Gamtos anomalija: Japonijos miške medžiai auga ratu!

Viename iš Japonijoje esančių miškų neseniai buvo pastebėtas retas reiškinys. Miyazaki prefektūroje neseniai buvo pastebėti du ypatingi „pasėlių ratai“. Žiūrint tik iš viršaus, juos sudarė „Sugi“ (japonų kedro) medžiai.

 

Sąmokslo teoretikai nusivylė sužinoję, kad yra labai praktiškas paaiškinimas, kaip šios formos atsirado. Konkrečiai tai buvo mokslinio eksperimento, kuris truko beveik 50 metų, rezultatas.

 

Remiantis dokumentais (PDF), kurie gauti iš Japonijos žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės ministerijos, 1973 m. Žemės sklypas netoli Nichinan miesto buvo vadinamas „eksperimentine miškininkyste“, o vienas iš bandymų buvo išbandyti medžių atstumo poveikį augimui. Eksperimentas buvo atliktas pasodinus medžius 10 laipsnių kampu, formuojant 10 koncentrinių apskritimų, kurių skersmuo buvo skirtingas.

 

Dalis šio eksperimento, kuri suteikia šiam pasėlių laukui išskirtinumą, yra jų įgaubta forma, kuri buvo netikėtas eksperimento rezultatas, kuris rodo, kad medžių tankis iš tikrųjų daro įtaką augimui. Medžiai turėjo būti nukirsti prieš maždaug per 5 metus, tačiau dabar pareigūnai svarsto apie pasėlių išsaugojimą.

 

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite