Sutinkame juos savo kelyje pakankamai retai, bet užtat jie yra patys vertingiausi. Šie žmonės – tai mūsų artimi draugai, giminaičiai ir bendraminčiai. Jie yra mūsų partneriai gyvenimo kelyje, dalinasi visais to kelio džiaugsmais ir sunkumais ir turi labai panašius gyvenimo tikslus.

 

Kai ateis reikiamas momentas, pasaulis būtinai atsiųs jums tą patį, vienintelį, kuris eis su jumis iki galo. Šito žmogaus negalima priskirti nė vienai iš aukščiau išvardintų kategorijų. Jis pats savaime yra atskira kategorija. Šio žmogaus buvimas jūsų gyvenime pakelia jus į visiškai naują lygmenį. Tiesiog reikia ugdytis kantrybę jo beieškant. Kai surasime – jis liks su mumis ilgam. Galbūt netgi visam laikui. Šiuos žmones jūs traukiate kaip magnetas. O jus traukia jie. Šitai širdžių traukai neįmanoma, o ir nereikia, priešintis, paprasčiau atsipalaiduoti ir judėti ta kryptimi, kurią rodo jūsų širdies kompaso rodyklė.

 

Šaltinis seimairnamai.eu

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ggggg

Kur argumentai, t.y. kuo paremtas sitas straipsnis?

Taip pat skaitykite