Michael Paulkovich teigia: Jėzus tik mitinė būtybė, jis niekada neegzistavo!

Pastaruoju metu Michaelas Paulkovichas, istorikas, teigia, kad Jėzaus iš Nazareto niekada nebuvo. Pastarasis pateikė šį teiginį, kai jis nerado jokio patikrinto Jėzaus paminėjimo iš daugiau kaip šimto rašytojų per “Jėzaus gyvavimo laiką” nuo pirmojo iki trečiojo amžių.

 

Paulkovičius teigia, kad Jėzus yra mitas ir jis buvo sukurtas krikščionių, siekiant sukurti stabą, kurį galėtų garbinti.

 

Rašytojas nerado Kristaus 126 istoriniuose tekstuose

Istoriko tirti tekstai buvo parašyti tuo metu, ar tariamai Kristaus egzistavimo metu ar arti jo. Tekstuose jis nerado nei vieno Jėzaus paminėjimo. Dėl to Paulkovičius padarė išvadą, kad Jėzus net neegzistavo, dėl pripažinimo stokos.

 

Paulkovichas tvirtina, kad Jėzus buvo pramanytas veikėjas, kad evangelikai bei korumpuoti rabinai aprašė jį dėl pasipelnymo priežasties…

 

Paulkovičius tvirtina, kad rado tik vieną tekstą, kuriame paminėtas Jėzus. Tai buvo žydų karai, kuriuos Romos istorikas Josephus Flavius aprašė 95 m. Manoma, kad P. Flaviusas yra sukūręs apgaulingą paskirtį. Be to, Paulkovičius tvirtina, kad Jėzaus paminėjimas knygoje vėliau buvo pridėtas redaktorių, o ne paties Flavio.

 

Paulkovičius taip pat sako, kad ši tyla apie Jėzų atskleidžia daugiau prielaidų, susijusių su jo egzistencijos apklausa.

 

 

Paulkovičius pateikia daugybę pavyzdžių, kur žymūs rašytojai Jėzas niekada nemini. Pavyzdžiui, antrojo amžiaus krikščionių tėvo Athenagoras darbuose Jėzus nėra paminėtas nei sykio. Paulkovičius taip pat tvirtina, kad Biblijoje Marko knyga, turinti istoriją apie Kristaus prisikėlimą, buvo redaguota po to, kai į ją buvo pridėtas prisikėlimo skirsnis.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Visi Kristaus įvykiai, tokie kaip nukryžiavimas ir daugybė kitų stebuklų, buvo tiesiog įtraukti į tekstus, pagal Paulkovichą. Šios Paulkovičiaus nuomonės yra labai prieštaringos ir prieštarauja daugumos mokslininkų nuomonei.

 

Pretenzijos buvo pateiktos straipsnyje “Laisvajai apklausai”, pavadinta “Kristaus paslaptis” bei knygoje “No Meek Messiah”.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
22 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
28 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Bruja

Kažkodėl manęs visai nestebina, protingi žmonės juk supranta, kad visos religijos yra pezalai :D

Lietuvis

Jei kas nežinot, tai Jėzus buvo lietuvis :D .

trollolol

Tai jis buvo avinas baudziauninkas, bijantis protestuot?

LT2

Ne jis buvo urodas, kuris kietas tik internete, ir kurio protestuojancio nematom kaskodel niekur.

Kalendorius

1. Kristų Nazarierį pripažįsta net Musulmonai.

2. Kristus gimė iš Žydų merginos, bet jis Žydams (Judaistams) sakė: “Aš atėjau pas Jus tik dėl Jūsų klydimų, bet ir kiti gyvieji gali naudotis mano mokymu”.

3. Nesusipratimus kelia “kalendorių klaida”, nes tikrai, prieš 2000 metų Kristaus nebuvo, kaip ir tikrai nebuvo “juodųjų viduramžių”. Kristus mokė tik prieš 1000 metų!

trollolol

123 kur faktai ryzas

skyrmiz

Lietuva pirma karta pamineta pries 1000 metu, tai gal ir jezus buvo i lietuva uzsukes?

Faktas

Ten gi visi trys punktai yra faktai. Punktas “trys” vis dar ginčijamas.. bet tik sekundžių klausimas iki viešo priėmimo, nes istorinių duomenų daugiau nei reikia.

To faktas

tai sakai 800m. po. kr. zmones nesiojo kryzius, snekejo maldas jezui, kuris tik gims po 200 simtu metu?

Faktas.

Jei bent kiek domėjaisi datavimo metodikomis istorijoje/archeologijoje, tai žinai: vieni įvykiai datuojami kitų įvykių atžvilgiu vadinama “palyginamąja radioizotopija”. Absoliutaus tikslaus datavimo vir6 1000 metų tiesiog nėra!

Trumpų intervalų (kažkur iki 1000 metų) vis tik galima ir apytikslė absoliuti gradacija. Taigi, Kristaus drobulėms radioizotopiniu metodu, buvo nustatytas būtent apie 800 metų senumas!

To faktas

As tau noriu pasakyt, kad, rasytiniuose saltiniuose, kurie islike ir iki siu dienu datos yra nespeliojamos, o tikslios proto guze, ir jai apie dieva rase 100, 200, 300, 400 metu PO kristaus, tai koks ce gali but APYTIKSLIAI zmogau??? as juk nerasysiu memuaru apie JAV prezidente moteri, kuri gal dar tik gims, o gal ir isvis tokios nebus. o tavo palyginamąja radioizotopija, yra tirimas, PVZ inkstu, todel nekliedek.

