Kanada pilnai legalizavo marichuaną

Kanada tapo antrąja šalimi pasaulyje ir pirmąja „Didžiojo septynetuko“ šalimi pilnai legalizavusia kanapes naudojimui taip vadinamais rekreaciniais tikslais. Nuo šiol visi Kanados piliečiai, vyresni nei 18 metų, galės pirkti, parduoti, laikyti ir netgi auginti marichuaną pas save namuose.

 

Tiesa, yra apribojimas: laikyti galima ne daugiau nei 30 gramų, o auginti ne daugiau keturių kanapės augalų. Pasak Associated Press, už atitinkamo įstatymo priėmimą balsavo 52 senatoriai, prieš – 29.

 

Naujojo įstatymo kritikai įsitikinę, jog policija nėra pasirengusi situacijoms, kurios gali tapti tiesiogine narkotiko legalizavimo pasekme. Pavyzdžiui, nesukurti kovos su vairavimu apsvaigus nuo narkotikų būdai ir priemonės. Šalininkai sako, jog naujoji situacija padės susidoroti su juodąja rinka.

 

Kanada ir taip buvo šalimi, kurioje buvo pats aukščiausias marichuanos vartojimo lygis, ypač jaunimo tarpe. 2017 metais kanadiečiai išleido narkotikams 5,7 milijardo Kanados dolerių (4,6 mlrd JAV dolerių) ir tik maža dalis nuo bendrų apimčių buvo įsigyta gydymo tikslais.

 

Labiausiai į rytus nutolusioje Kanados Niufaudlando provincijoje parduotuvės turinčios asortimente marichuaną, atsidarė vidurnaktį į spalio 17, vos tik įsigaliojus įstatymui.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
...

Teisingas žingsnis. Pirkdamas legalią bent jau žinai, kad tai kanapė, o ne chemija. Pasakojo pažįstamas, kai jo draugas rūkė mirkytą ar purkštą heroinu, nesigaudau tame reikale, pasisuko šarabanai visiškai. Galų gale pasikorė.

CNN

Na tutrejo jaust dideli spaudima is aplinkiniu ir rukyt beproto, tokiems zmonems ir legalios negalima leist.

Pyktis.

Nekliedek. Jei nesi bandes patylek. Jei nesupranti ka rasai,patylek.

Zole yra VAISTAS!!! O ta kuri “vaiksto” gatveje “apsnerksta” chemija ir bala zino kuom.

Ir ja visi ruko.

Tada legalizavimas issprestu daug su tuo susijusiu bedu.

Sistemos zombiai gal pagaliau susiimkit ir galvokitxsavo galva,o ne savo vergvaldziu.

inkognito

Taip ir galvojau kad tu narkomanas,nes rašai dažniausiai apsvaigęs nuo žolės rūkymo asile…

CNN

To Pyktis. Olandijoja gyvenu nuo 2013, neesu sventas, isbandziau visas rusis kokias radau, nuo ju nei pasveikau, nei susirgau kazkuo, bet zinau tik viena, nerasau isteriskai komentaru kaip tu, matomai ne vien zolia rukai.

Pyktis.

O kur tu matai mano isterija?? Tu kiekviena asmeni kazkuom nepatenkinta ir “garsiai” apie tai “snekanti” vadini isteriku?
O nuo ko tu turejei pasveikti???? Gal nuo silpnaprotystes???

Pyktis.

;DDDD eik tu na.hui proto ubage tu. Is kur tau zinot kokios busenos rasau tuos komentarus idio.te tu nelaimingas.
Agyrdi,o CNN nera narkomanas?? Jis bent jau prisipazino,kad rukes. O kur as rasiau,kad ja rukau?? Ar tik delto,kad ja laikau vaistu esu narkomanas?? Aaa??? Joba.nas py.da.re!!!
Balvonas tu kur.va varyk pas savo kosminius draugelius paskraidyt po galaktikas ;DDDD

Taip pat skaitykite