Ar galima pakeisti karmą?

Žodis „karma“ dažnam skamba kaip prakeiksmas ir asocijuojasi su įvairiomis nelaimėmis. Tai lyg negailestinga ir nepakeičiama lemtis, kuri anksčiau ar vėliau tampa realybe. Bet gal nėra taip blogai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio?

 

Galbūt jau žinote, kad karma įvardinamas priežasties ir pasekmė dėsnis, kuris galioja visur ir visada? Kaip liaudis sako: „ką pasėsi, tą ir pjausi“, todėl niekas nevyksta atsitiktinai bei turi savo priežastį.

 

Ką daryti, jei pasekmės skaudina?

 

Labai dažnai nesuprantame, kodėl gyvenimas yra mums toks neteisingas ir dažnai gauname ne tai, apie ką svajojame. Ypač liūdina mažus vaikus užklumpančios ligos ar nelaimės. Juk jie nespėjo „nusidėti“… Žinoma, tėvų, senelių elgesys ir mąstymas taip pat veikia atžalos gyvenimą, tačiau regis to nepakanka.

 

Taigi, belieka pripažinti, kad gyvename ne vieną kartą ir priežastys bei pasekmės nuolat keliauja su mumis. Tad ką daryti? Tenka keisti požiūrį į svarbiausias gyvenimo sritis ir atpažinti jose slypinčias nesėkmių ištakas.

 

Pasak garsaus terapeuto, gyduolio ir dvasinių tobulėjimo sistemų kūrėjo Tomislav Budak, reikėtų savęs paklausti:
Kai jaučiu turimą problemą, ką aš galvoju apie save?
– Ką galvoju apie kitus žmones, ką galvoju apie gyvenimą, ką galvoju apie Dievą?

 

Reikėtų būti nuoširdiems ir atsakymus įvardinti sau labai atvirai. Jūsų požiūris, emocijos ir mintys bus esminės problemos priežastys.

 

Tik paleidus nuoskaudas, pyktį ir liūdesį galima išsivaduoti iš nuolat pasikartojančios ar metų metus besitęsiančios situacijos.

 

Netikėtas ir naujas požiūris į karmą

 

Pastaruoju laiku galima išgirsti, kad karma apskritai neegzistuoja ir naudojama tik manipuliacijai žmonėmis. Viskas, ką turime – čia ir dabar. Jei mėginsime atidengti praeitų gyvenimų paslapčių šydą, gali nepakakti šio gyvenimo, kad rastume visas priežastis ir jas ištaisytume.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Galbūt teisūs tiek vieni, tiek kiti… Jei gyvensime paskendę nuoskaudose ir negatyviose mintyse bei apgailestavimuose, nuolat suksimės tame pačiame problemų rate. Jeigu sugebėsime pakilti iš nesibaigiančios karmos iliuzijos, tuomet išsilaisvinsime iš savo pačių susikurtos lemties. Tuomet baigsis nuodėmių atpirkimo procesas bei galėsime gyventi aiškiu protu šiame dabarties momente.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Raktas į laimę

 

Visos religijos, įvairūs dvasingumo bei sąmoningumo guru kalba apie vieną ir tą patį – besąlyginę meilė. Tai vienintelis „vaistas“ nuo visų negalavimų.

 

Kuo daugiau priešinamės tam, kas yra, kuo labiau nekenčiame ir linkime kitiems pikto, tuo labiau nyrame į savo pačių susikurtą karmą. Tiksliau į negatyvumo perpildytą pasaulį, už kurį esame atsakingi tik mes patys. Todėl neverta kaltinti karmos, ieškoti priežasčių praeituose gyvenimuose, tereikia pradėti stebėti savo mintis, keisti įpročius, charakterį ir išmokti gyventi dabarties momente su meile bei dėkingumu.

 

Parengė Rūta Steponavičienė

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
JANINA

karma galima pakeist labai lengvai – kiaules taukais galva issitrinkit ir nuogi aplink seima palakstykit, ir bus laime ant jusu namu

Taip pat skaitykite