Faktas.

Tai vis tik nežinai.. Iki Kristaus buvo daugybė įvairių kalendorių, kurie liko nepakeisti tik Kinijoje. Todėl Kinijoje nebuvo “juodųjų viduramžių”. Europoje sumanyta keisti kalendorius tik įsigalėjus Krikščionybei (apie 200 metų po Kristaus). Gal irgi nežinai? Krikščionis apie 100 metų degino, korė, maitino tigrams? Kas ten kalendorius keistų?

Tuomet, prie anų laikų komunikacijų, tuo užsiėmė tik laiko turintys vienuolai. Perrašydami metraščius, jie datą ėmė žymėti i120, kas reiškė 120 metai nuo Iezaus. Vėlesni vienuoliai dar po kokio 120 metų neįžvelgė kas ta “i” ar “I”, ir parašė 1120 metai! To įrodymų pilni senovės metraščiai.

Kalendorius pilnai įsigalėjo tik apie i300 arba “1300”.

To faktas

Ne, bet tau tikrai perdaug interneto. Pastatyk ant stalo bulve, bet tu vistiek irodinesi,kad ce obuolys

Protinguoliui faktui

Stai ka daugumoja tinklapiu randu: ▪ „Didžioji Biblijos teksto dalis parašyta aštuntajame—šeštajame amžiuje prieš mūsų erą, nuo pranašo Izaijo iki pranašo Jeremijo dienų.“

▪ „Pastaruosius du šimtmečius daugelis biblistų laikosi nuomonės, kad iš esmės Hebrajiškieji raštai buvo parašyti ir redaguoti persų—helenų laikais (penktasis—antrasis amžius prieš mūsų erą).“

▪ „Visi Hebrajiškųjų raštų tekstai, kokie jie yra dabar, parašyti helenizmo laikotarpiu (antrajame—pirmajame amžiuje [prieš mūsų erą]).“

FAKTAS, kad biblijai daug, daug metuku
Pavizdys del amziaus. Visas pasaulis PR ir PO skaicioja be jokiu iIl.

Faktas.

“Bibliją” sudaro “Senasis Testamentas” ir “Naujasis Testamentas”. Jūsų pateikti faktai tikėtina teisingi, bet jie kalba apie “Senąją Biblijos dalį”.

Asmeniškai aš nesidomėjau kada buvo sukurtas ST. Pažįstamas Judaistas apie ST man sakė: “ST yr tiesiog visa Žydų kultūra ir istorija”.

Kristus siejamas tik su NT, arba apaštalų darbais. Ten minimi valdovai bei santvarkos tikrai yra mūsų eros pradžios faktai.

Mes kalbame apie tai, kad istorikai suklydo: mūsų era tęsiasi ne 2000 metų, o tik 1000 metų. Klaida pasklido kaip tarša, visi ėmė viską painioti.

Išvada: kas nesuprato, įvykiai datuojami 220 metais yra tie patys įvykiai, kaip ir datuojami 1220 metais. Tai kalendorių klaida.

Nu jooo

Is kokios ystaigos rasai FAKTAS? ar ne vileikos, ar kokiskio? :D :D

KGB

iš KGB.

Irma

Kazkoks atsirado ir stumia ant religiju, o is kur isai zino? turi irodymu? Mane siutas ima ant tokiu idiotu kurie kisa savo debiliska nuomone, nuo seno zinoma kad dievas yra ir bus per amzius , ir kad Jezus Kristus tikrai buvo, kitaip visas pasaulis nebutu minejas Jezaus Kristaus.

To Irma

Visas pasauli mini ateivius, ir net foto ivairiu galima rast, skirtingai nei jezaus. Tai ateiviai egzistuoja?

Marija

Juk ir visu kitu Sventuju buvo rasyta,kad bus visokiu apsisaukeliu,bus niekinanciu,netikinciu Jezum Kristum. O kodel kitos sektos tykejimo tiki,musulmonai Alachas,Kinieciai Buda ir tt
Svarbu tiketi,nes tikrai yra uz mus aukstesniu jegu.

trollolol

Labai zjbs stumti, niekinti ir spjaudyti ant baltuju rases Dievo ir tikejimo. Pabandytu ta pati parasyti apie Alaha, manau butu rastas jau sau persirezes gerkle ir pats susidegines kur nors po tiltu

:DD

Tai, kad Jėzus buvo iš tų kraštųn ir dar buvo žydas, o kaip žine žydai labiau panašūs į musulmonus, nei į baltus žmones pagal rase.

ABaryan

Jezius buvo arabas

rotten

oho koks katalikas tas trltlrlt…… krc :D perskaityk visa biblija, tada ce kelk vejus.

trollolol

Sriubtelk savo vaflius is cia beretavas delfinas muahahahhaaha

rotten

kas tie paskutinei zodziai? kas nors istransliuokit sita bemoksli :DD

trollolol

Damoi ruski damoi muahahahahahaha tau suprantama gi ane, senuk?

rotten

Man svediskai rasyk, nes pagal pilietybe esu swedas, o deja maskoliu kalbos nemoku nevisproti :D

Taip pat skaitykite