Kaip suprasti reinkarnaciją (Skaitytojo publikacija)

Bet kokios gyvasties gyvenimas, susideda iš gimimo, gyvenimo ir mirties. Paimkime labai paprastą pavyzdį – Obuolys.

 

Štai pavasarį, visos obelys pražysta baltais žiedais. Lyg nuotakos puikuojasi soduose. O kam gi tas baltas gražumas. Tik tam kad apsidulkinti ir užmegzti obuoliukams. Ateina vasara. Obuoliukai supasi švelnaus vėjo gūsyje, lyg šoktų. Tai jaunystė. Tačiau ateina ruduo ir obuoliukai pradeda nokti. O prinokę, jie atsiskiria nuo mamos ir nukrenta į žemę. Taip prasideda naujos gyvybės kelionė ir atsiradimas. Oboliukas miršta. Supūna ir miršta. Tačiau jame esančios sėklos išlieka gyvos. Iš jų išauga naujas medelis, nauja obelaitė. Ne beržas, ne uosis o obelaitė. Ir rūšis ta pati.

 

Juk galime sakyti, kad senoji obelis užauginusi obuoliuką, tas subrendęs, nukritęs ir supuvęs, iš sėklų atkartojo senąja obelį.Atkartojo save. Reinkarnacija. jūs tik pagalvokite. Obelis reinkarnavosi į jauną obelaitę, dar būdama senoji obelis. Žmonės nelabai supranta, sampratą reinkarnacija. Nelabai susigaudo, kodėl įvedus nepilnavertį genofondą į savo genealoginį medį, jie patys reinakrnuosis į nesveiką žmogų. O gal net iškryps visa giminė,visas genealoginis medis. Reinkarnacija.

 

Gerai išstudijuokite mano parašymą apie obels reinkarnaciją, ir gal būt jūs suprasite, kad jau esate reinkarnavesis į savo anūką ar proanūkį. Miršta tik kūnas. Religija, žmones nuvedė klaidingu keliu. Ji iškreipė gimimo mirties ir reinkarnacijos supratimą. Iškreipė tik tam kad šią žinią paversti valdymo modeliu. Religijoms pavyko. Jos jau daug tūkstantmečių valdo pasaulio žmoniją, ir tik nedaugelis susivokia, kur tiesa o kur melas. Štai aš jums parašiau vieną iš supratimų kas yra gimimas gyvenimas ir fizinė mirtis…

 

Autorius Ričardas Auglys

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Savas

Paprika tu trenktas

paprika [aitrioji]

tai ne reinkarnacija, o dauginimasis..

Taip pat skaitykite