Kodėl neverta bendrauti su buvusiais draugais

Ne visada verta sugrįžti mintimis į praeitį ir apsidžiaugti sutikus seną bičiulį. Kartais geriau atsisakyti pagalbos sunkiu momentu, nei atnaujinti seniai nutrūkusius praeities ryšius. Tam yra svarių priežasčių.

 

Kiekvienam žmogui pasitaiko silpnumo minučių ar apima praėjusių metų nostalgija, kyla noras pamatyti tuos, kuriuos kažkada pažinojo. Tikriausiai ir mes tada buvome geresni, nekalti, mokėjome stipriau draugauti ir beprotiškiau mylėti. Neretai susitikimas su jaunyste būna ne toks puikus, kaip atrodė, kad bus. Ko verta vengti, kad ir kaip ilgėtumėtės praeities?

 

Mokyklos priešai

 

Per buvusių klasės draugų susitikimą pirmiausia krenta į akis žmogus, kuris prieš dešimt, dvidešimt ar net trisdešimt metų apkartino vienerius ar dvejus vaikystės metus. Galbūt jis iki šiol pasirodo jums naktiniuose košmaruose arba jūs išbraukėte jį iš savo gyvenimo ir nusprendėte visam laikui pamiršti. O jis jokių nemalonių patyčių smulkmenų neišsaugojo, prisimena tik malonias emocijas ir smagias išdaigas. Ir jums tampa nemalonu, kad nemokate atleisti ir pamiršti.

 

Ir nereikia. Net jeigu jis pripažins, kad tai buvo patyčios – ir ne iš piktumo, o iš meilės ar nesugebėjimo susidraugauti, tai bus tik sausa informacija. O jūs išgyvenote baimę, pažeminimą, nusiminimą, beviltiškumą. Atleisti reikštų įteisinti kankintoją savo gyvenime. Jis buvo tironas, skriaudė jus ir liko žvalus, linksmas, nenubaustas. Nereikia spausti jam rankos ir draugiškai šypsotis, tarytum tai buvo tik sapnas.

 

Buvusios draugės

 

Buvusi draugė, kuri kadaise išardė jūsų santykius su mylimu vaikinu. Tada išgyvenote skausmą, nuoskaudą, neviltį, buvo sunku, o šiandien jau nieko nejaučiate. Viskas išėjo į gerą. Ji netapo laimingesnė dėl tos istorijos, o jūs turėjote progą įsitikinti, kad partneris jums buvo netinkamas. O jūsų draugystė atrodė tokia puiki, kol viso to neatsitiko. Vyrai keičiasi, o draugės gali likti draugėmis?

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Čia reikėtų prisiminti, kad tada toji draugė atėmė iš jūsų tai, kas buvo brangiausia. Nesvarbu, kad ta vertybė vėliau pasirodė esanti niekinė. Tada į ją buvo sutelktas visas jūsų gyvenimas, tikslai ir troškimai.

 

Ir tai nesustabdė draugės nuo įsikišimo. Tiesiog todėl, kad ji irgi užsimanė tokio vaikino, kaip anksčiau norėjo tokio paties šalikėlio ar rankinės kaip jūsų.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Bet tai buvo žmogus, vienintelis, unikalus, kito tokio nenupirksi, todėl ji atėmė būtent jį. Žinoma, neištikimybėje dalyvauja dviese, jis galėjo atsisakyti, bet būtent ji nusprendė įsikišti ir išardyti jūsų santykius. Dabar jau ne gaila, bet nejaugi jūs ruošiatės susigrąžinti į savo gyvenimą žmogų, kuris vieną kartą padarė viską, kad jūsų gyvenimą sugriautų?

 

Nepatikimi dalykiniai partneriai

 

Tas žmogus kažkada negrąžino jums skolos ar rimtai pakenkė darbe, bet nuo to įvykio prabėgo daug laiko. Pinigai keičiasi, o verslas – žaidimas, kartais sekasi, kartais ne. Kvaila buvo pabėgti kaip mažam vaikui. Geriau buvo pasilikti akmeniniu veidu ir pabandyti atsigriebti. Dabar jis siūlo viliojantį projektą. Gal verta atnaujinti ryšius?

 

Pamirškite, koks geras jis buvo partneris iki to nelemto įvykio. Šis žmogus jau vieną kartą jus apgavo. Nėra priežasties, kuri sutrukdytų jam tai padaryti dar kartą.

 

Kaimynė

 

Sena kaimynė – gerumo įsikūnijimas, kuri paauglystėje jums gadino gyvenimą apkalbomis, prikurdavo apie jus nebūtų dalykų, dėl kurių motina ėjo iš proto ir keldavo jums skandalus.

 

Kodėl ji taip elgėsi? Jai taip atrodė ar ji paprasčiausia smaginosi tokiu būdu? Dabar ji tapo romi kaip paukštytė. Negi galima jai keršyti? Žinoma, ne. Galite linktelėti jai galva praeidamos pro šalį ar įteikti saldainių prie arbatos. Juk ji prisimena jus „tokią“ ir „jaudinosi“ dėl jūsų. Tik arbatos gerti su ja negalima. Atiduokite saldainius ir eikite į savo naują gyvenimą, kur jai nėra vietos.

 

Niekas jums nesiūlo prisiminti tai, kas bloga. Tačiau susigrąžindami tuos žmones, susigrąžinate momentus, kai buvote silpni ir bejėgiai. Žinoma, galima pasimėgauti jausmu, kokie stiprūs ir laisvi esate dabar, ir kokie abejingi tapote tiems žmonėms. Be t jie tinka pratyboms psichologo konsultacijoje, o ne dabartinei realybei, todėl braukite juos iš savo gyvenimo be gailesčio.

 

Šaltinis: Goodhouse

 

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite